Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 227 / 240 Wstecz Następny
aniss
bywalec

Tak sobie myślę, że ludzie na tym forum to są jednak najfajniejsi z for, które miałam okazję poznać. Niby mówi się, że sposób żywienia to jedno, a charakter to drugie i że jeśli ktoś jest wege to nie znaczy, że jest święty i vice versa, że jeśli ktoś je mięso to nie znaczy, że jest grzesznikiem... ale jednak mimo wszystko coś sprawia, że na tym forum pomimo, że wolność słowa jest naprawdę wysoka, a moderatorzy nie ingerują nawet gdy użytkownicy mocno offtopują 😛 to i tak kultura wypowiedzi jest na wysokim poziomie, jak na realia internetu...

Dziękuję Wam, że jesteście tacy wspaniali.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2015 7:27 pm
marekpapro
bywalec

Aniss, cieszę się że tak myślisz, ale ja naprawdę nie jestem wspaniały i to pod żadnym wzgledem.
Ale faktycznie dobrze sie tu pisze i czyta. Jeżeli zaś chodzi o innych to ok

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2015 8:44 pm
aniss
bywalec

Uczę się z Bieli i Czerni wyłaniać odcienie szarości. Uczę się rozumieć przyczynę. Oczyszczam zabrudzone złoto: brud wyrzucam, złoto pozostawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2015 4:26 pm
cienkun
rada starszych

Wykąpałem sierściucha i jest puszysty! 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2015 2:07 am
alternative
stały bywalec

miałam udany dzień 😀
w końcu kupiłam coś co mi potrzebne, obudziłam się z brakiem lżejszych spodni na lato.
dotarła moja nagroda z krzyżówki 😀

iiii... jadłam klopsiki w ikea :D. takie se, ale jadąc na zakupy będę mogła coś zjeść

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2015 8:46 pm
Fatty
weteran forum

Ja skończyłam czytać 29ą książkę w tym roku 🙂

Badanie usg wykazało, że będę wujkiem a nie ciocią 😀 😛 Nie lubię dzieci, ale cieszy mnie że rodzina sie powiększa.

Kupiłam najdroższy krem w swoim żywocie (27 zł 😛 ) - brzozowy z Sylveco, nietestowany i dużo naturanych składników, zobaczymy czy się sprawdzi 🙂

Znów się nieco odgraciłam(ten proces już jakiś czas trwa... jak ja wcześniej mieściłam to wszystko? )

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2015 10:24 pm
alternative
stały bywalec

Kupiłam najdroższy krem w swoim żywocie (27 zł 😛 ) - brzozowy z Sylveco, nietestowany i dużo naturanych składników, zobaczymy czy się sprawdzi 🙂

miałam brzozowo nagietkowy, tłuścioch na zimę na noc idealny.

teraz się zachwycam vicco z kurkumą

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2015 2:09 am
Fatty
weteran forum

*jestem w trakcie książki nr 31
*jestem taka szczęśliwa, że nie mam dzieci 🙂
*nie lubię fioletu(i czerwieni) ale chyba z tym pierwszym sie przeproszę bo m w nim pięknie 😉

[edytowane 21/5/2015 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2015 5:37 pm
cienkun
rada starszych

Ale o co chodzi z tym szczęściem z powodu niemania dzieci?

Ja to się chyba starzeję, bo mi się miło tak jakoś robi, jak widzę rodzinkę kochającą się...
Ale fakt, na posiadanie dzieci to ja jestem za słaby. Nie podołałbym temu, jak tak się przypatrzę ile to zachodu kosztuje!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2015 5:44 pm
Fatty
weteran forum

O nic nie chodzi, powody do weselenia sprawa ściśle subiektywna.

Kiedyś poszłam na piwo z dziewczynami, całe spotkanie zleciało na jękach, że dziecko daje w kośc, że mąż baran, teściowa jędza.. a do mnie, jaki jedynej nie jęczącej dotarło jaka ja jestem szczęściara: bo ani męża barana, ani teściowej jędzy ani dziecka smarującego ścianę kupą :rotfl: :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2015 8:49 pm
cienkun
rada starszych

😀 No tak, to też powód! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2015 12:28 am
Samanya
bywalec

No tak, to też powód!

i to nie byle jaki! 🙂 Sama się z tego cieszę.

Ja dla odmiany zalałam łazienkę któryś raz w miesiącu. I już nie mam siły się złościć więc cieszę się z tego, że sie nie złoszczę tylko posprzątałam bez wkurzania się. Najważniejsze to zachować spokój 🙂
Przecież to nie moja wina, tylko pralki :diablo:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2015 12:47 am
aniss
bywalec

Ale o co chodzi z tym szczęściem z powodu niemania dzieci?

Ja to się chyba starzeję, bo mi się miło tak jakoś robi, jak widzę rodzinkę kochającą się...
Ale fakt, na posiadanie dzieci to ja jestem za słaby. Nie podołałbym temu, jak tak się przypatrzę ile to zachodu kosztuje!

A ja pewnie jak zwykle bujam w obłokach 😉 ale mi się miło robi, gdy wyobrażam sobie ludzkość jako jedną wielką rodzinę, w której nawet ci, którzy nie chcą lub nie mogą się rozmnażać mogą poczuć jedność ze swoim "stadem".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2015 1:50 am
cienkun
rada starszych

Tak, to bardzo miłe by było. Jak w piosence Lenona... :angel:

A co do tych dzieci, to przecież chyba nie wszyscy wciąż narzekają na nie?
Ja znam więcej ludzi, którzy się cieszą z posiadania rodziny, niż takich, którzy na nią narzekają.

[edytowane 22/5/2015 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2015 3:49 am
Fatty
weteran forum

Byłam na karaoke, wygrałam piwo :rotfl:

A dziś seksowna chrypa w głosie, haha 😀

Jednak kobiety dużo energii czerpią od innych kobiet - to bylo spotkanie z koleżankami z LO, czuję się pozytywnie doładowana.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2015 11:46 am
Strona 227 / 240 Wstecz Następny

Praca