Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 220 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Też na tej podstawie mnie nie zatrudnicie? To jest żałosne.

Ciebie? Nie zatrudnimy. Zobacze, ze idziesz z CV to drzwi zamkne, podeprę krzesłem i skropie drzwi wodą świeconą 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2014 11:00 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Też na tej podstawie mnie nie zatrudnicie? To jest żałosne.

Ciebie? Nie zatrudnimy. Zobacze, ze idziesz z CV to drzwi zamkne, podeprę krzesłem i skropie drzwi wodą świeconą 😀

Psy bym jeszcze spuściła 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2014 11:45 pm
cienkun
rada starszych

Idzie ktoś z Was w niedzielę się pomodlić za nawrócenie Nergala i członków zespołu Behemoth? 😛

[url] http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Gdansk_-msza-w-intencji-nawrocenia-muzykow-z-Behemotha___.html [/url]

[url] http://www.pch24.pl/krucjata-rozancowa---modlitwy-ekspiacyjne-za-satanistyczne-koncerty-behemotha,25802,i.html [/url]

[edytowane 10/10/2014 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2014 12:56 am
alternative
stały bywalec

z racji tego, że ja odrzucam wiarę w jakiekolwiek bóstwa i ich przeciwieństwa no to nie 😛
nawet jehowi nie chcą ze mną rozmawiać

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2014 2:18 am
Fatty
weteran forum

Nastał ostatnio piekny dzień - zazwyczaj ceny warzyw na targu są zbliżone do tych w sklepach, a wczoraj cud się stał, buraki były po złotówce i marchewka po złotówce, i wielki łeb kapusty po złotówce.... wydawsz 8 zł, wracałam obładowana, ale mam zarcia 8)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2014 6:11 pm
cienkun
rada starszych

Kupiłem dziś smalec roślinny smakowity. Jest niezły nawet.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2014 9:34 pm

Wróciłam z morza, odchorowalam chorobę lądową i wreszcie się pożywiłam po swojemu. Życie jednak jest piękne.

ps. wybaczcie lenistwo, ale jest gdzieś może wątek o żywieniu zbiorowym? Tzn jak sobie radzicie w takich sytuacjach? Bo ja na ogół dokupuję jakieś serki czy warzywa w puszkach, ilościowo jestem najedzona na maksa ale jakościowo zawsze mi czegoś brakuje.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2014 12:42 am
StellaArtois
weteran forum

Siema, tęskniliście? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2014 11:07 pm
Fatty
weteran forum

Pewno 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2014 2:05 am
Bellis_perennis
Famed Member

Siema, tęskniliście? 😉

No nie wiem, może 😉 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2014 1:59 pm
Fatty
weteran forum

Wreszcie udało mi się trafić na dobry moment awokado i zrobiłam niebiański mus, za sprawą awokado o konsystencji odpowiednio kremowej, cieżkiej, ojeju 8)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2014 7:16 pm
marekpapro
bywalec

🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2014 7:29 pm
marekpapro
bywalec

Też mi się dzisiaj coś udało.
około godziny 16 znaleźliśmy na środku naszego ogródka niezupełnie dużego
jeża, caly dygotał i był osłabiony. Zabrałem go do domu, zadzwoniłem do lesnego pogotowia
w Mikołowie i zawiozłem zwierzaka 🙂 pogadałem z gospodarzem ośrodka i obiecał że zaopiekuje sie jeżykiem.
mówił tez że w tym roku ma wiele jeży, za poźno sie urodziły i nie przeżyły by zimy

Link do pogotowia jakby ktoś potrzebował :

http://www.lesnepogotowie.pl

[edytowane 18/10/2014 przez marekpapro]

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2014 11:14 pm
czarymary
bywalec

marekpapro ---- cieszę się razem z Tobą
świetnie też słyszeć, ze pogotowia dla zwierząt działają, bo miałam kiedyś pewną sytuację, że nie chciano przyjąć rannego ptaka i w sumie moja mama się nim zaopiekowała i wyzdrowiał- to była jaskółka

niezwykle piękne było to, że gdy zaniosła ją do lasu, by już wróciła do latania zebrało się nad nią stado jaskółek i kołowały nad nią razem z tą "wyzdrowiałą"

to było naprawdę niezwykle piękne
wdzięczność i radość wśród ptaków

a teraz żart prowadzącego: no ale w sumie jaskółki to mądre ptaki- odlatują jak tylko zbliża się rok szkolny

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2014 1:11 am
marekpapro
bywalec

Ciesze sie ze sie cieszysz Czarymary 🙂
Pieknie to opisałeś (łaś) powrot dzikiego stworzenia do natury jest cudoeny
i bardzo wzruszający

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2014 1:17 am
Strona 220 / 240 Wstecz Następny
  
Praca