Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 239 / 240 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Cieszy mnie mój nowy rower. Składałem go ponad rok, bo brak kasy, bo inne rzeczy, głupie wydawanie kasy na imprezowanie itp. ale jest już gotowy! Jeszcze małych korekt w napędzie wymaga, ale już cieszy. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2016 12:43 am
alternative
stały bywalec

siedzę w pracy, koleżanka dzwoni, nie mogłam odebrać i zaczęłam pisać wiadomość, że oddzwonię po pracy, w tym czasie dostaję sms, że użytkownik tego telefonu zgubił go na woodstocku, na sim jest tylko mój nr i mam przekazać prośbę o kontakt mailowy (i tu mail wośpowy) :D. koleżanka zgubiła ten telefon w okolicach otwarcia, 2 tygodnie temu. nr był tylko na wood, ale może telefon odzyska, stary to stary, ale zawsze się przyda :D. zrobiło mi to dzień, bo humor miałam parszywy 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2016 7:10 pm
sokół
bywalec

siema !!!! co tam , dziej się coś na forum ????? dawno mnie nie było , nie brakuje jakiś powaznych ideologicznych rozmów :):) co jest mordy , wszystko dobrze ????

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2016 5:27 pm
sokół
bywalec

cienku , co za maszynę składałeś ? pytam bo sam jeżdżę , góral czy na szosę ? i czemu składałeś a nie w całości kupiony ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2016 5:38 pm
cienkun
rada starszych

Bo mnie nie zadawalają fabryczne kombinacje nastawione na marketing. Tak, mam to, co chcę...
Trekking.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2016 10:37 pm
sokół
bywalec

kumam , czyli bardziej podejscie pro 🙂 spoko , to naginaj na swoim nowym sprzęcie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2016 3:25 pm
sokół
bywalec

zdobyłem najwyższy szczyt Słoweni triglav, jak ktos ma ochotę to można podejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=bANydSvc7Rg

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2016 3:27 pm
cienkun
rada starszych

gratuluję Sokole! :red:

[edytowane 5/8/2016 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2016 11:57 am
czarymary
bywalec

ćwiczę jogę codziennie wg harmonogramu książki asana iyengar'a już przez 7 tygodni 🙂 choć boli to niesamowicie uwalnia!

cienkun- gratuluję roweru!!!!!

[edytowane 6/8/2016 od czarymary]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2016 2:12 pm
cienkun
rada starszych

Dziękuję. Ale rower mniej ważny niż towarzystwo na wycieczki. Ja mam ostatnimi dniami zacne! :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2016 2:51 am
sokół
bywalec

wreszcie koniec remontu , ostatnie wnoszenie mebli po 1,5 miecha spania na podłodze , na betonie i styropianie itp w końcu wnoszę łózko , dziwnie będzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2016 4:27 pm
Samanya
bywalec

rower mniej ważny niż towarzystwo na wycieczki

a widzisz ja wolę sama 🙂 jadę przed siebie, na muszę ani zwalniać dla kogoś ani cisnąc nie wiadomo jak ..
uwielbiam wycieczki na rowerze.
Jakby ktoś w górach był- z Nowego Targu na Słowację bardzo fajny szlak rowerowy :thumbsup:

po 1,5 miecha spania na podłodze , na betonie i styropianie itp w końcu wnoszę łózko , dziwnie będzie

prawda? też to przeżyłam 🙂 i wcale nie brakowało mi łózka 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2016 5:49 pm
eRZet
weteran forum

rower mniej ważny niż towarzystwo na wycieczki

a widzisz ja wolę sama 🙂 jadę przed siebie, na muszę ani zwalniać dla kogoś ani cisnąc nie wiadomo jak ..
uwielbiam wycieczki na rowerze.

:drink:

[edytowane 24/8/2016 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2016 1:21 am
Samanya
bywalec

:drink:

po wycieczce - jak najbardziej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2016 1:32 am
alternative
stały bywalec

jakiś czas temu koleżanka napisała, że odezwał się do niej nasz stary znajomy, sprzed 10 lat, nigdy nawet nie miałam okazji z nim dłużej pogadać. a teraz znów zaczęły się powroty do domu o 1 czy 2 :D. chyba tego potrzebowałam 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2016 6:15 am
Strona 239 / 240 Wstecz Następny
  
Praca