Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 181 / 240 Wstecz Następny
Petite
rozmówca

Moje palce utknęły w słoiku masła orzechowego, RATUNKUUU !!!!!!!11 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2012 8:55 pm
eRZet
weteran forum

eRZet zakupił sakwy, bierze rower i jedzie w Polskę, to go nie będzie jakiś czas 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2012 3:47 am
Fatty
weteran forum

eRZet powodzenia 🙂

fatysia zarezerwowała sobie rybki na jakich jej zależało - dobraną parkę nawet. Słyną z charakteru, ale dotychczas pływały w mega zupie rybnej i było dobrze, wiec może nie zastraszą mi stadka 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2012 12:26 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Wygrałam książkę w konkursie bibliotecznym. Co prawda pytanie banalne, ale rzadko coś wygrywam, więc się ucieszyłam 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2012 6:26 pm
bułek
forumowy expert

Skończylem kurs przedsięborczośći. Biznesplan gotowy, niedługo idę składać papiury. Firma bliżej niż dalej, ale jeszcze potrzeba zgody dyrka urzedu pracy.

Tak w ogole to wiele się wydarzyło i mnie pozytywnie nastraja :D. Bez szczegółów bo to tajemnica, ciii 😛

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2012 5:07 pm
Fatty
weteran forum

Bułku, powodzenia! 😀

Ja miałam cudowny weekend- tak cudowny, że ciężko mi teraz wrócić na stare tryby, łeb mam w obłokach 😀
Byłam na Zoobotanice we Wrocławiu- ryby, ryby, ryby.... 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2012 12:36 pm

Tak w ogole to wiele się wydarzyło i mnie pozytywnie nastraja :D. Bez szczegółów bo to tajemnica, ciii 😛

Wyczuwam, że jakiś romans się szykuje...trzymam kciuki. Za powodzenie w interesach też...

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2012 1:30 pm

W piątek byłam u znajomych na imprezie i spotkałam wegetariankę 🙂 Czyli jednak poza internetem wegetarianie też istnieją 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2012 12:20 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

3 dni temu miałam swoje 7 wegeurodziny. A dziś mamy z Jankesem (dłużej przebywający na forum użytkownicy może pamiętają go 😉 ) 4 (sic!) rocznicę ślubu. Aaaa...jakoś za szybko mi ten czas zleciał, starzeję się 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 12:26 pm
Fatty
weteran forum

Gratuluje stażu wegetariańskiego i obrączkowego 😀
Ja wege stażem rok młodsza, równa 6ka stuknęła mi 16ego 🙂

Mam okres! :rotfl: Kazał dziad troszkę na siebie czekać 😛 Nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale chyba taki z tych lajtowych a nie morderczych- moze czarodziejskie tabletki z niepokalanka które dzielnie łykam,, od 1,5 miesiąca(no, ze 2 razy zapomniałam 😛 )zaczęły działać?

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 12:57 pm
Petite
rozmówca

Ja od kilku miesięcy nie mam okresu, bo przestałam brać pigułki i mnie rozwaliło hormonalnie. Cera to dramat, a włosy nie dość że się 2x szybciej przetłuszczają to jeszcze wyłażą garściami. Ale to temat do narzekacza, a nie weselnika 😀

Cieszę się, że jestem chora i głowa mnie boli tak bardzo że nie mogę się uczyć. Bo dzięki temu stwierdziłam że nadrobię zaległości w klasyce kina, bo aż mi wstyd ilu ważnych filmów nie obejrzałam z powodu rycia do matury 😛

Właśnie obejrzałam "Filadelfię" i był to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy film, jaki do tej pory widziałam. I jest mi bliski, bo tematyka jest mi bliska. Nie mogę powiedzieć że byłam w tej sytuacji co bohater, ale przez długi czas mnie podobnie traktowano.

Chyba tylko na "Liście Schindlera" tak beczałam, no i na "Cast away", tylko Hanks umie mnie tak wzruszyć utratą przyjaciela-piłki.

Udany wieczór 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2012 12:46 am
StellaArtois
weteran forum

Wszystkich posiadających konto na wizażu zapraszam do głosowania na moją skromną osobę!
http://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09-2012.php?pid=469469

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 12:19 am
Fatty
weteran forum

Jakoś dziś zdrowsze podejście do klientów miałam 😛

Miałam strasznie sfochaną babcie do obsługi, wszystko było, złe, nieładne, drogie, nie takie jak jej potrzeba, a i fakt, że za ozdobną torebkę na prezent trza "zabulić" 3 zł zbulwersował ją niezmiernie, bo "U niej we Francji" takie rzeczy to za darmo a ja tu się chce na staruszce dorobić! :rotfl:

Patrzyłam se na babę z rozbawieniem, cholera, jak dane będzie mi dożyc wieku babciowego nie chce być taką jadowitą kłapą :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 6:29 pm
Petite
rozmówca

Tak narzekałam, że nie umiem tańczyć, a się okazało, że zostałam królową parkietu 😀 Ogólnie świetny lokal (ceglane piwnice), genialna muzyka (Elvis, Jerry Lee Lewis, Little Richard, Chuck Berry i reszta). Myślałam, że nie będę tańczyć nawet po kieliszku, a dawałam czadu na trzeźwo, i to na obcasach, na których przecież nawet chodzić nie umiem. Jak wychodziłam z imprezy byłam mokra jak szczur. Uderzyło mnie pozytywnie to, że nikt się nie nawalił i ogólnie kultura niesamowita, a taka świetna zabawa!

Ale moje stopy mają kaca 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2012 1:20 pm
Mango
rozmówca

Petite, podoba mi się to, co napisałaś.
Taniec jest dobry zawsze i wszędzie i nie trzeba być po stu lekcjach tańca, żeby wyjść na parkiet. Brawo!

W ramach rekompensaty przymusowego siedzenia w domu, bez możliwości wyjścia w góry... Uczę się!
Z tego faktu jestem bardzo zadowolona. Cóż, nie jestem normalną studentką^^
Zaczęłam uczyć się rosyjskiego, no i kontynuuję naukę słowackiego.
Może się powtórzę, ale kocham wschód. Słowację też zaczynam lubić...;-)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2012 11:16 pm
Strona 181 / 240 Wstecz Następny
  
Praca