Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 163 / 240 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

co to som ciapongi??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2011 3:36 pm
Fatty
weteran forum

Ciapng= pociąg 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2011 3:52 pm
Anonim
bywalec

A ja radosnie testuję kolejny szpital pediatryczny pod kątem wege jedzenia. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2011 12:42 pm
cienkun
rada starszych

To niedobrze raczej. Co znowu?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2011 1:11 pm

Mąż miał kupić dosłownie 3 rzeczy na krzyż i wrócił z dwoma sporymi siatami zakupów- w sklepie ze zdrową żywnością były 15-30% przeceny. I tak jestem szczęśliwą posiadaczką m.in 100 płatów nori 😛 Ach...ileż sushi z tego będzie 🙂

Jadziu napisz proszę, proszę, jak robisz sushi- co oprócz ryżu dajesz do środka ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2011 1:19 pm

Morfologia w normie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2011 4:32 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Jadziu napisz proszę, proszę, jak robisz sushi- co oprócz ryżu dajesz do środka ?

Różne rzeczy, ale nie jakieś wymyślne zestawienia:
-tofu, kiszony ogórek, ew. pędy bambusa (ale jak dla mnie jest to rzecz zbędna)
-brokuł (rozgnieciony na papkę i fragment nori posmarowane tą papką zamiast ryżem), kiszony ogórek
- kiedyś robiłam też z awokado i tofu- smaczne, pod warunkiem, że awokado jest odpowiednio dojrzałe
Sushi maczam (bezpośrednio przed włożeniem do buzi) w sosie sojowym rozcieńczonym wodą i wymieszanym z oliwą z oliwek.

Żeby nie było off-topu powinno się "poweselić"...hmm...mamy ładną bezwietrzną pogodę, jesienne choróbska omijają mnie szerokim łukiem i mam otworzone pyszne (choć bezalkoholowe) piwo
😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2011 11:38 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Przyznano mi stypendium za dobre wyniki w nauce :hiya:

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 3:22 pm

[b]xxl [/b] , gratuluję :thumbup: 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 7:14 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[b]xxl[/b] jak Cię znam to masz średnią oscylującą w granicach 5. Jeśli nie jesteś zapisana jeszcze do żadnej sekcji naukowej to, to zrób. Mogłabyś się ubiegać o stypendium ministra czyli 1500zł miesięcznie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 7:17 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Dzięki 🙂 Ale bez przesadyzmu proszę, miałam niecałe 4,5, w tym roku tak dobrze nie będzie, bo nie ma już takich pierdółek jak ergonomia czy agronomia, z których łatwo było o 5. Stypendium ministra zassałam dwa razy w liceum, ale te czasy już raczej minęły bezpowrotnie - byłam na spotkaniu organizacyjnym koła naukowego i to wygląda tak, że po prostu robi się własną pracę badawczą pod opieką któregoś z pracowników. Gdy usłyszałam przykładowe tematy ludzkich prac, to zrobiłam taką minę : 😮 Jestem jeszcze totalnie za zielona na takie rzeczy. A poza tym mało przedsiębiorcza i kreatywna. Łatwo się uczę i lubię doczytać trochę ponad program, ale daleko mi do typu naukowca. No, ale zobaczymy na 4-5-6 roku. A nuż.

[edytowane 30/11/2011 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 7:42 pm

Różne rzeczy, ale nie jakieś wymyślne zestawienia:
-tofu, kiszony ogórek, ew. pędy bambusa (ale jak dla mnie jest to rzecz zbędna)
-brokuł (rozgnieciony na papkę i fragment nori posmarowane tą papką zamiast ryżem), kiszony ogórek
- kiedyś robiłam też z awokado i tofu- smaczne, pod warunkiem, że awokado jest odpowiednio dojrzałe
Sushi maczam (bezpośrednio przed włożeniem do buzi) w sosie sojowym rozcieńczonym wodą i wymieszanym z oliwą z oliwek.

Żeby nie było off-topu powinno się "poweselić"...hmm...mamy ładną bezwietrzną pogodę, jesienne choróbska omijają mnie szerokim łukiem i mam otworzone pyszne (choć bezalkoholowe) piwo
😛

Dziękuję Ci serdecznie. Muszę zrobić tą wersję z awokado. Tylko oczywiście mam problem zawsze w sklepie, żeby znależć dobre ,smaczne awokado.
Ja też cieszę się generalnie z pogody,ze jeszcze jest w miarę ciepło i że wczoraj udało mi się kupić w lumpeksie fajne swetrzystko za 15 zł : ))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 7:58 pm
Blueberry
bywalec

Po wielu trudach i przeciwnościach losu zdobyłam w końcu przyprawę Garam Masala 🙂 (z drobnych rzeczy też się trzeba cieszyć :P)

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 8:05 pm
Fatty
weteran forum

Małe rzeczy cieszą najbardziej 🙂

Wypłata w tym miesiącu była ciut większa 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 8:24 pm
eRZet
weteran forum

Przyznano mi stypendium za dobre wyniki w nauce :hiya:

Kujon!

😉 😛 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 8:50 pm
Strona 163 / 240 Wstecz Następny
  
Praca