Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 186 / 240 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Niestety w naszym społeczeństwie istnieje przekonanie, że kobieta służy do obsługi dziecka i męża. Jak spełnia się zawodowo albo edukuje się to od razu przypinana jej jest łatka wyrodnej matki. Na szczęście nie zawsze i nie wszędzie.

[b]Petite[/b] tak też myślałam, że o Gary'ego chodzi. Wprawdzie nie do końca się z nim zgadzam ale facet ma talent.

[edytowane 29/10/2012 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2012 12:44 pm
Fatty
weteran forum

Jak spełnia się zawodowo albo edukuje się to od razu przypinana jej jest łatka wyrodnej matki

o to, to. W gorący okres wróciła do pracy na 2 tygodnie, od kolejnego miesiąca miała już wrócić "na legalu", ale przez ten czas napotkała dzieciate koleżanki wręcz zdruzgotane tym że zostawiła młodego w domu i poszła do pracy(wszak nie zostawiła samego a z babcią / nianią /ojcem dziecka), że jak to tak mogła, czy nie tęskni, że one by tak nie mogły, pozniej kontra ze strony babci małego - że jak ona dzieci miała to nikt jej dzieci nie bawił, sasiedzi nosami pokręcili, że jak to tak można dziecko małe miec i do pracy chodzić a że dziewcze na wpływy podatne to stwierdziło, że jednak do pracy nie wróci

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2012 4:13 pm
cienkun
rada starszych

Tzn. jeżeli chodzi o pracę, to jednak trochę prawdy w tym jest. Nawet najlepsza niania nie zastąpi dziecku matki. Pamiętam że mimo iż jako maluch byłem pod opieką babci, to brakowało mi towarzystwa matki...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2012 6:16 pm
Bellis_perennis
Famed Member

cienkun ale z drugiej strony zadaj sobie pytanie czy kobieta zmuszona społecznie do siedzenia w domu, nieszczęśliwa może być dobrą matką? Czasami trzeba iść na kompromis, nie każda kobieta chce siedzieć przez kilka lat w domu i zajmować się tylko nim ale chce mieć też dzieci. Poza tym powrót do aktywności zawodowej po wielu latach bezrobocia jest bardzo trudny. Inna sprawa, że wiele zawodów ze spokojem można by wykonywać w domu ale w Polsce mamy jakieś średniowiecze jeśli o to chodzi i pracodawcy rzadko zgadzają się na coś takiego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2012 8:19 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Mój pies (najedzony) skradł mi dziś wegańskie kotleciki z soczewicy 😀 :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2012 11:35 pm
Fatty
weteran forum

Mój pies (najedzony) skradł mi dziś wegańskie kotleciki z soczewicy 😀 :rotfl:

takie coś to przeważnie radość trwająca do... pierwszego zwalającego z nóg psiego bąka 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2012 12:27 am
cienkun
rada starszych

Moja zawsze domaga się purisów, a nawet pizzy ostatnio.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2012 12:51 am
Petite
rozmówca

Z okazji mojego przejścia na weganizm rodzice zrobili mi przyspieszone mikołajki i podarowali mi sokowirówkę 🙂 A teraz polecieli do sklepu po marchewki i owoce, będziemy robić eksperyment naukowy :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2012 7:15 pm
cienkun
rada starszych

To miło. Zakup sokowirówki to przełomowy krok w życiu każdego człowieka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 12:26 am
Fatty
weteran forum

A u mnie sokowirówka jest, ale wyciągana tylko od święta bo.... ciężko się ją myje 😛

Cóż, mieliśmy kiedyś model prosty i sok był częściej, teraz mamy bardziej złożony i wszyskich kurfica bierze gdy przychodzi do mycia 😛 Lenie 😉

Ja się ciesze, bo to mimo wszystko będzie dobry dzień 😉
Chce mieć inną prace 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 11:09 am
cienkun
rada starszych

Ja mam sokowirówkę Łucznik i umycie jej zajmuje mi 2 minuty.
Warto kupić taką szczotkę na długim uchwycie, żeby łatwo można było myć to metalowe kręcące się cos.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 11:24 am
StellaArtois
weteran forum

Bardzo proszę o klikanie w link z mojej sygnaturki i oddawanie głosów 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 4:48 pm
cienkun
rada starszych

Ale tam wyskakuje jakaś stronka nivea. 😮 Czy oni przypadkiem nie testują na zwierzętach ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 5:39 pm
tru
 tru
stały bywalec

Ja mam sokowirówkę Łucznik i umycie jej zajmuje mi 2 minuty.
Warto kupić taką szczotkę na długim uchwycie, żeby łatwo można było myć to metalowe kręcące się cos.

Jaki model ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 6:00 pm
cienkun
rada starszych

edit.
taką

[url] http://lucznik.info/produkty/agd_-_dla_domu/kuchnia/sokowirowka_jc-1005_s[/url]

[edytowane 13/11/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 6:17 pm
Strona 186 / 240 Wstecz Następny
  
Praca