Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 35 / 240 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Gratuluję Ci Jago zdanego egzaminu na 5.
Ja już dawno nie zostałem doceniony przez nikogo. Jak sam się nie dowartościuję to nikt za mnie tego nie zrobi. W taki żyję środowisku. Na szczęście znam siebie i to na co mnie stać i w czym jestem dobry. Samoocena jest bardzo ważnym czynnikiem wplywającym na dobre samopoczucie i na zdrowie. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 5:12 pm
Stanisław
weteran forum

Gratuluję Ci Loviiso zdanego egzaminu.
Jak będę miał jakieś teksty niemieckie do tłumaczenia to Ci przyślę 🙂
Współczuję Ci takiej serii ciągłych egzaminów.Jedz dużo przechów.To dobrze wpływa na pamięć i koncentrację. 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 7:34 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Dzięki za wsparcie, Kochani 🙂 Poszło przyzwoicie - XII miejsce na 112 uczestników. Ale najbardziej cieszę się z tego, że razem z koleżanką (XI m.) zdobyłyśmy drugie miejsce jako szkoła i tym samym wygrałyśmy bardzo cenny sprzęt dla naszego liceum, w tym dwa nowe mikroskopy 🙂 Poza tym nasze województwo (lubuskie) wypadło najlepiej.

Warunki mieszkalne były naprawdę fatalne, a do wybrednych nie należę. Masakryczne były komary, człowiek nie mógł nawet z toalety skorzystać, żeby go tyłek nie urąbały.. Podobało mi się jednak wszystko to, co związane z morzem - piasek, plaża, brodzenie po płyciźnie, szum fal i dwa cudowne zachody słońca. Największą atrakcją były... dziki, które przybyły do ośrodka, a potem pobiegły na plażę 🙂 Locha i sześć pasiastych warchlaczków, które wyglądały jak szczenięta. Jeszcze nigdy nie widziałam dzika na wolności z tak bliska.
Cieszę się też, że miałam okazję zwiedzić Międzyzdroje i Woliński PN. Miałam kupę frajdy w Alei Gwiazd 😉

Gratuluję pozytywnych ocen z egzaminów 🙂 Podziwiam ludzi na studiach, mnie ta perspektywa przeraża.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 9:41 pm
Fatty
weteran forum

Ja nic nie zdaję, tuż przed sesją jednak zrezygnowałam ze szkoły. Trochę szkoda mi czasu i tam zawartych znajomości, ale z drugiej strony ulżyło mi bo dany kierunek nic a nic mnie nie interesował. 🙂

Dziś jest pięknie- bo samymi truskawkami i bananami żyje człowiek 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 9:44 pm
NatusiaMK
stały bywalec

Chwalimy sie ,tak?
Za trzy miesiące wychodzę za mąż:):):)
P.S. EvilOne jak przekabaciłaś swojego mena na wege?
Pozdrówka.
P.S.2 Jestem tu nowa i jeszcze nikogo nie znam...mogę robić błędy w pisaniu nicków.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 11:29 pm
rubia
forumowy expert

Poniedziałek w pracy zaliczony, yes yes yes, a do weekendu niespełna cztery dni 🙂 Natusia, jeszcze Ci nie gratuluję, żeby nie zapeszyc. Swoją drogą, jak czytam o Waszych próbach przekabacenia partnerów na wege, to stwierdzam, że jednak jestem w czepku urodzona. Trafił mi się wegus z 5 lat dłuższym stażem od mojego (ha!). Za to z rodzicami na początku ścieżki swoje przeszłam, oj przeszłam (właszcza z mamą, emerytowana pielęgniarką). do dziś mam gęsią skórkę, kiedy sobie o tym przypominam...
P.S. Oczywiście gratulacje dla wszystkich studentów, którzy dziś zaliczyli egzaminy!!!!Buziory dla Was serdeczne! (Jaga, Loviisa, XXL i nie tylko 🙂 )

[edytowane 9/6/2008 przez rubia]

[edytowane 9/6/2008 przez rubia]

[edytowane 9/6/2008 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2008 1:59 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Ja również składam Wam ( Jago, Loviiso,XXl...) serdeczne gratulacje za Wasze zdane egzaminy,sukcesy na olimpiadzie......i trzymam kciuki za następne . Wiem jak to jest , człowiek w czasie sesji chodzi nakręcony na wysokich obrotach..........a potem wszystkie emocje opadają...
...fajne uczucie jak juz jest po wszystkim. Trzymajcie sie uczniowie i studenci ! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2008 3:17 am
Milunia
bywalec

Wszystkim uczniom i studentom, którzy już zdali egazminy gratuluję 🙂 A za tych co dopiero będą zdawać trzymam kciuki 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2008 3:29 am
Kokoro
forumowicz

Gratuluje zdanych egzaminów 😉
Lovisso, co studiujesz, jesli mozna zapytac 🙂 ?
A u mnie wesoło bo wreszcie spokojnie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2008 12:55 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

"Filologię angielską z niemiecką "

ciekawy kierunek, na UŚ? gratuluje Wam dziewczyny. Xxl- 12 miejsce to naprawdę niesamowity wynik, te dziczki to była nagroda, musiały być piękne :heartpump:

Cieszę się Fatty, że podjęłaś już decyzję. Ja też muszę przemyśleć kilka rzeczy odnośnie studiów... ale to jest Weselnik. Mamy dzis piękną pogodę i idziemy oglądać kawalerkę do wynajęcia 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2008 1:35 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Miałam dzisiaj rano taki piękny sen, w którym musiałam przygarnąć cztery małe szczurki... Wiem, że prędzej czy później ta chwila nastąpi. Kiedy tylko się wyprowadzę. Będę wtedy jedynie ja i moje szczury.
Szkoda, że koty to mięsożercy...

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2008 4:24 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A ja wczoraj świętowałam 17 rocznice ślubu ,oczywiście swojego. Nawet nie wiem jak to szybko zleciało......................jestem szczęśliwa 🙂 :love:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2008 2:32 pm
Stanisław
weteran forum

Gratuluję Ci Ayno serdecznie. :present:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2008 4:35 pm
An_Rogozinska
forumowicz

🙂 Gratuluję serdecznie Ayno i ja :hiya: :thumbsup: i... przypomniałaś mi że za trzy dni i ja będę obchodzić taką samą rocznicę tylko 9... :rotfl: już się cieszę... :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2008 6:40 pm
Koniara
stały bywalec

A ja mam małe koszatniczka, a raczej koszatniczke 🙂 Taka malusienka, kochana 🙂

I za 5 dni na Upioraaaaaa! yeaa ;]

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2008 7:14 pm
Strona 35 / 240 Wstecz Następny
  
Praca