Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 194 / 240 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Habemus papam! (Mamy papieża)
Wiem, że nic mi z tego, ale tak jakoś się z tego cieszę. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2013 11:34 pm
Samanya
bywalec

Właściwie to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.. 😮
oczom nie dowierzam kiedy patrzę przez okno!! Zima!! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2013 11:37 am
cienkun
rada starszych

U mnie od kilku powrót zimy, właściwie to już się kończy. W poniedziałek ma padać deszcz. Ciekawe.
W lumpie wyszukałem sobie spodnie, na które mam zamiar zapolować po jak najniższej cenie (tam co dzień jest niższa cena za kg.), tylko że niby są to spodnie damskie, ale właściwie niczym się od męskich nie różnią; myślicie że mogę sobie je kupić?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2013 12:01 pm
Fatty
weteran forum

Jak dobrze leżą, to bierz 😉

Ja właśnie z lumpa wróciłam- chorowałam na ala skórzaną kurtkę pilotkę i kupiłam na poczatku lutego nowa za stówę z hakiem... a dziś na szmatach dopadłam fajniejszą, z kapturem za 25 zł.
Może te nówke opchne za pól ceny siostrze 😛 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2013 12:08 pm
alternative
stały bywalec

U mnie od kilku powrót zimy, właściwie to już się kończy. W poniedziałek ma padać deszcz. Ciekawe.
W lumpie wyszukałem sobie spodnie, na które mam zamiar zapolować po jak najniższej cenie (tam co dzień jest niższa cena za kg.), tylko że niby są to spodnie damskie, ale właściwie niczym się od męskich nie różnią; myślicie że mogę sobie je kupić?

wynioslam za małe dla mnie spodnie na strych, nastepnego dnia brat przyszedł z niektórymi i zapytał czy może sobie je wziąć :D. więc kupuj :D.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2013 12:24 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Majka Jeżowska miała rację - marzenia się spełniają! :hiya:

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/03/2013 11:29 pm
Melpomene
początkujący

Poznałam osobę, która niesamowicie ładuje pozytywną energią każdego kogo spotka! Podobne przyciąga podobne!!!! 🙂

MElpoMEne

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2013 11:23 am
Mateusz91
bywalec

Siedzę i piję herbatę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2013 12:03 pm
Fatty
weteran forum

Majka Jeżowska miała rację - marzenia się spełniają! :hiya:

tylko mocno, mocno w nie wierz 😀

Gratuluję, a można wiedzieć co sie spełniło ? 🙂 Zajefajny avek 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2013 12:47 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Fattyś, byłam w sobotę w Warszawie na koncercie jednego z moich ulubionych zespołów i udało mi się spotkać i porozmawiać z jego członkami po występie! Nie złapałam znowu żadnej pamiątki ze sceny, więc wokalista osobiście wręczył mi kostkę, utulił do tego 🙂 Nie pomyślałabym, że takie fantazje się kiedykolwiek spełnią. Zostałam uszczęśliwiona 🙂

Dziękuję za pochwałę 😎

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2013 9:21 pm
Sagamore
stały bywalec

przewiduję, że za chwilę Bellis czymś się tu pochwali hehhehe

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2013 3:08 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Niczym się nie pochwalę. Komu chciałam to wysłałam wiadomość 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2013 3:17 pm
n.i.x
stały bywalec

hej..a ja podjęłam kroki żeby spełnić największe marzenie.. Byłam usunąć bliznę z twarzy która była źródłem moich kompleksów..taką małą ale głęboką..jej tuszowanie to był koszmar.. Jak na razie ciesze sie połowicznie bo jestem świeżo po zabiegu i nie wiadomo jak będzie dalej, czy lepiej czy gorzej..no ale kto nie ryzykuje..
Proszę, trzymajcie kciuki żeby sie ładnie zagoiło.
Wiem ze nadal zostanie cienka blizna ale przynajmniej gładka a przy mojej jasnej skórze nie będzie sie wyróżniać.. i bez problemu będę mogła zapudrować.Niby taka błahostka a cale życie mnie ograniczała i obniżała poczucie własnej wartości.
Znacie jakieś skuteczne a nie za drogie maści na blizny?
pozdrawiam

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2013 8:20 pm
StellaArtois
weteran forum

Nix, olejek z pestek malin
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-z-nasion-malin-NATURALNY-/148
Dodatkowo pobudza regenrację skóry, w lecie nie zapominaj o kremie z filtrem na buzię.
Mnie też w mam nadzieję niedługim czasie czeka pewnien zabieg na twarzy, tak więc doskonale ciebie rozumiem 🙂 Co prawda poważniejszy niż usunięcie blizny, ale równie dla mnie ważny 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2013 10:46 pm
cienkun
rada starszych

Nix, nie potrzebnie tak tuszujesz jakąś małą bliznę, takie niedoskonałości dodają twarzy kobiety pikanterii. A przynajmniej mi się tak wydaje. A poza tym, to cieszę się razem z Tobą. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2013 11:40 pm
Strona 194 / 240 Wstecz Następny
  
Praca