Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 2 / 240 Wstecz Następny
petka
bywalec

Fatty to świetnie 😀 Razem będzie radośniej uczyć się życia weganina:) Oj i kto by pomyślał jak to nasz weselnik się przyda 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2006 12:22 am
Maze
 Maze
stały bywalec

Więc z czego się cieszę: że jestem sobą, jestem nietolerancyjan złośliwa i nieumjem pisac po polskiemu hurrrrraaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2006 5:38 pm
Fatty
weteran forum

Cieszyłam się,że zamówiłam eko-glany..to teraz cieszę się,że przyszły :))
Jak to dobrze mieć glany na nogach .
I ogólnie to kocham życie...tylko czasami świat mi brzydnie ogromnie ale to mija. Zwykle.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2006 12:14 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

cieszę się z nowej sytuacji, w której się znajduję i z tego,że sobie w niej radzę,że potrafiłam się odnaleźć w nieznanych mi warunkach.
A ta nowa sytuacja to:
-studia(pierwszy wykład:szok-nic nie rozumiem,a potem:mm....tak-to jest właśnie to co chcę studiować);
-nasze nowe mieszkanko(a właściwie pokój:))-moje i mojego ukochanego;
- i mieszkanie w dużym mieście(przez pierwszy tydzień myślałam,że głowa pęknie mi od hałasu,nadal tęsknie za śpiewem świerszczy i ptaków w kochanych bieszczadach,ale powoli się przyzwyczajam)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2006 1:36 am
EvilOne
stały bywalec

nauka mi idzie tak łatwo ze aż miło sie uczyć:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2006 11:29 pm
JankeS
bywalec

a ja sie nie ucze, bo narazie nie mam czego-tylko wykladów slucham-i tez sie ciesze 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 1:47 am
EvilOne
stały bywalec

już jutro zobaczę moje Słońce :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 8:14 pm
ana:)
bywalec

Juz w marcu zostane ciocia 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 8:56 pm
Owo
 Owo
bywalec

Miałam też pisać o swoim blogu, ale to by zabrzmiało jak reklama 😛 Tak poza, to wstaję o drugiej w nocy i uczę medytować, co nie wychodzi mi co prawda jakoś pięknie, ale wycisza niesamowicie (i cieszy, bo wreszcie dostałam bodziec, żeby się do tego porządnie zabrać!), a dziś pewna sytuacja z kolegą zasygnalizowała mi pewien problem, który muszę przerobić... wbrew wrażeniu, jakie mogłyby wywołać te słowa, to naprawdę się z tego cieszę, bo jestem jego świadoma i czuję się na siłach, by stawić problemowi czoła! Mam za sobą wiele innych przerobionych, przynajmniej w części, problemów i one cieszą mnie niesamowicie, nawet, gdy pomyślę o tych nieprzerobionych jeszcze... 🙂

I jedno mnie cieszy także!
To, że jestem wegetarianką!
😀

[edytowane 19/10/2006 od Owo]

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 9:16 pm
marcelinka
bywalec

"A dla tych, którym jest wyjątkowo ciężko i weselnik na nich nie działa, mam coś takiego:
http://100lat.pl/PoprawaNastroju/
Efekt murowany!"

rzeczywiscie murowany, jak zobaczylam "Marcelinka Ty OGIERZE!" to doslownie padlam 😀 🙂

ciesze sie, ze Wy sie cieszycie-oby tak dalej! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 11:04 pm
joasiotek
bywalec

Miałam też pisać o swoim blogu, ale to by zabrzmiało jak reklama 😛

o swoim blogu? Podaj adres, chętnie zajrze:).

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2006 10:58 pm
Owo
 Owo
bywalec

Podałam Ci w komentarzu na Twoim blogu 😉

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2006 12:53 pm
Hobbit
bywalec

Dooobry pomysl z tym weselnikiem!
Cieszę się bo:
1.Świeci slonće, fajna jesień, przepiękne żólte liście, a dwa tygodnie temu w brzozowym zagajniku (w ogóle kocham brzozy) znalazlem jeszce baardzo dużo borówek
2. Zaczalem studia zaoczne - fajnie wrócic do tego po paru latach niestudiowania - i zapowiadają się zarąbiście ciekawie, zrobily mi w glowie pozyywny ferment
3. To chyba najważniejsze - mam dużo świetnych kumpli, ludzi, z którymi dobrze się rozumiem i mogę na nich liczyć - wśród nich tez ktos poznanyna tm forum:)
4.Mam na pólce duży stos ksiązek jeszce nieprzeczytanych (a ze mnie stary mól książkowy)
5. Weekend,więc chyba kroi się impreza
6. A to już moja tajemnica...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2006 6:20 pm
Wiejka
stały bywalec

Przeszła mi depresja..:P...Po dzisiajeszym spacerq z piesiem:D..Jest w ogóle dzis cudowna pogoda..tak cieplutko..:P!!...O i zgodzę się z Hobbitem, bo tez mam pełno książeczek nieprzeczytanych:D!!I już pojawia sie zajęcie n ajesienne wieczory..:)...
No i w pt.półmetek...z kimś bardzo fajnym:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2006 8:52 pm
Krusto
bywalec

Ha a ja się ciesze bo zaraz frytki sobie zjem:-)) hehe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2006 9:02 pm
Strona 2 / 240 Wstecz Następny
  
Praca