Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 190 / 240 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

To w Polsce pomieszkuje chyba jakiś inny gatunek 😉

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 7:59 pm
Fatty
weteran forum

[b]StellaArtois [/b] jakby nie podpis pod nickiem to bym Cię nie poznała 😛

[b]xxl[/b] gratuluję nabytku 🙂

ale fakt, że wytrzymałe buty, w swoich już szósty rok śmigam.

mhm- jako iż conversy podrożały, w tamtym roku zakupiłam 2 pary trampek New Age na spróbę - jedne zajechałam doszczętnie w 6 miesięcy ciuchtania po płytkach w pracy, podeszwa starta az do wkładki, popękały, popruły się całe 🙁 Jednak "konwerszy" to typ buta na który warto się szczypać bo jakościowo jest bardzo ok.. niemniej dopóki oscylują ponad 200 zł to zadowolę się starymi 😉 😛

Jeszcze jutro do pracy i weekend!! 😀

edit.

też nie mam pojecia co to spotify 😛

[edytowane 8/2/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 9:41 pm
VikVeg
bywalec

No kosmici normalnie :rotfl:

Muzyke sluchamy przez neta majac tylko prawa do odsłuchu online bez możliwości nagrywania na dysk. Wystarczy zalozyc konto i masz dostep do calej swiatowej muzy gratis lub tez przy niewielkiej oplacie, to zalezy od typu konta...
Mozna tworzyc swoje play listy i sluchac tego rowniez na komie jesli ma sie w zasiegu niekodowane wifi lub internet mobilny w abonamencie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 9:54 pm
tru
 tru
stały bywalec

Spotify ? Też pierwsze słyszę. Pobieram właśnie, ale coś czuję że nie spodoba mi się 😉 Nie daję temu modelowi biznesowemu więcej niż 3 lata. No ale zaraz obejrzymy, jakie tam zespoły w ogóle są...

edit: nie da się zalogować, skasowałem to

[edytowane 8/2/2013 przez tru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 12:09 am
VikVeg
bywalec

To chyba to nie dziala w Polsce. Teraz czytam na necie, ze chyba jeszcze nie ma Spotify w Polandii. 😮

Ten szwedzki serwis dziala od 2008 roku, ale Polska nie jest na liscie, bo jak wiadomo PL nie lezy w Europie ;).

Zatem wielkie sorki, ze namieszalem wam w lepetynkach. Mysle, ze w koncu spotek zawita tez do kraju podrobek i tandety.

Konto premium kosztuje chyba 50zl tak po przeliczeniu i wtedy tez mozna sluchac swoich play list na smartfonie lub TV ze smart hub'em.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 10:33 am
cienkun
rada starszych

Ten szwedzki serwis dziala od 2008 roku, ale Polska nie jest na liscie, bo jak wiadomo PL nie lezy w Europie .

Zatem wielkie sorki, ze namieszalem wam w lepetynkach. Mysle, ze w koncu spotek zawita tez do kraju podrobek i tandety.

Tandete to Ty masz w głowie. 😀 Dobrze że Cię nie ma w naszym pięknym kraju. 😛

A ja się weselę, że dzisiaj przyjeżdża do nas Ameah i zagra na garkach. A nie! Na misach! 😀

[edytowane 9/2/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 11:48 am
tru
 tru
stały bywalec

To jest jakiś niszowy program, którego używa się lokalnie na zmywaku w Szwecji, nie dziwne że nikt o tym nie słyszał. W świecie (w tym u nas) używa się iTunes. Nie zapłaciłbym 50 zł miesięcznie za muzykę, której nigdy nie będę mógł przegrać do siebie, jak za parę lat serwis się zwinie i tyle widział muzykę i tyle widział kasę. Już były wynalazki typu napstery.

No ale miał być weselnik 😉 Ładnie dziś na dworze, piękny śnieg leży 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 1:39 pm
xxl
 xxl
weteran forum

tru :heartpump:

Postanowiłam napisać koledze z Niemiec wierszyk z okazji urodzin, oczywiście po dojczlandzku. Moja znajomość tego języka leży i kwiczy, więc będzie fajna zabawa 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 1:56 pm
StellaArtois
weteran forum

Dobre sobie, płacić 50 zł za muzę, której można słuchać tylko z internetu o_0 Czego to ludzie nie wymyśla, a inni dadzą się nabrać 😀
Dobry trolling jak widzę nadal działa ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 2:29 pm
Fatty
weteran forum

Sobota, sobota, sobota!! Zaraz oko "zrobie" i wyruszam na ymiane plotek i kanjpowe żarcie- wreszcie niech ktoś poobsługuje mnie 😛

I jak ja kocham ryż brązowy 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 4:34 pm
VikVeg
bywalec

To jest jakiś niszowy program, którego używa się lokalnie na zmywaku w Szwecji, nie dziwne że nikt o tym nie słyszał. W świecie (w tym u nas) używa się iTunes.

Dobrze, ze jest to weselnik wiec sie tylko posmieje... dobrze, ze chociaz iTunes znasz 😉

Nie wiem co zmywak ma do tego? Oswiec ciemnego czleka?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 6:56 pm
tru
 tru
stały bywalec

Zmywak ? Oj wiele. Patrząc na kurs sek/pln do można by dzięki niemu opłacić z dwa takie abonamenty nawet.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 8:11 pm

To chyba to nie dziala w Polsce. Teraz czytam na necie, ze chyba jeszcze nie ma Spotify w Polandii. 😮

Ten szwedzki serwis dziala od 2008 roku, ale Polska nie jest na liscie, bo jak wiadomo PL nie lezy w Europie ;).

Zatem wielkie sorki, ze namieszalem wam w lepetynkach. Mysle, ze w koncu spotek zawita tez do kraju podrobek i tandety.

Konto premium kosztuje chyba 50zl tak po przeliczeniu i wtedy tez mozna sluchac swoich play list na smartfonie lub TV ze smart hub'em.

Alleluja że przynajmniej w Szweclandii działa!!
I że jest tam trochę półgłówków z Polski, którzy wyjechali za granicę (och ach, niesamowite!) i są gotowi zapłacić 5 dych za dostęp do jakiegoś serwisu muzycznego. No, ale przecież teraz to ich stać - w końcu za tą granicą (och ach) TYYYLEE zarabiają! (padam do stóp i biję pokłony swoją małą, głupiutką i ciemną łepetynką)

PS. Nic dziwnego że w innych krajach tak bardzo nie lubią Polaków...
PPS. Siedzę w domu i wprost nie mogę się zdecydować czym by się tu teraz pobawić: moim smartfonem czy TV ze smart hub'em. Ostatnio sobie kupiłam nowe - mogę na nich słuchać swoich ulubionych playlist, a jak ładnie poproszę to nawet robią kawę. To takie fajne i szpanerskie.

Aha, miało być wesoło.
Cieszę się bo za 3 dni mam obronę pracy lic. i W KOŃCU będę miała to z głowy (niezależnie od wyniku) 🙂

[edytowane 9/2/2013 od MannaPoranna]

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 8:27 pm
StellaArtois
weteran forum

no i powiedzcie, co przez Was przemawia, jeśli nie zazdrość. ja osobiście nie mam czego dalej w Polsce szukać i mówi to osoba, która wychowała się w wielopokoleniowej rodzinie z patriotyczną, szlachecką tradycją. w tym roku kończę drugi kierunek i nie była to jakaś fabryka bezrobotnych, mam 3 lata stażu pracy i półroczną praktykę, skończony kurs walutowy i nie mogę znaleźć pracy, która pozwoli mi założyć rodzinę i godnie żyć, a wcale nie mam potrzeb z kosmosu ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 9:43 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nie ma nic złego w emigracji, ale wywyższanie się tylko dlatego, że się wyjechało i się więcej zarabia jest niesmaczne. Mamy tu ludzi z różnych stron i o różnym statusie, ale jakoś potrafią być skromni i nikt nie robi z siebie sensacji.

Jak to mówią, chłop ze wsi wyjdzie...

Zazdrość jest be, a nachalne wysyłanie sygnału "patrzcie i zazdrośćcie" jest ok?
Zresztą, nie wydaje mi się, by chodziło tu o zazdrość. Po prostu nikt nie lubi być traktowany z góry.

[edytowane 9/2/2013 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2013 11:10 pm
Strona 190 / 240 Wstecz Następny
  
Praca