Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 48 / 240 Wstecz Następny
Deleted
forumowy expert

Kocham szkołe! 😀 Świetny plan - 35 godzin w tygodniu z czego 10 godzin przedmiotów zawodowych 😉 I już dzisiaj pierwsza lekcja xD Matematyki, oczywiście 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 4:24 pm
Andros
bywalec

Mam 2 tyg. żeby powtórzyć biologię z gimnazjum i nauczyć się na pamięć książki na konkurs o żywieniu Uważam, że nie będzie źle.

to jest ten ogólnopolski?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 6:49 pm
Ktosiek
stały bywalec

To jest olimpiada o żywieniu.
Ale jak trzeba przejść powiatowy, potem wojewódzki, to moze i jest ogólnopolski. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2008 12:24 am
Andros
bywalec

no no, u nas też jest co roku właśnie na początku, ostatniego razu komentował nie będę, może przynajmniej przez ten wegetarianizm napisze lepiej hehe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2008 12:45 am
Fatty
weteran forum

Powód do zadowolenia- po raz pierwszy od ponad miesiąca dopchałam się do internetu 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 3:54 pm
KajaLe
forumowicz

Wielkie ci dzięki, szczytne źródełko, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, bystry potoku, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, z gór kaskaderko, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, polna pasterko, za twoje piosenki

Wielkie ci dzięki, rzeko rzeczona, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, morski grzebieniu, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, liściu naziemny, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, liściu nadrzewny, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, szumie koronny, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, pstry koguciku, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, żabko kumoszko, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, świerszczu świerszczący, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, gromie dudniący, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, deszczu bębniący, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, wietrze świszczący, za twoje piosenki
Wielkie ci dzięki, ogniu strzelisty, za twoje piosenki
Wielkie wam dzięki, chóry naniebne, za wasze piosenki

Wielkie ci dzięki, ciszo wieczysta, za twoje piosenki

jestem szczęśliwa - tu i teraz...

Kaja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 4:44 pm
waszakicia
stały bywalec

Zdałam egzamin kwalifikacyjny
Mój chłopak zdał wszystkie egzaminy czeladnicze
=)))))))))))))))))))
ach musiałam sie pochwalic 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 4:55 pm
waszakicia
stały bywalec

Na to ze olałam sobie 2 klase i musiałam pisac by przejsc do 3 technikum ;/ a teraz żałuje ze tak wyszło bo materiał był do opanowania no ale udało sie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 5:29 pm
Andros
bywalec

a ja dzisiaj nie byłem w szkole, pierwszy dzień "wagarów" 😛 bo kto by się fatygował jechać do miasta, żeby iść na matme i niemiecki 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 6:13 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Gratuluje Naszakiciu, cieszę się, że znowu jesteś na forum 🙂
puszczałam dziś latawca; a do tego mam wspaniałego Narzeczonego, jego opanowanie, jasność umysłu w sytuacjach krytycznych jest nieoceniona i wystarcza za nas dwoje (nerwów jestem straszny 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 9:15 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

wstyd-w weselniku taki zastój, a w marudniku az kipi!!
W ciągu ostatnich dwóch dni widziałam 2 przepiękne jastrzębie z odległości kilku metrów, siedzące na łące. Jeden z nich zmęczony po polowaniu (albo zbierał siły przed 😉 ), mokry od deszczu siedział na małym przydrożnym krzyżu- widok niezapomniany. Były ogromne 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 12:19 pm
krysia
bywalec

wstyd-w weselniku taki zastój, a w marudniku az kipi!!
W ciągu ostatnich dwóch dni widziałam 2 przepiękne jastrzębie z odległości kilku metrów, siedzące na łące. Jeden z nich zmęczony po polowaniu (albo zbierał siły przed 😉 ), mokry od deszczu siedział na małym przydrożnym krzyżu- widok niezapomniany. Były ogromne 🙂

_______________________________________________________________________________________
No to ja coś napiszę;jestem szczęśliwa bo wreszcie mam parę dni wolnych od pracy,a miesiąc pracować na same nocki to można się nieźle zakręcić i teraz zamiast nadrabiać co zostało zaniedbane w domu ja się rozkoszuje lenistwem-a niech tam 😀

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 1:38 pm
Stanisław
weteran forum

[b]Z okazji Twojego tysięcznego postu na naszym forum życzę Ci Loviiso kolejnego tysiączka i dalej takiej aktywności jaką przejawiasz do tej pory. Mam nadzieję, że nadal będziesz się z nami wymieniać swoimi poglądami i służyć wszystkim dobrą radą. [/b 🙂
[img] [/img]
[URL= http://img291.imageshack.us/img291/2540/bukietrea0.jp g" target="_blank">http://img291.imageshack.us/img291/2540/bukietrea0.jp g"/> [/IMG][/URL]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 4:14 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Brawo za aktywność Lowiisa-chan ! :hiya:
A ja się ciesze bo spędziłam cudny weekend. Mieliśmy zlot rodzinny na ojcowiźnie w fajnym miejscu , dokoła lasy a dołem rzeczka. Zjazd odbył się już po raz trzeci , mnóstwo ludzi, za każdym razem poznawałam kogoś nowego z rodziny. Przyjeżdżają ludzie z różnych stron Polski i nie tylko. Wszyscy mieliśmy jednakowe koszulki specjalnie przygotowane na te okoliczność. Najmłodszy uczestnik miał 6 miesięcy , najstarszy 76 lat. 🙂 Nasze zjazdy powoli stają się już tradycją. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 6:14 pm
Stanisław
weteran forum

A kto konkretnie był organizatorem Waszego rodzinnego zlotu ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 6:46 pm
Strona 48 / 240 Wstecz Następny
  
Praca