Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 179 / 240 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Duże Tesco (hipermarket) czy małe (supermarket)? Na osiedlu mam małe tesco, może zajrzę tam z rana 😉 Ciekawe czy cała sieć organizuje taką boską wyprzedaż.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2012 2:45 am
cienkun
rada starszych

Pobiegłem - w moim tesco nie tylko nie ma promocji, ale w ogóle nie ma alpro. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2012 3:41 am
Fatty
weteran forum

Ja się weselę albowiem wkrótce wypłata 😀

Dobrze mi proszę Państwa 😉

mam super rodzinkę, walniętego pieska 😉
Ryby dostarczają radości, narybek rośnie
Triopsy rosną i kopią oraz srają na potęgę to pańcia codzień wodę podmienia...

..i nadal tak strasznie nie lubie tych bab i ich dzieci, z pracy ale staram się od tego odwracać uwagę innymi rzeczami 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2012 11:06 pm
cienkun
rada starszych

"odkryłem" karob :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2012 3:39 am
bułek
forumowy expert

Karob jest niby zdrowy, ale ja wolę kakao. W sumie dobrą radę słyszałem, żeby do ciast gdzie jest kakao dawać mniej kakao i troche karobu. Jednak karob ma inny smak, moim zdaniem gorszy od kakao.

Zawarłem znajomość z weganką (już trwa ona kilka tygodni- co tam bede się chwalił) :spryciarz:

[edytowane 5/8/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2012 4:19 am
Fatty
weteran forum

Zawarłem znajomość z weganką (już trwa ona kilka tygodni- co tam bede się chwalił) :spryciarz:

mrrrrrrrrrrr? 😀

Ja nie jadę na szkolenie 😎 łiłiłi!

Pies mnie rozwala, od 2 dni zaczął strajkować i gdy siostra chce go wziąć na spacerto zwierz leci do mnie i się we mnie wpatruje nie chcąc do niej podejść- bo woli wychodzić ze mną... :rotfl: Zawsze to dłużej i spokojniej, ona z nim nie lubi wychodzić i bierze go tylko pod blok, pośpieszając w dodatku gdy sobie niucha.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2012 12:42 pm
cienkun
rada starszych

Karob jest niby zdrowy, ale ja wolę kakao. W sumie dobrą radę słyszałem, żeby do ciast gdzie jest kakao dawać mniej kakao i troche karobu. Jednak karob ma inny smak, moim zdaniem gorszy od kakao.

Ale kakao zawiera kofeinę, a karob nie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2012 1:40 pm
Fatty
weteran forum

Nowy sposób autoterapii odnośnie frustracji pracowych(uwaga, KLNĘ- kogo wrażliwe oczęta od łaciny podwórkowej bolą- nie wchodzić)

Sytuacja zwrotu lub reklamacji gdy delikwent nie ma paragonu:

jak wczoraj siadłam to seria scenek takich wyszła... 😛

Uwaga, uwaga... Byłam na siłowni! 8)

[edytowane 8/8/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2012 9:55 pm

Urloooooooop 🙂 🙂 🙂 W końcu się doczekałam.
Mam nadzieję, że na polu namiotowym będzie możliwość gotowania, albo że da się zjeść nad morzem coś innego niż rybę. Albo, że choć stragany z owocami będą 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2012 12:07 am
StellaArtois
weteran forum

Bardzo proszę wszystkich o klikanie w mój banerek 🙂
W zamian dobre słowo 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2012 6:16 pm
Vegeta169
bywalec

Bardzo proszę wszystkich o klikanie w mój banerek 🙂
W zamian dobre słowo 😀

bardzo proszę;)
A ja siedzę w pracy od 6 rano, za niecałe 2h kończę i do domu na imprezę urodzinową :D:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2012 8:15 pm
Fatty
weteran forum

Jest dobrze 🙂

Troszku inaczej jem, poza "pozwalaniem sobie"gdy jestem zmęczona i wypadami do knajpy raczej lekko i na surowo, organizm hula zadowolony, włos mi się błyszczy 😉

Co do pewnej sprawy mam wątpliwości, pasowałoby z kimś pogadać, ale nie bardzo jest jak - więc się uchwyce pozytywów, wątpliwości pogonię, jak wyjdzie to wyjdzie, dołować na zapas się nie będę.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2012 1:07 pm
Fatty
weteran forum

Wymalowałam znajomą na wesele, zrobiła furrorę 8) W przyszłym miesiącu idzie na kolejne wesele i też będę ją malować 😛

Brakuje mi pewności siebie i przez to ręka mi się trzęsie gdy maluje kogoś... ale widać mi wychodzi. Moze zamiast ladować kasę w magisterkę to lepiej w kurs wizażu zainwestować? 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2012 1:24 pm

Moze zamiast ladować kasę w magisterkę to lepiej w kurs wizażu zainwestować? 😛

A koniecznie jedno musi wykluczać drugie? Wykształcenie wyższe swoją drogą ale nie zaszkodzi mieć "konkretny fach" w ręku. Nie widziałam jeszcze bezrobotnej fryzjerki lub kosmetyczki. A niedługo korzystanie z usług wizażystek staje się powoli tak powszechne i "normalne" jak chodzenie do fryzjera.

A ja się weselę bo nie wiadomo czemu... wyładniałam 🙂
Zaczęło się od drobnych uwag znajomych, że chyba się ostatnio wysypiam albo pytań czy właśnie z wakacji wróciłam.
Potem sąsiad powiedział ni stąd ni z owąd, że ładnie wyglądam.
Kilka dni temu koleżanka zapytała czy "robiłam coś pod oczami" bo jakoś tak dużo lepszą mam skórę w tym miejscu.
A dzisiaj to już sama widzę, że faktycznie coś dobrego mi się stało w twarz 🙂

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2012 2:21 pm
Fatty
weteran forum

A koniecznie jedno musi wykluczać drugie? Wykształcenie wyższe swoją drogą ale nie zaszkodzi mieć "konkretny fach" w ręku.

jedno drugie wyklucza - bo nie podołałabym zarówno finansowo, aby płacić czesne i na uniwerek i na wizaż, czasowo tez bym chyba nie wyrobiła.

annadagmara, czyżbyś promieniała? 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2012 5:33 pm
Strona 179 / 240 Wstecz Następny
  
Praca