Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 158 / 240 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

U mnie w ogóle nie było. Za to zakochałam się w mleku kokosowym- pyszny, niezdrowy i tuczący tłuszcz, mniam! Już chyba nigdy nie dodam takiego zwykłego mleczka do kawy czy herbaty.

[edytowane 3/10/2011 od rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2011 6:37 pm
zaneta83
rozmówca

U mnie w ogóle nie było. Za to zakochałam się w mleku kokosowym- pyszny, niezdrowy i tuczący tłuszcz, mniam! Już chyba nigdy nie dodam takiego zwykłego mleczka do kawy czy herbaty.

[edytowane 3/10/2011 od rubia]

mleko kokosowe pyszne ale trzeba uwazac bo KAAAALORYCZNE 🙂

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2011 7:51 pm
rubia
forumowy expert

Oj tam, oj tam. Czasem można zgrzeszyć 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2011 8:17 pm
zaneta83
rozmówca

Oj tam, oj tam. Czasem można zgrzeszyć 😉

no... no mozna:))

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2011 9:07 pm

Wprawdzie do wesołości mi daleko, ale w każdej sytuacji można znaleźć pozytywne strony, wiec wpisuję tu.
Odkryłam kolejny szpital pediatryczny, w którym dieta wegetariańska nie stanowi problemu dla lekarzy, i obiecano mi, że nie będzie przesłaniała diagnozy...
Jedzenie do szpitala dostarcza firma zewnętrzna i posiłki wegetariańskie są wg mnie lepsze niż "normalne" 🙂
Dzisiaj : pierogi ruskie vs marchewka z groszkiem na ciepło, do tego jakiś kotlecik warzywny, sałata z papryką kukurydzą i pomidorem.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/10/2011 10:19 pm
cienkun
rada starszych

to powinno być w dziale z przymrużeniem oka a nie tu chyba, ale nienapotkałem takiego...
Z kompletnych nudów, zalogowałem się na czaterii, jako "total anal", ale nie przewidziałem jednego... Wiecie już czego? 😀 Gromada zboków zaczęła do mnie pisać z pytaniami
"ile bierzesz za godzinę" 😮 :rotfl: :rotfl:

więcej tam nie wchodzę 😀

[edytowane 7/10/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 2:45 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ja bym pomyślała, że to czat dla miłośników, a nie prostytutek 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 4:09 pm
cienkun
rada starszych

tzn. miłośnikiem Total Anal Infection też nie jestem,

http://www.youtube.com/watch?v=ymbAEw3XSyM

tak mi się po prostu zalogowało, total anal śmiesznie mi się kojarzy z kompletna dupa 😀
A najlepsze że na pokoju Grudziądz, dostałem za tego nicka 55555minut bana 😀

A w ogóle ta cała czateria jest jakims magnesem na zboków. Jak się logowałem jako ania14 albo ola13 to pełno pedofilów do mnie pisało 😀

[edytowane 7/10/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 5:07 pm
Daiana
bywalec

A ja zrobiłam sobie dziś kolczyk w karku (nape) 🙂 jestem super zadowolona bo trafiłam na świetne studio (Rzeszów) - jest piękny 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 10:20 pm
zaneta83
rozmówca

nie widziałem gdzie to wstawić ale filmik fajny pokazujący ze zwierzęta maja ludzkie odruchy 🙂
http://www.maxior.pl/film/153849/Troskliwy_kotek

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2011 3:07 am
an
 an
bywalec

Jakie to słodkie 🙂 Musze przekazać dalej 🙂

Tylko nie nazwałabym tego ludzkimi odruchami 😛

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2011 3:48 am
zaneta83
rozmówca

w sumie patrząc na dzisiejszy świat i to co się dzieje i do jakich potworności ludzie są zdolni to chyba masz racje [b]ann [/b] 🙂

[edytowane 9/10/2011 od zaneta83]

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2011 7:45 pm
cienkun
rada starszych

Dzisiaj z radoscią odkryłem, że 100m. od mojego domu stoi mlekomat z niepasteryzowanym, niehomogenizowanym, nieodtłuszczonynm mlekiem.
Stoi on tam sobie już dosyć czasu, a mi się nigdy nie chciało podejść żeby przeczytać co jest na nim napisane. I żeby mi kobiety nie powiedziały, to pewnie bym się nie dowiedział.
Dzisiaj melisa z wiejskim mlekiem będzie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2011 12:43 pm

Ano są jakieś mlekomaty w Gdzu, a przynajmniej wiem o istnieniu jednego 😉 Moja mama zachwala, ale nie próbowałam jeszcze jakoś, bo rzadko mleko piję 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2011 1:55 pm

nori na sucho jest b.smaczne. Moja cora zjada calymi platami (z taka checia, z jaka inne dzieci siegaja po czipsy 😉
Nori mozna tez uzywac do zawijania plastrow tofu, nuzac w panierce i smazyc - wychodza ciekawe kotlety l nieco 'rybnym' smaku ;p

Dziękuję za wiadomość o dnośnie sera Tofu i glonów Nori w Biedronce. Pobiegałam trochę po Biedronkach we Wrocławiu za Tofu, ale w końcu go dopadłam : )) Ja robię pyszną kanapkę, która bardzo mi smakuje. przepis znalazłam w książce pani Żak- Cyran o makrobiotyce, tylko tam w przepisie był glon dulce albo dulse jakoś tak, a że ja takiego nie miałam wykorzystałam nori. Biorę kromkę pysznego żytniego chleba na zakwasie smaruję go tahiną, na patelni smażę plasterki tofu naturalnego z sosem sojowym, czosnkiem i sokiem z cytryny, potem leciutko przysmażam glon nori i układam wszystko na chlebku. Mi coś takiego bardzo smakuje.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2011 3:30 pm
Strona 158 / 240 Wstecz Następny
  
Praca