Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 33 / 240 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Kubek bardzo mi pasuje do scenerii: na polu(na zewnątrz 😛 ) deszcz, ja siedzę w ciepłym domciu skulona, opatulona kocem, tak,że widać tylko oczy i ręce trzymające parujący kubek.
Oooo jak ja tak lubię! 🙂

kocham kubki...i pić herbatkę. Skoro tak tu dziś wesoło, a Stanisław nawet nam wierszuje (przepięknie 🙂 ) to ja też coś od siebie dorzucę..hm...szczęśliwa jestem z wielu powodów, a jednym z takich konkretów jest egzamin z języka migowego zdany na 5, maszyna wyrabiająca chleb..słonecznik, który sobie łuskam... całusy dla Was:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 7:23 pm
Stanisław
weteran forum

Jaga a z kim się będziesz porozumiewała językiem migowym i skąd o tej porze wzięłaś słonecznik do łuskania ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 9:53 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Jaga a z kim się będziesz porozumiewała językiem migowym i skąd o tej porze wzięłaś słonecznik do łuskania ? 😮

z ludźmi niesłyszącymi, jeśli spotkam ich na co dzień albo w przyszłości w pracy-mam nadzieję, że będę miała możliwość wykorzystania tej umiejętności, którą nabyłam. A słonecznik ze sklepu (to już 2 paczka w tym tygodniu-moje opuszki błagają mnie już o litość)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 10:19 pm
rubia
forumowy expert

Za oknem moja ulubiona pogoda, czyli drobny deszczyk i raczej chłodno. Zjem sobie zaraz coś pysznego. A do tego juz za trzy dni weekend! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 11:07 pm
Fatty
weteran forum

Idę z piesem na spacer. Cymbał z niego straszny ale i tak zawsze poprawia mi humor, ten kawałek futra na 4 łapkach.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 11:53 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

zwyciężyłam z napadem niskociśnieniowego snu, mój ukochany zrobił mi pyszny obiad i....mam całą masę nauki- w następnym tyg 2 egzaminy-ale co tam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 11:07 pm
Stanisław
weteran forum

Nareszcie zrobiłem pranie . Wszystko mi ładnie i szybko wyschło na słoneczku 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 11:16 pm
Deleted
forumowy expert

Yes! Etap powiatowy konkursu z PO! Duże szanse na etap wojewódzki! Yes! Będzie strzelanie 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2008 2:04 am
Deleted
forumowy expert

Yes! Za tydzień jadę na etap wojewódzki do Krówki Małej (czy jakoś tak 😀 ) 😉 Zadowolony jak nie wiem co

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2008 4:16 pm
Stanisław
weteran forum

Gratuluję. Chociaż sobie postrzelasz na żywo a nie tylko w grach komputerowych 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2008 4:23 pm
Deleted
forumowy expert

Pięknie dziękuje. Heh, tylko wiatrówki, ale dobre i to 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2008 4:31 pm
Milunia
bywalec

Ja też się podpinam pod życzenia 😀

Dziś i ja mam także swoje rocznicowe święto 😀 Cudownie 😀

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2008 7:23 pm
Gugu
 Gugu
forumowicz

dostałam od taty kwiatka na dzien dziecka
ale szok 😮

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2008 7:29 pm
elis99
bywalec

A ja to ostatnio same powody do radości hehe.. byłam na wyborach Miss u kolezanki i swietnie sie bawiłam kibicując jej,a dzis byłam we Wrocku w wegetarianskiej knajpce w której nigdy jeszcze niebyłam:)

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 2:29 am
Deleted
forumowy expert

Po obejrzeniu materiałów RM o HP mam bardzo dobry humor 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 2:40 am
Strona 33 / 240 Wstecz Następny
  
Praca