Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 44 / 240 Wstecz Następny
krysia
bywalec

Też się bardzo cieszę,że piesek ma dom.Ja mam dwa psy,jeden przygarnięty,też go znalazłam zimą,był tak chudy(szkielet pokryty skórą) i zmarznięty i cały w bliznach.Wszystkiego się bał nie mogłam ręki podnieść do góry bo zaraz się kulił-widocznie był bity,bał się nawet szklanki z wodą - może wlewali mu coś do pyszczka. Upłynęło dużo czasu nim nabrał zaufania do ludzi. Jest fajnym dużym psem o dłuższej sie.rści koloru czarnego,mówią o nim wilk na krótkich łapach
🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 9:22 pm
Milunia
bywalec

Samych przyjemności Loviiso dla Ciebie 🙂 Niech ten wyjazd będzie udany 🙂
Ja stamtąd wróciłam a Ty jedziesz....fajnie tak 😀

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 2:20 am
patusiek16
stały bywalec

Będziemy tęsknić za tobą ,ale baw się wyśmienicie ,odpoczywaj bo wakacje się kończą:(

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 3:58 am
patusiek16
stały bywalec

No niestety nie u mnie:(

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 9:59 am
gregorw
rozmówca

Dzisiaj wróciła moja koleżanka z daleka i się spotkamy. Taka wiadomość z samego rana. Super.

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 12:51 pm
vegesmile
bywalec

Ostatnio w Marudniku pisałam, że byłam na zakupach, a dziś w Weselniku 😀 A to ten sam sklep był 😮 Wreszcie kupiłam trampko-podobne buty i plecak RbK 😎 Skóry w nich nie ma... ale czy są zgodne z Fairtrade? 😉 Tego się nie prędko nauczę albo wcale 🙁 Ale to Weselnik! Dobrze jest 😀

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 6:02 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nie wiem, jak u Was, ale nad moim miastem jest teraz przepiękne niebo. Księżyc w pełni, a po nim prześlizgują się poszarpane strzępy chmur. Aż chciało by się go czcić za to piękno...

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 4:10 am
vegesmile
bywalec

Przyznaję, wczoraj i przedwczoraj był przepiękny Księżyc 🙄 Przesiedziałam w oknie tak gapiąc się na niego zamiast spać, nawet wiersz o nim naskrobałam 😮 😀

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 3:41 pm
patusiek16
stały bywalec

To dawaj tu ten wierszyk zaraz poczytamy 😀

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 5:40 pm
vegesmile
bywalec

Oj tam polejecie się tylko 😀 Ale co mi tam 😛
Nad ludzkimi głowami
A pod ogromem dusz
Wraz z niebieskimi ciałami
Przyświeca znów i już
Słucha gdy Bóg daje rady
I wyciąga z nich wnioski
Oświetla anielskie autostrady
I zapomniane światu wioski
Tak bliski jak daleki
Między ziemią a niebem
Chwalony od zawsze i na wieki
Prezentem ode mnie dla Ciebie
Wolałabym czymś lepszym zabłysnąć więc zapraszam na http://www.meritum.mylog.pl na hasło: SAMOTNIA 🙂

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 6:27 pm
patusiek16
stały bywalec

piękny wierszyk niezła z ciebie artystka:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 9:01 pm
gregorw
rozmówca

Spędziłem bardzo miło dzień z koleżanka. Było super. Przy okazji poznałem jeszcze jedną fantastyczną osobę. Jest super. 😎

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2008 9:11 pm
vegetena
stały bywalec

A mi chyba wystarczy już odpoczynku od for dyskusyjnych. Przez jakieś dwa miesiące zaniedbałam tu obowiązki moderatora, "dodawacza" przepisów i oprócz tego, że trochę odetchnęłam, to stęskniłam się za Wami.

Poza tym przez jakiś (długi) czas miałam wszystkiego dość, wszystkiego, z jedynie małymi wyjątkami. To dalej trwa, ale wracam do normalności

Pozdrawiam, może ogarnę to wszystko

[edytowane 20/8/2008 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 8:24 pm
Stanisław
weteran forum

Cieszymy się, że znowu jesteś z nami Vegetenko 🙂 :hiya:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 8:54 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ano, zastanawialiśmy się, gdzie się podziewałaś 🙂 Witaj w domu 😉

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 10:30 pm
Strona 44 / 240 Wstecz Następny
  
Praca