Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 177 / 240 Wstecz Następny
bułek
forumowy expert

Wegetarianie nie mogą polować :P.
Rubio, kupisz coś po upałach.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2012 3:58 am
Fatty
weteran forum

Niet bułku, wegetarianie mają swoje substytuty polowania tak samo jak mają wędlinke sojową 😀

rubio, to nie taką kiece! 😉 Od mamy pożyczam taką "aligancką", czyli taką w którą po kupieniu wlazłabym raz i by wisiała, a kupiłam sobie taką letnią, powłóczystą w której często dreptać będę 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2012 11:57 am
Bellis_perennis
Famed Member

Wegetarianie nie mogą polować

Z aparatem też nie? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2012 12:17 pm
n.i.x
stały bywalec

ale ze mnie "kulfon" ...tyle czasu nie potrafiłam sie zalogować a okazało sie ze źle wpisuje nick - bez kropek... u mnie wszystko super 🙂 wreszcie dorobiłam sie lekkiego kaloryferka na brzuchu :D. teraz żaden mięsożerca mi nie podskoczy hahahahaha. Bicepsik tez juz niezły.
ale spokojnie, do Sereny Williams mi jeszcze daleko !! :D.

pozdrawiam

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2012 2:07 am
bułek
forumowy expert

Byłem na Zlocie Wege w Nowym Młynie pod Golubiem Dobrzyniem. Wyjazd w piątek, powrót w niedzielę. Oczywiście jechałem rowerem. Zrobiłem 195 km, w 10 h, 47 min, średnia 18, 07 km/h, max 38, 88 km/h. 😎

Zlot był super. Początkowo nie mogłem się zdecydować czy jechać czy nie bo wynikły problemy organizacyjne. Poznałem sporo nowych ludzi i myślę, że będę tam wracał. Zachęcam wszystkich do przyjazdu :D. Praktycznie nikogo nie znałem, później okazało się że jedna osoba była znajoma (dojechała w późniejszym terminie). Panowała tam rodzinna atmosfera :).

[edytowane 8/7/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2012 2:30 am
hipiska
weteran forum

Zrównoważyłam wagę bez szczególnych wyrzeczeń i znowu wchodzę w ciuchy z którymi jakiś czas temu musiałam się pożegnac (przepraszam za brak "ci", ale klawiatura szwankuje).

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2012 3:24 am
Szpicelek
forumowicz

nareszcie ćwiczę mój wokal, bo ktoś we mnie uwierzył 😀

gratuluje wszystkim powodów do radości!!!!!!!!!!!!!! 🙂

[edytowane 10/7/2012 przez Szpicelek]

Szpiceluś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2012 12:46 pm
bułek
forumowy expert

Wegetarianie nie mogą polować

Z aparatem też nie? 😉

Mogą, tylko nie zachowuj się jak japoński turysta ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2012 1:30 pm
n.i.x
stały bywalec

jejku jak mi brakowało tego forum..jak ja mogłam zapomnieć ze mam kropki w nicku. Mam tez jeszcze jeden powód do radości. mój tata juz 4 tygodnie nie pije. niby nie byl alkoholikiem ale zdecydowanie przesadzał z piwkowaniem a w połączeniu z pewnymi tabletkami zupełnie nie byl sobą..no i byl ciągle zmęczony.

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2012 12:31 pm
kazik84
bywalec

Odliczam dni do Jarocina i do Woodstocku 🙂 A wczoraj byłam pierwszy raz od miesiąca na jodze 🙂 Ale się zrelaksowałam...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2012 2:59 am
Fatty
weteran forum

Moje 11-dniowe pieszczoszki 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2012 5:39 pm
cienkun
rada starszych

Moje 11-dniowe pieszczoszki 😀

Gratuluję! A co to takiego? :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2012 7:41 pm
Fatty
weteran forum

Przekopnice 🙂

W tamtym roku miałam jednego takiego jegomościa, teraz zalałam jego cysty i mam te 2 😀 rosną w oczach, jeszcze 10 dni temu widziałam je tylko pod swiatło 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2012 11:09 pm
Daiana
bywalec

Dałam ogłoszenie na gumtree, że szukam miejsca w pokoju od października i odezwała się weganka 😀 jestem w niebo wzięta, oby coś z tego wyszło 😀

Do tego wczoraj na byłam na małym ognisku z bratem i jego znajomymi i jak się dowiedzieli, że jestem wegan to zaczęli zachwalać roślinne pasztety i opowiadać jakie lubią warzywka i, że mięso nie jest potrzebne do życia. Jaką miałam ulgę i zaciesz to nawet nie wiecie, tylko, że później mi się odwidziało "trochę"... ale to już w marudniku.

[edytowane 16/7/2012 od Daiana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 2:12 pm
Daiana
bywalec

Zaśmiecę post za postem, a co mi tam 🙂

Dostałam się na ASP do Krakowa! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2012 10:14 pm
Strona 177 / 240 Wstecz Następny
  
Praca