Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 159 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Jest dobrze 🙂

Rozkoszuję się wspomnieniem wczorajszych naleśników 🙂
Jestem niezmiernie zadowolona z dzisiejszej temperatury, albowiem mogłam nowe buty przetestować 😉

Wprowadzam więcej surowego do mojego menu 🙂

edit.

Kakao, kołdra na plecach, cosmopolitan w dłoń i relax
😎

[edytowane 11/10/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2011 11:56 pm
StellaArtois
weteran forum

Mam umowę o pracę ;3 spędziłam cudowny weekend i zaraz jadę do kumpeli pić aroniówkę 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2011 11:01 pm
Fatty
weteran forum

fasolencja, gratuluję 😀

Ja zostałam dalszą ciocią- po raz pierwszy od 17 lat w naszej rodzinie urodziło się jakieś dziecko 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2011 1:05 am
waris
bywalec

Franciszek w końcu bez gipsu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2011 5:03 pm
Fatty
weteran forum

W biedronkach wyprzedają "Smoczy" towar 🙂 - zakupiłam mleko kokosowe za 1,99 zł 😀

Któż tu był tym mlekiem oczarowany? czyżby rubia? Leć, zobacz, może u Ciebie jeszcze mają.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2011 10:30 pm
rubia
forumowy expert

Któż tu był tym mlekiem oczarowany? czyżby rubia? Leć, zobacz, może u Ciebie jeszcze mają.

Owszem, Fatty, to była (g)rubia;) Niedawno dokupiłam kilka puszek, ale dzięki za cynk- "hutasy" z mojej okolicy są jakieś takie mało otwarte kulinarnie, więc jest szansa, że mleka zostało w Biedronie jeszcze całkiem sporo, a cena spadła.

Jest mi dziś dobrze, nawet bardzo dobrze 😀 Spędziłam przemiły wieczór z przyjaciółmi przy naleweczce, zdjęciach i rozmowie. Pożyczyłam tonę książek i filmów, wyluzowałam się po koszmarze ostatnich dwóch tygodni (remonty, nadprogramowe podróże PKP, itd.), a jutro (właściwie dziś) mogę pospać do 9:00. Czego więcej chcieć?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2011 4:42 am
Fatty
weteran forum

Wcześniej dziś wróciłam z zajęć, wstąpiłam jeszcze do rzeszowskiej biedronki aby zgarnąć z półki ostatnie mleko kokosowe za 1,99 zł, przy okazji ucięłam sobie miłą pogawędkę z panią z biedronkowej kasy, bo bardzo ciekawa była jak zamierzam to mleko spożytkować 🙂

Przed autobusem poszłam sama ze sobą na randkę i fundnęłam sobie zapiekankę - toć jestem tego warta 8)

Następnie zebrałam masę komplementów od okołodworcowych panów z problemem alkoholowym, ale jak nie dałam złotóweczki, to chyba zbrzydłam 😛

Dla maniaków nori, donoszę, że ta ohyda jest za 7 złociszy 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2011 6:35 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Dla maniaków nori, donoszę, że ta ohyda jest za 7 złociszy 😛

W B. koło mnie nie ma 😡 Jutro będę koło innej Biedry to tam sprawdzę. Zapasy nori nam się kończą, a ja stałam się ich smakoszką-córka mnie zaraziła. W ciągu ostatniego tyg 2 razy na obiad było sushi 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2011 8:22 pm
Fatty
weteran forum

Moje nori szuka nowego domu: 1 i 90% opakowania, jakby ktoś się pałętał po okolicy to chętnie obdarzę 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 2:33 am
jazz
 jazz
stały bywalec

spędziłam urocze pół tyg urlopu na wsi u znajomych wegetarian;) cieszę się również z tego że odświeżyłam znajomość z "przyjacielem"

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 3:02 am
zaneta83
rozmówca

obecnie mam w domu remont . pozrywane sufity na dole,bajzel ze nie ma sie jak ruszyc , kurzu i syf wszedzie!!! napisalam o tym tutaj bo pomimo tego calego syfu nie moge sie doczekac efektow koncowych . w kuchni dzis juz mowy sufit zawisl , ledowe lampki tez , robota idzie do przodu .juz blizej konca niz dalej :)))

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 4:05 am
Bellis_perennis
Famed Member

Jestem po operacji, wreszcie będę miała ładną nóżkę. Na razie jest w wszystkich kolorach tęczy, mam szwy i muszę chodzić z ciasnym bandażem ale jest plus... "mamoooo! Zrobisz mi kawusię???" :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 12:28 pm
tru
 tru
stały bywalec
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 5:11 pm
rubia
forumowy expert

Jestem po operacji, wreszcie będę miała ładną nóżkę.

Gratulacje Bellis 😀
Właściwie to dlaczego masz nową nogę? Co było tej poprzedniej?

[edytowane 24/10/2011 od rubia]

[edytowane 24/10/2011 od rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 6:01 pm
bułek
forumowy expert

Może chodzi o tą trzecią na plecach 😛 ?

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 6:30 pm
Strona 159 / 240 Wstecz Następny
  
Praca