Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 206 / 240 Wstecz Następny
sokół
bywalec

Pistons wygrali na indianie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) 🙂 🙂 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2013 11:46 am
Fatty
weteran forum

Mój pies przeszedł obok innego psa bez rzucania i bulgotu(jeno z irokezem na karki- wow,wow,wow! )

Pozwoliłam sobie na "burżujskie" parówki - cholera, jakie to dobre 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2013 10:49 pm
alternative
stały bywalec

dostałam pierwszą własną przesyłkę z ebay z chin 😀

zamawiałam 12.12 wieczorem, a dziś już u mnie, standardową bezpłatną wysyłką.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2013 12:25 am
sokół
bywalec

W te nadchodzące święta życzę wszystkim dużo radości i miłości . By każdy miał dziennie 1000 powodów do uśmiechu , by wszystkie problemy zostały rozwiązane a nieporozumienia i zwady wyjaśnione. Niech każdy Wasz czteronożny przyjaciel będzie zdrów i przysparzał Wam dużo radości- pokój dla Was i waszych rodzin . Allleluja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2013 10:08 am
Fatty
weteran forum

Weselę się albowiem wciąż mam psa- mama wyszła, miała zrobić zakupy i pójść do kogoś w odwiedziny, jednak stwierdziła i odwiedzin zaniecha , wchodząc na klatkę schodową dziwiła się, że pies nie szczeka a akurat naszła na to, jak cały sztywny rzęził i dusił się w samą porę otworzyła mu pysk...

I nie wiem czy powinnam się weselić- ale w dobitny sposób okazało się, że mam rację w pewnej sprawie. Kiedyś gadałyśmy z koleżanką na temat antykoncepcji, wyszło na to, ze stosuje z meżem tzw. stosunek przerywany. Gdy się zszokowałam i zapytałam czy wie, że to zadna antykoncepcja a raczej recepta na dostanie nerwicy to się tylko roześmiała i pobłażliwie stwierdziła iż wie co robi... a dzisiaj zdołowana przychodzi z nowiną, że znowu im się wpadło, i ona nie wie jak to się mogło stać 😛 😉
Cieszyć się trza, będzie mieć drugiego człowieczka do kochania, a taniej ja wyjdzie bo ma zabawki i gadżety z juniora nr 1 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2013 9:03 pm
alternative
stały bywalec

zakupiłam sobie w końcu kapcie :D. wyprzedaz w kerfie, pluszowe gorylki i podomkowe balerinki za 5zł :p

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2013 9:48 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Fatty, może w końcu koleżanka załapie, że średnio jej taka "antykoncepcja" służy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2013 11:47 pm
Fatty
weteran forum

Jak to mówią, do 3 razy sztuka 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2013 10:22 am
Samanya
bywalec

ok, żeby nie było..
Blast Off!!
It's party time!!!
la la la la la la la la la la la uuuuu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 2:11 am
eRZet
weteran forum

...and where the fuck are you uuuuu? 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 2:18 am
Samanya
bywalec

why don't president...
nie dobra, daruję sobie dzisiaj 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 2:21 am
Fatty
weteran forum

Wyczyściłam wreszcie szyby w akwarium... Widać ryby! :diablo:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2014 12:49 am
alternative
stały bywalec

jak byłam mała to ojciec miał rybki... w zimę stwierdziłam, że musi być im zimno i podgrzałam temperaturę... większość umarła.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2014 1:14 am
alternative
stały bywalec

znalazłam w lumpie buty w stylu emo, w krówkę :D. prawie nowe, nawet podeszwa prawie nie naruszona :D. za 6zł z groszami 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2014 9:15 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Mi udało się dziś kupić po promocyjnej cenie (9,99) szorty, do wakacji już blisko 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2014 11:09 pm
Strona 206 / 240 Wstecz Następny
  
Praca