Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 49 / 240 Wstecz Następny
Ayna
 Ayna
forumowy expert

a to Ty nie pochodzisz, Ayno, z naszych uroczych okolic Puszczy Białej?

Puszczy Białej nie ale za to Kurpiowskiej . Moi dziadkowie pochodzą z tamtych stron.
Zlot jednak nie dotyczył mojej rodziny tylko mojego męża. Jakiś jego pra -pradziadek przybył w nasze strony z Rosji i tu się osiedlił. Głównym organizatorem zlotu jak co roku jest kuzyn męża . 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 6:58 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Muszę sprostować . Jedna z babć to rodowita góralka z Brennej , która całe dorosłe życie mieszkała na Kurpiach. Chyba po niej mam ciągotki do gór 😮 Ale ta babcia nigdy nie nauczyła się tutejszej gwary. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 7:19 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Mój komputer przestraszył się formata i (póki co) działa spoko 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 12:01 am
rubia
forumowy expert

Loviisa! Gratuluję i życzę kolejnych paru tysięcy postów na tym forum- oby samych radosnych!!! :hiya:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 12:18 am
krysia
bywalec

Moje gratulacje Loviisa 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 12:32 am
Nantosvelta
forumowy expert

Po dłuższej przerwie kumpela siędo mnei odzywa 😀 😀 😀 A ja się przetstraszyłam, że coś sie stało między nami 🙁
Ale juzjest dobrze :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

czuję, że zyję :rotfl: :rotfl: :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2008 1:13 am
rubia
forumowy expert

No problem, Loviik. Ja przy swoim tempie pisania postów pewnie dostanę takie kwiaty za ok. 420 lat 😀 :rotfl:

Dziś byłam u znajomych w ich firmie i przyszedł kot sąsiadów- pięęęękny! Czarny z dwiema białymi łatkami. Wyjątkowo lubię koty i chyba, bestia, to wyczuł, bo zaczął się do mnie kleić. Tylko jakoś tak...dziwnie miauczał, jakby koza beczała. Ale kolega mnie uspokoił, że ten egzemplarz tak ma od zawsze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:56 am
Paulina_p
bywalec

No problem, Loviik. Ja przy swoim tempie pisania postów pewnie dostanę takie kwiaty za ok. 420 lat 😀 :rotfl:

to ja wtakim razie za tysiąc lat bo jestem już tutaj ponad dwa lata i jakoś mało pisze ;p

Loviisa-chan oby tak dalej, gratulacje ;*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:53 am
Ktosiek
stały bywalec

Dużo dużo pracy przez najbliższe pół roku 🙂
Właściwie nie bardzo mam czas na przed siedzenie przy komputerze, co z resztą powinno mi wyjść na dobre.
Ale ja bardzo lubię się uczyć 🙂 i widzę, że jeszcze dużo mnie czeka w związku z rozszerzoną biologią.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 5:06 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Z Avraxisem pojechaliśmy dzisiaj na zakupy. Wsiadamy do autobusu, a starszy pan do mnei z tekstem, żebym sprzedała włosy 😮 No to mówię mu, że włosy nei na sprzedaż, że je kocham itd. A on dalej swoje. A do Avraxisa powiedział, że mu widoki (na drugie okno) zasłania. Autobus pełny, a on widziaiwał 😮 Dziwny człwoiek, ale przynajmiej coś działo się w autobusie 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:25 pm
Mayka
bywalec

Nie miałam komputera przez jakieś dwa tygodnie, bo był zepsuty. Ale wreszcie odebrałam go i znów mogę tu być :hiya:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 9:48 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Witaj po przerwie 🙂
Jedziemy do Kazimierza-już za tydzień i 1 dzień 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 10:58 pm
Mayka
bywalec

Dzięki Jaga 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 12:08 am
Nantosvelta
forumowy expert

Mayka, witaj w klubie (chociaż nie całkiem). Przez 2 godziny męczyłam się, bo mi się komp nie chciał ani sformatować, ani zrezygnować z instalacji (której nie chciał się podjąć 😮 ) Po tym, jak pogroziłam mu wyrzuceniem przez okno, formatowanie poszlo cacy :rotfl: I nawet net dziala na innej karcie sieciowej :rotfl:

Mayka, pociesze CIę inaczej. 2 tygodnie to jeszcze nic, chociaż mordega nie miłosierna 🙁 Ja nie miałam kompa przez pól roku, bo monitor mi padl 🙁

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 2:14 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

fragment menu jednej z restauracji:
"Dania jarskie ,wegetarińskie od 10 -14 zł

* Spaghetti bolognese (mięsne)
* Pierogi ruskie
* Pierogi z kapustą i grzybami
* Pierogi z mięsem i kapustą
* Placki ziemniaczane
* Kopytka z sosem lub z tłuszczem
* Knedle z mięsem "

😮 😮 😮 😮 zastanawiam się czy się śmiać czy płakać->wybrałam weselnik :rotfl:
"wegetarińskie" 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 2:48 am
Strona 49 / 240 Wstecz Następny
  
Praca