Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 169 / 240 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Kot w momencie przeprowadzania swoich ablucji nie widzi, nie słyszy i nie czuje. Możesz krzyczeć, hałasować, głaskać, czy co tam chcesz ;)(...)

No bez jaj... 😮 Skąd te informacje?

Z własnych obserwacji 😉
Zrobiłem z tego regułę, bo jak dotąd wszystkie koty, z którymi miałem styczność zachowywały się właśnie w ten sposób.

Może po prostu były zajęte ablucjami na tyle że nie przejmowały się że je głaskasz.
Może napiszmy do Pogromców Mitów, niech to sprawdzą. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2012 12:58 am
Fatty
weteran forum

Oddałam zbrojnika niebieskiego- z akwarium 100 l przesiadł się na 250 litrowe z oczekującą w nim gorącą samiczką, będzie mu dobrze 🙂

Mój welon też świętuje, bo od owego zbrojnika dostawał wciry 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2012 6:27 pm
bułek
forumowy expert

"Nawaliłem się" dzisiaj ostro, ale widać rezultaty pracy. Niedługo ukończę poziomkę :D.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2012 7:08 pm
Fatty
weteran forum

Ochrzciłam dziś nowy blender 😀 Zmiksowałam banany z mlekiem sojowym, odrobiną wody i cynamonem- jakie dobre 8)

Po wypłacie(nie ma to jak koniec miesiąca 😛 ) idę na warzywno-owocowe zakupy, będę blendować eksperymentować 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2012 10:39 pm
n.i.x
stały bywalec

Czujecie wiosnę w powietrzu? słyszycie ten specyficzny śpiew ptaków?
ja tak :D:D:D
Mimo ze jest tak syfiato i mokro ale juz czuje zbliżającą sie wiosnę..

a mi blender nie wystarcza bo chce taki supermocny mikser na urodziny żeby robić koktajle warzywne 🙂 polecacie jakiś?

_____________________
dopisuje ze nie minęło chyba pol godziny od napisania powyższego zdania a tu jak na złość zaszło słonce i zaczął padać śnieg... juz nie czuje wiosny 😡

[edytowane 27/2/2012 przez n.i.x]

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 1:45 pm
cienkun
rada starszych

Wiosnę powiadasz? Tzn. że zaraz mi się zaczną wiosenne stany lekowe? super... :casstet:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 2:01 pm
n.i.x
stały bywalec

a miewasz takie? chodzi o te przesilenie wiosenne? moj chłop ma dola jak zwykle ale wyjątkowo wcześnie. Strasznie taki marudny i nerwowy. Ale ja sie mam dobrze, forma jest, zdrówko jest, humorek tez 😀

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 3:30 pm
cienkun
rada starszych

No zwyczajowo na wiosnę się pojawiały. Zobaczymy jak będzie w tym roku. Dzisiaj jestem niezadowolony, ale to dla tego że rano zaspałem na poranne ćwiczenia o wschodzie słońca.
Ale za to udało mi się kupić jakieś tam badziewne buciki po taniości. Ale i to nie nadaje się w pełni do weselnika, bo zapewne zostały wykonane przez małe żółte rączki za małą miseczkę ryżu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 4:35 pm
eRZet
weteran forum

Dzisiaj jestem niezadowolony, ale to dla tego że rano zaspałem na poranne ćwiczenia o wschodzie słońca.

Też miałbym stany lękowe, gdybym wstawał na poranne ćwiczenia 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 4:40 pm
n.i.x
stały bywalec

ja ćwiczę głównie wieczorami, czasem w dzien ale rano by mi sie nie chcialo.
A słoneczko u mnie wyszło jeszcze i świeci do teraz 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 5:56 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Mały sukcesik a dużo radości, pół roku stażu a potem może praca już na zawsze, taka moja przyrodnicza, ukochana 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2012 1:15 pm
Fatty
weteran forum

Bellis, moje ogromne gratulacje!

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2012 8:53 pm

Ja również Ci bardzo gratuluję Bellis :red: Ja bym to nazwała nawet dużym sukcesem, wspaniale jest mieć możliwość aby robić to co się kocha :red:
A mnie teraz brzuch boli ze śmiechu bo poczytałam sobie nasze forumowe kawały i od razu mi się humor poprawił 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 7:39 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Oj dziękuję dziewczyny 😀

Słoneczka w ten weekend nie brakowało, energie zaczyna mnie rozpierać, akumulatory w trakcie ładowania :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 8:19 pm

Trzeba się cieszyć nawet z najmniejszych sukcesów, więc dziś zdałam sobie sprawę z tego, że muszę się pouśmiechać bo przecież mój sobotni występ się udał pięknie, wszystko poszło sprawnie, a ja znów zaczęłam odczuwać przyjemność z tego co robię i przypomniałam sobie jakie to ma znaczenie dla mojej niespokojnej duszy, która troszkę odżyła i zechciała więcej 😛 Obudziła się we mnie taka iskierka nadziei, że może depresja zamierza się wycofać?A sioooo, won mi stąd głupia przeszkadzaczko 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2012 7:25 pm
Strona 169 / 240 Wstecz Następny
  
Praca