Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 192 / 240 Wstecz Następny
VikVeg
bywalec

Weselniku kochany ! Huraa. Spotify w Polsce. Ale się cieszę. Kto się też cieszy ?
http://www.mackozer.pl/2013/02/12/spotify-w-polsce/

To nawet tanszy jest niz myslalem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2013 6:42 pm
tru
 tru
stały bywalec

Tanio to fakt, i całkiem atrakcyjnie. Tak czy siak ja wolę mieć muzę z iTunes zarchiwizowaną na dysku i bez DRM.

Cytując wikipedię:
" that record label Racing Junior had only earned NOK 19 ($3.00 USD) after their artists had been streamed over 55,100 times"

"That guy has $2 billion that he made from figuring out ways to steal royalties from artists, and that’s the bottom line. You can’t really trust anybody like that."

Tylko potwierdza, że to dla użytkowników może i tanio, tym bardziej że jest darmowa wersja, ale może właśnie w tym tkwi problem, bo skoro to tak wygląda od strony artystów...

Oczywiście nie omieszkam jednak zainstalować i poobczajać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2013 5:33 am
misza
forumowicz

Dla każdego słowo tanio znaczy co innego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2013 11:03 am
cienkun
rada starszych

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2013 11:48 am
tru
 tru
stały bywalec

Heh. Miazga. Polskę pomylili z Monaco, więc strona spotify.pl ma flagę monaco i jest po francusku... a w reklamach po polsku mówią, że mp3 ma 320 KILOBAJTÓW na sekundę (powinno być kilobitów). Żenada... kolejne bęcwały dla których jesteśmy krajem trzeciego świata.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2013 12:00 am
VikVeg
bywalec

Pytanie kto to tlumaczyl? Czyzby google translate? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

No coz, PL jest najwyrazniej tak postrzegana jak nasi politycy ja pokazuja ;)... kraj montowni, hypermarketow i
darmowej sily roboczej. 😡

Nadal wielu ludzi w EU ma jeszcze gorsze wyobrazenia o Polsce, ale to sie juz pomalu zmienia.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2013 9:11 am
Fatty
weteran forum

Dopadłam "burżujskie" 😉 trampy w nieburżujskiej cenie- są śliczne <3 Wyrazisty kolor, auuuuu.
Czekam na wiosne bo chce sobie w nich poczłapać 😛 Na wiele wiosen 😛

[edytowane 20/2/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2013 11:09 am
cienkun
rada starszych

Fote trampów, fote, fote!! :heartpump: :angel:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2013 11:45 am
Samanya
bywalec

z zajęć do 17 zrobiły się zajęcia do 14 i tym sposobem jestem już w domu!!!!!!!!!! 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2013 4:33 pm
Fatty
weteran forum

2 miesiące bez żadnego mięska sojowego typu parówka.... i strasznie mi się takiej parówki wędzonej chce 😛

Od rana myślę tylko o wtrząchnięciu paczuszki takowych sojówek, jestem az obłąkana - ale nie dostałam jeszcze wypłaty, więc nie mam za co = siedze na doopie. I marzę o parówkach :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 2:30 pm
cienkun
rada starszych

Zrobiło się ciepło, błoto na ulicach wyschło, można jeździć na rowerze. Jeden z nielicznych plusów wiosny...

[edytowane 1/3/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2013 12:01 am
Samanya
bywalec

Zrobiło się ciepło,

this is it!!! pogoda dziś piękna i pochwalę się, ze zdałam ten cholerny egzamin 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2013 4:10 pm
cienkun
rada starszych

brawo! :thumbsup:
Akurat dzisiaj mi sie srednio pogoda podoba, bo się nie czuję najlepiej...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2013 5:07 pm
Kamiiru
forumowicz

Wczoraj miałem przyjemność być na 18-stych urodzinach koleżanki i potwierdziła się teza, że bez alkoholu też można się dobrze bawić. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2013 2:22 pm
waris
bywalec

z jednej strony się cieszę,że zmieniam pracę nie muszę już pracować z głupimi i pustymi idiotkami,które nie widzą nic poza swoim czubkiem nosa! ale mam małą obawę przed pójściem do nowej pracy początki są najgorsze 🙁
A w sumie najbardziej się cieszę ,że poznałam taką jedną wariatkę na tym forum 🙂

[edytowane 6/3/2013 od waris]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2013 10:23 pm
Strona 192 / 240 Wstecz Następny
  
Praca