Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 174 / 240 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

rubia :love: Jako wieczne dziecko (tylko czasem o tym zapominam) dziękuję za życzenia. I też życzę wielu słodyczy i radości Wam wszystkim :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2012 6:11 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dziękuję i również wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciakom, tym dużym i tym małym 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2012 7:13 pm
Fatty
weteran forum

Ja wczoraj boleśnie odczuwałam dzień dziecka w pracy, strasznie się na nie w myślach ciskałam - ale się uspokoiłam już. Tyle, że dzisiaj poprawka 😛

Najlepszego wege dzieciaczkom życzę, dobrze, ze jesteście już podrośnięte bo dzieci wiekiem są dla mnie ciężostrawne:P

Co do basenu:
miałam chodzić bo to forma aktywności którą mogę uprawiać bez szwanku na obolałych nogach, mam strój, czepek mam.. ale potrzebuje kompana chociaż na pierwszy raz 😛 A z koleżanką jakoś nigdy nie mogłyśmy się zgrać, albo ja miałam okres, albo ona,albo jej córki chorowały, teraz zalatana była bo młoda miała komunie- i tak od jesieni 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2012 11:57 am
rubia
forumowy expert

Fatty, też tak miałam: jedna kolżanka wiecznie nie mogła, druga się wstydziła, bo za gruba, itd., itp. aż się wkurzyłam i poszłam sama. Za pierwszym razem było ciężko, ponieważ mimo podeszłego wieku 😉 jestem nieśmiała, ale teraz chodzę regularnie i jest super, bo nie tracę czasu na pogaduchy w wodzie, tylko pływam. Koleżanki to się nawet trochę poobrażały; jakieś takie się poczuły...niepotrzebne 😀
Idź sama, będzie fajnie!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2012 12:55 pm
Fatty
weteran forum

Bardziej chodzi o kwestie obczajenia, co , gdzie, w którą strone i jak 😀 - dlatego chciałabym pojsc z kimś kto rozeznany

Ostatni raz na basenie byłam 12 lat temu, wtedy nie było jakichś szafek na zegarki etc 😛

Inna kwestia: strasznie mi zjeżdża farba z włosów 😛 zabarwie basen na rudo i wyjdę ciemny blond 😛

[edytowane 2/6/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2012 3:20 pm
rubia
forumowy expert

Stało się. 1,5 kg spadło z wagi (a może to waga się popsuła? 😉 )
Poza tym nasi wygrali wczoraj z Brazylią w siatkę; chociaz to raczej powód do marudnika, bo piłka kopana- mimo miernych wyników Polaków- jest wszędzie, nie tylko teraz przed Euro-Koko, a o naszych siatkarzach, odnoszących od lat sukcesy na naprawdę światowym poziomie, niewiele można usłyszeć nawet w wiadomościach sportowych 😡

[edytowane 4/6/2012 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 10:51 pm
bułek
forumowy expert

Objeździłem dzisiaj miasto robiąc prawie 64 km. Praktycznie nic nie znalazłem. Tak bywa niestety. Przynajmniej było przyjemnie :).

[edytowane 4/6/2012 przez bułek]

EDIT:
6 czerwiec

Jaram się dzisiaj tym znaleziskiem. Moze uda mi się stworzyć z tego poziomkę.
[img] [/img]

[edytowane 6/6/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 11:31 pm
Fatty
weteran forum

Fajno bułku, że tworzysz 😀

6 lat bycia wege i dopiero dziś..znalazłam CIECIERZYCĘ W PUSZCE!!

Tyle lat snucia się po działach puszkowych i patrzenia czy może jednak... i nic, a szkoda, wszak puszka to wygoda gdy człowiek ma cieciorkową chetke a zapomniał namoczyć na noc. I dziś, właśnie dzis w sklepie w którym mało co mnie interesującego jest,i po którym takich cudów bym się nie spodziewała schyliłam się do skrzynki z jabłkami a za skrzynką na półce- cieciooooooorka!

Wzięłam na spróbę jedną i już zeżarłam, jutro się wrócę po zapasik 😀

[edytowane 8/6/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2012 10:29 pm
cienkun
rada starszych

Na reszcie, po wielu latach, reprezentacja Polski pokazuje jakiś poziom.

Bułek, fajny materiał na (pół)poziomkę. Tylko jeszcze jeden tylny trójkąt dospawać. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2012 12:10 am
bułek
forumowy expert

Rower ma bajerancką kierę - jak w motórze. Tak dla jaj pojchałbym na przyszły rok na otwarcie sezonu motocyklowego :D.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2012 12:57 am
cienkun
rada starszych

1:1

[b] POLSKA!!!!![/b] :red: :red: :red: :red: :red: :red: :red: :red: :red: :heartpump:

szkoda że nie zwycięstwo, ale i tak PIĘKNY mecz! :thumbup: :drink:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2012 2:57 am
Szpicelek
forumowicz

licencjat obroniony!!
WAKACJE!!!!!!!!

Szpiceluś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2012 12:08 am
Fatty
weteran forum

Brawo Szpicelku!

Ja niby się bronie w przyszłym tygodniu, ale czarno to widzę 😛 Bo skoro będą też pytać z treści na studiach to skąd ja biedna mam wiedzieć co powtórzyć jak tego tyle było 😛 Tak wiec nie robie nic 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2012 12:52 pm
Daiana
bywalec

Wchodzę sobie do piwnicy a tam w szafie siedzi mój kot + bonus w postaci 4 młodych. Powinnam to wrzucić do marudnika bo nie wiem co z nimi zrobię, komu oddam (myślałam, że jeszcze jest za młoda więc nie wzięłam jej na zabieg), ale w końcu to cud narodzin 🙂
Jestem z podkarpacia i bywam w Krakowie więc chętnie za jakiś czas oddam komuś z tych okolic 😉
Takie są śliczne. Czarny, biało-czarny, biało-bury i czarny z burym na brzuszku 🙂 mama mała, nie wiem kim jest ojciec, ale chyba taki puszysty dachowiec, co to nas odwiedzał na tarasie jakiś czas temu. 😉
Będę się starać wychować je na wodzie, ale rodzice uważają, że 'kot mleko pić musi' :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2012 5:37 pm
cienkun
rada starszych

Gratulacje, zosałas ciocią 😉 My też mieliśmy kiedyś kocięta. Małe koty są niesamowite.
A od mleka im nic się nie stanie. Ważne żeby miały tez miseczkę z wodą. Będą mogły sobie same wybierać na co mają ochotę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2012 7:00 pm
Strona 174 / 240 Wstecz Następny
  
Praca