Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 195 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć - ale po 25 latach żywota wreszcie postanowiłam, ze założę sobie konto 😛

Moje ewentualne zakupy w sieci nabiorą nowego wymiaru, bez stania w kolejce i miętoleniem druczka 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 10:52 am
StellaArtois
weteran forum

Łomatko, Fatty, w tych czasach bez konta? o_0 Mi mama założyła kiedy miałam 17 lat ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 10:56 am
Fatty
weteran forum

Haha, wszyscy tak reagowali, ostatnio jakiś znajomy na wieść, ze ja bez konta zapytał cytuje "iles Ty czasu pod lodem przeleżała" - a mnie nigdy ono nie było potrzebne 🙂 Dalej bym nie założyła, ale widzę, że takie czasy nastają iż konto jednak wiele ułatwia i przyspiesza - to się ugięłam.

btw.

Mi mama założyła kiedy miałam 17 la

w mojej rodzinie będę pierwszą osobą która konto ma :rotfl: Moi rodzice, siostry - nigdy nie mieli 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 11:05 am
cienkun
rada starszych

Żeby nie to, że jak mnie zatrudniali to chcieli nr. konta do przelewu wynagrodzenia, to do dzisiaj bym nie miał, bo jest mi ono kompletnie zbędne, a zyskuje na nim w moim przypadku tylko bank...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 11:14 am
alternative
stały bywalec

ja chyba jakoś w wieku tez 17 lat, bo się wzięłam za robienie i wystawianie kolczyków :D. no i nie mogę mieć kasy w portfelu, bo szybciej znika...

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 11:16 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

U mnie bez osobistego nr konta nie wypłacali na studiach stypendium. Wiele osób musiało wtedy założyć.

Bellis... jestem nie w temacie, ale i tak gratuluję 😉

Od wczoraj mam w domku ekspres do kawy. Mmm...mleko sojowe z Biedry spienia wyśmienicie 😛 Do tego mąż popełnił pyszną szarlotkę 😛 Zapraszam chętnych na pyszną kawę 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 11:30 am
StellaArtois
weteran forum

Może gdybym mieszkała dalej z rodzicami, konto nie byłoby mi potrzebne, a tak to sobie nie wyobrażam siebie bez konta ;D Wypłaty do ręki już prawie nigdzie nie dają, zawsze chcą numer konta przy podpisywaniu umowy, a i jakieś zakupy w necie, doładowanie telefonu, płatności za rachunki...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 11:42 am
Bellis_perennis
Famed Member

Strasznie nie lubię nosić gotówki w portfelu dlatego cenie sobie karty płatnicze. Konto w banku też mam chyba od 18 roku życia :rotfl:

Bellis... jestem nie w temacie, ale i tak gratuluję

Dzięki :):):)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 12:17 pm
Fatty
weteran forum

Wypłaty do ręki już prawie nigdzie nie dają

ja dostaję 😛

a i jakieś zakupy w necie, doładowanie telefonu, płatności za rachunki...

zakupy w necie i płatności za rachunki załatwiam w banku, tel ładuje z doładowania z kiosku - wyśmienicie da rade bez, no ale z - szybciej i wygodniej.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 12:19 pm
tru
 tru
stały bywalec

A'propos konta....

Zamieszkując na wsi zrozumiałem dlaczego ludzie jedli kiedyś mięso i wciąż to wszystko trwa. Aby dokonać zakupu dóbr konsumpcyjnych musiałem cofnąć się do czasów fenicjan, gdzieś 7 wieku przed naszą erą.

Jeszcze z 3 razybędę musiał najpierw iść do bankomatu i potem po zakupy to po prostu ubiję po drodze jakiegoś dzika patykiem - będzie łatwiej.

Używanie gotówki czy biletów które nie są kodem w telefonie - jest na mojej prywatnej liście zbrodnią przeciw ludzkości, mam nadzieję, że międzynarodowy trybunał w norymberdze kiedyś rozliczy to okrucieństwo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2013 9:33 pm
Fatty
weteran forum

i już kurna walnęłam sie z tym kontem, złożyłam wniosk na takie co trzeba mieć aż 1000 zł wpływu co miesiac, kuźwa :/ Nienawidzę cywilizacji no

a sie wesele bom głupia, o.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2013 12:04 am
Kamiiru
forumowicz

Polecam Alior Sync- całkowicie darmowe i nie ma limitow miesięcznych przychodów itp, aczkolwiek jest kontem internetowe- bez odziałow "naziemnych"

[edytowane 22/3/2013 przez Kamiiru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2013 12:17 am
bułek
forumowy expert

Bardzo często szukam opinii na necie. Jak teraz wybierałem konto bankowe to wpisałem w google: "jakie najlepsze konto bankowe 2012" i wypluło różne porównania, zestawione w tabelkę. Od lat mam mBank i nikt o wpływy mnie nie pyta. Kiedyś zupełnie darmowe, a teraz 2 zł miesięcznie jeśli nie zrobi się zakupów kartą za 100 i więcej, ale luz. Bank należący do grupy Brebank, internetowy, ale mi wystarcza. Bankomaty Euronetu są prawktycznie wszędzie, a wpłatomaty 2 w mieście. Wystarcza w zupełności.

@Fattuś: To masz chyba jakieś konto firmowe. Dziwie się ze do osobistego takie wymogi 😮

Mnie denerwuje tylko wprowadzenie kart zblizeniowych. Mnie nie przeszkadza wklepywanie pinu. Zblizeniówka pozwala robić zakupy do 50 bez podawania pinu. I tak nie korzystam z tego.

Dawno nie wpisywałem nic, bo nie odczuwałem radości. Ew. krótkotrwałą.

[edytowane 22/3/2013 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2013 1:23 am
jazz
 jazz
stały bywalec

a sie wesele bom głupia, o.

a ja się wesele bo się wesele pierwszy raz od wielu lat tak bez powodu :rotfl:

nie przeszkadza mi nawet ta pogoda !

bije ode mnie pozytywna energia ,mimo żem została porzucona przez narzeczonego i mam zapalenie zatok aż mi krew z nosa cieknie ,a nadal jestem szczęsliwa jak GŁUPIA 🙂 🙂 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2013 3:06 am
Fatty
weteran forum

@Fattuś: To masz chyba jakieś konto firmowe. Dziwie się ze do osobistego takie wymogi 😮
]

nie - teraz mają promocję tzw konto z premią 😉 Na start dają 60 zł, za płatności kartą 2 zł - ale wpływ musi być min 1000zł a ja nie mam tak dużych przychodów. Odkręciłam, bede miec zwykłe 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2013 11:45 am
Strona 195 / 240 Wstecz Następny
  
Praca