Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 5 / 240 Wstecz Następny
siwcia
stały bywalec

😉 Ja biegałam do niedawna, niestety musiałam się pożegnać z moimi ulubionymi 🙁 Ale te też są fajniusie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2006 1:27 pm
marcelinka
bywalec

a dzis mija rok odkad nie jem miesa 🙂 (tzn tak na oko, bo nie pamietam dokladnie od kiedy nie jem-orientacyjnie-listopad)

i ciesze sie, ze wytrwalam, choc momentami bylo trudno... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2006 7:04 pm
petka
bywalec

Marcelinka to piękna rocznica 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2006 3:49 pm
Blondyna
rozmówca

A ja dzisiaj cała szczęśliwa bo uporałam się z cięzkim dzionkiem w szkole, a wieczorkiem z moja koffaną ekipa znajomych robimy sobie spotkanko i planujemy fajnie zabalować;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2006 5:56 pm
Weronika
bywalec

Weronika ja mam komunikacje połączoną z dziennikarstwem...a raczej już to kończę 😛 Ale fajnie się bawiłam na studiach, tzn ciekawe zajęcia były...Skoro czujesz, że to to, to cudownie 😀

Zatem Petka mamy podobne zainteresowania:) może kiedyś mi pomożesz, jako bardziej doświadczona studentka;) pozdrawiam!

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/11/2006 11:49 am
petka
bywalec

Weronika no jasne 🙂 Jak macie jakieś pytania i w ogóle to śmiało, śmiało...piszczie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/11/2006 12:03 pm
unj
 unj
forumowicz

A ja się cieszę, że dzisiejszy wieczór był tak fascynujący, cieszę się, że nowo poznane osoby z dnia na dzień stają się mi coraz bliższe... cieszę się, że jest ktoś kto rozumie o czym mówię i czuje jak ja 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2006 4:16 am
Shaera
rozmówca

a ja sie ciesze ze wychodze juz z grypy i w piatek bede mogla znowu biegac:D

Shaera

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2006 11:01 am
Fatty
weteran forum

Strasznie jestem dziś nastawiona pozytywnie- do wszystkiego! 🙂 Mordzia mi się śmieje i tak wspaniale jest żyć -ja chcę tak zawsze!

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2006 6:49 pm
petka
bywalec

Ja ostatnio też zauważyłam, że każdy poranek witam z uśmiechem na twarzy i z dużą energią pod pachą 😀 (Szkoda, że to podczas dnia jakoś słabnie 🙂 ) Ale jak to powiadają życie 😀 Miłego dnia wszystkim życzę. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2006 9:20 am
Fatty
weteran forum

A mi już uśmiech zszedsł z samego rana 😉 No ale nic, dam radę - twardym trzeba być,a nie "miętkim" 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2006 9:24 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

obudziłam się przy ukochanym mężczyźnie,teraz pije sobie pyszną różaną herbatę i wiem,że pomimo deszczu,zimna i pluchy świat jest piękny

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2006 11:35 am
siwcia
stały bywalec

Ładnie mi się dzionek zaczął;D Wstałam z ogromnym zapasem energii i z szerokim uśmiechem na buźce;D;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2006 12:13 pm
siwcia
stały bywalec

🙂 Mówiłam, że się uda 😉 w ubiegłym tygodniu przeszłam całkowicie na vegan;D 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2006 12:54 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

🙂 Mówiłam, że się uda 😉 w ubiegłym tygodniu przeszłam całkowicie na vegan;D 😛

gratuluje i ściskam Cię mocno! Ja obecnie jestem ovovege...i czuję się wyśmienicie 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2006 7:39 pm
Strona 5 / 240 Wstecz Następny
  
Praca