Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 173 / 240 Wstecz Następny
eRZet
weteran forum

Aż kilka tygodni? Jejku! Kobieto co ty najlepszego robisz? Przecież bez ciebie wydobycie radykalnie spadnie. Zmniejszą się obroty. Szef wpadnie w spiralę długów. Firma splajtuje. Kamieniołomy zamkną i nie będziesz miała do czego wracać. Ja ci dobrze radzę, ty lepiej zostań. Nie idź na ten urlop. 🙂

I bardzo dobrze, niech splajtuje. :spryciarz:
... ha comenzado la estampiiiiiiidaaaaa ! 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2012 4:40 am
rubia
forumowy expert

Tak się fajnie urządziłam, że to ja wysyłam "szefową" na urlop, żeby mieć własny, zasłużony. Kamieniołom na ten czas zamykamy, a zdesperowanych klientów zapraszamy do konkurencji 😛
A poza tym: precz ze zgniłymi kapitalistami!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2012 8:33 pm
Oldek
bywalec

Hej! Rubia to ma klawe życie! :thumbup: 🙂

Powodzenia! Udanego nic nie robienia!
Czerwiec tuż, tuż.

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2012 12:48 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Rubia korzystaj z urlopu na maxa! Masz jakieś plany?

Ostatnio stwierdziłam, że przeginam bo jak już mam czas wolny to spędzam go aktywnie i chyba zaczynam być przemęczona więc dzisiaj mam dzień lenia 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2012 10:26 pm
Fatty
weteran forum

To rubii miłego urlopu, Bellis miłego lenienia, a fatyś ostatnio się uaktywnił- częściej z domu wychodzi 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2012 1:07 pm
rubia
forumowy expert

Dzięki, kochani, za życzenia. Mam zamiar się aktywnie op..., przepraszam, lenić 😉 - pływanie, rolki, szeroko pojęta kultura (kino, koncerty, wystawy i takie tam). Będzie bossko 🙂 Po paru latach bez choćby jednego wolnego weekendu czy święta chyba mi się należy.

Masz jakieś plany?

Mam plany wyjazdowe, ale ponieważ ten urlop przyszedł niespodziewanie i już w niego nie wierzyłam, to wszystko zależy z kolei od terminu urlopu pana i władcy (czyt. męża) i stanu naszego konta. Zdecydowanie wybieramy się na północ (Skandynawia), żeby uniknąć turystów depczących po piętach 😛 Ciepłe kraje w sezonie letnim raczej nas odstraszają.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2012 4:10 pm
Fatty
weteran forum

Dwa egzaminy z przedmiotów prawniczych - zdane 8)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2012 6:55 pm
Daiana
bywalec

Po maturach. Wygląda na to, że wszystkie zdane 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2012 12:14 am
bułek
forumowy expert

Znalazłem dzisiaj aluminiową kierownicę typu baranek. Miota mną jak szatan ze szczęcia ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2012 2:10 am
xxl
 xxl
weteran forum

I po ostatnim kole -> wakacje!! To jest, prawie, za miesiąc jeszcze jeden ostatni egzamin, ale na razie laba 😀 Nie do końca w to jeszcze wierzę... Większość egzaminów zdałam w przedterminie, więc sesja mnie praktycznie omija. Najgorsza ocena końcowa w tym semestrze to jedna czwórka, więc chyba mogę zaliczyć go do udanych 🙂 No, to się pochwaliłam.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2012 12:29 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Xxl jesteś niesamowita! Gratuluję serdecznie.

Dostałam pierwszy w swoim życiu prezent na Dzień Matki (podziękowania dla Tatusia 😉 , córka jeszcze nie wie o co biega 😉 ).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2012 3:36 am
Fatty
weteran forum

Poprzednikom gratuluję zdania, kierownicy i życzeń.

Btw odnośnie dnia matki- koleżanka ma 9 miesięcznego syna to ja do niej ostatnio, że będzie miała swój pierwszy Dzień Matki a ona na mnie wielkie oczy, chwila zastanowienia i "Faktycznie! Przecież jestem matką!" 😀

Ja byłam w sobotę na wycieczce w Bolestraszycach, wzięłam ze sobą mamę właśnie w ramach Dnia Mamy było super, widoki piękne, mam 400 fotek 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2012 12:08 pm
rubia
forumowy expert

Z okazji zdanych egzaminów gratulacje dla wszystkich maturzystów i studentów 🙂

Mój powód do radości: 32 długości basenu przepłynięte. Wiem, że to nic, do tego kiepskim stylem, ale tak mnie cieszy to moje zmęczenie po wyjściu z wody, że nie macie pojęcia, zwłaszcza, że z każdą wizytą na basenie widzę poprawę mojej żałosnej kondycji 😉 W następnym wcieleniu na 100% będę wyczynowym sportowcem; mało rzeczy tak mnie ostatnio cieszy jak wysiłek fizyczny 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2012 12:04 am

[b] rubia[/b] , jak to nic!! super! ja przepłynę kilka i już padam 😛 Ale pływam rzadko 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2012 11:52 am
rubia
forumowy expert

[b] rubia[/b] , jak to nic!! super!

Dzięki, sunflower_ren, jednak muszę jeszcze baaaardzo popracować nad techniką. Właściwie pływam tylko żabką i grzbietowym- chciałam się nauczyć motylka ale nie mam pojęcia jak ugryźć ten styl 😮

Z innej beczki: wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów z okazji Dnia Dziecka 🙂 Żebyśmy zawsze pielęgnowali w sobie to wewnętrzne dziecko, spontaniczne i pełne radości!!! Buziaki, tarmoszenie i drapanko za uszkami również dla Waszych dzieci futrzastych, kopytnych oraz tych pokrytych łuską :heartpump:

[edytowane 1/6/2012 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2012 2:35 pm
Strona 173 / 240 Wstecz Następny
  
Praca