Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 50 / 240 Wstecz Następny
Nantosvelta
forumowy expert

Być może to ta sama restauracja (albo mają sieć)
W Tychach jest taka jedna. Kilka lat temu dorwałam ulotkę. A tam na ulotce albo było napisane: dania jarskie, albo wegetariańskie. Już nie pamietam dokładnie 😉
Patrzę na odwrót, a tam przykladowe menu. I nie mam pojęcia z czego jest w tym momencie zrobiona np. słonina 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 5:53 am
badba
bywalec

a ja jestem dziś szczęśliwa.. WRESZCIE przyjeli do pracy nowy nabytek, nowego specjalistę.. i ja mam mniej dyzurów rozpisanych, szczególnie tych wyjazdowych... LIFE IS BEAUTIFUL... 😉

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 7:13 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Uszczęsliwiłam dzisiaj koleżankę i uruchomiłam jej komputer 😀 Tylkio musiałam przez 20 minut (chyba nawet ponad) "rozmawiać" z auto,atyczna sekretarką 🙁 Nie cierpię auto,atycznych sekretarek 😡 (brzmi jak ze smerfów 😛 )

I być może tym hasłem rozbroję większość forumowiczów, ale chyba polubiłam vistę 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 11:41 pm
Sagamore
stały bywalec

to ja coś w temacie powyżej
kupiłem nowego laptop'ka 🙂

aha też staram się polubić vistę 😀

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 6:51 pm
Andros
bywalec

zlazłem szkołę tańca irlandzkiego w Opolu 😀 i jeszcze trwają zapisy. Miał/ma ktoś styczność z tym tańcem, bo w sumie to nie wiem czym to się je 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 1:04 am
azizan
bywalec

a ja chciałam wszystkich przywitać, po długiej przerwie 🙂

pisze w weselniku ponieważ chciałam powiedzieć jak bardzo sie cieszę, że udało mi się znaleźć w UK ciastka które są vegańskie, jadłam mnóstwo jogurtów vegańskich które tam są po cenie normalnych!!

a na dodatek, na wykopaliskach gotowali dla 200 osób. wśród nich było trochę wegetarian, więc gotowali dwa różne dania : wegetariańskie, i mięsne. i dla mnie i jeszcze jednego veganina gotowali codziennie inne pyszne vegańskie potrawy!!! kobieta która zarządzała kuchnią jest wspaniałą osobą, o dużym poczuciu respektu dla innych przekonań. na posiłek ww porze lunchu też dostawałam pyszne kanapki z humusem itp !! na dodatek w daniach zawsze pojawiał się sezam, pestki dyni i siemię lniane.widać było że przygotowała się do robienia takich dań bo pojawiały sie różne warzywa, ciecierzyca, soja, soczewica itp. sama nie ułożyłabym lepszego menu! czy to nie jest piękne ?? :)no i zawsze było mleko sojowe na stanie :), dodatkowo starała się urozmaicić moje kanapki, więc kupowała różne rzeczy które w UK są szeroko dostępne i są vegańskie !!!

na dodatek jako że wegetariańskie potrawy jak i wegańskie, były bardziej kolorowe, i apetyczne mnóstwo osób mimo że są miesożercami dokonywali wyboru potraw wegetariańskich na rzecz mięsnych 🙂

bosko 😀

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 2:31 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Witamy Cię serdecznie po przerwie 🙂
Azizan to piękne. Aż mi się ciepło na serduchu robi jak czytam o tak wspaniałych i tolerancyjnych ludziach jak ta Pani kucharka :heartpump: . Im więcej takich ludzi, tym więcej wegetarian i wegan na świecie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 2:55 pm
Ktosiek
stały bywalec

Śniadanie składało się z resztek wczorajszego tortu i wczorajszego tortu 🙂 który moja mama piekła w największej tajemnicy.
Jestem "Słodką Szes(t)nastolatką" 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2008 12:53 pm
Stanisław
weteran forum

I nigdzie się nie wydała, że obchodzi urodziny we wrześniu 😛
Wszystkiego najlepszego Ktośku :present:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2008 4:34 pm
krysia
bywalec

Dołączam do życzeń i spełnienia wszystkich marzeń :present: 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2008 5:45 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Wszystkiego najlepszego , droga Ktośku ! Duuuużo szczęścia ! 🙂 :present:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2008 8:53 pm
Ktosiek
stały bywalec

Dziękuję Wam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2008 12:43 am
Catinahat
bywalec

Zdałam poprawki, kamień spadł mi z serca 🙂

ps. Wszystkiego najlepszego dla Słodkiej Szesnastki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2008 12:57 am
Catinahat
bywalec

Fasolko, całe wege-forum będzie za ciebie trzymać kciuki więc na pewno będzie dobrze 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2008 1:22 am
rubia
forumowy expert

Któśku, kochana! Wszystkiego naj naj naj i kolejnych 116-tu!!! Fasolka, oczywiście, ze w poniedziałek trzymam za Ciebie kciuki- już mi się udało ostatnio coś zaczarować, więc moze i tym razem poskutkuje... 😉 🙂
A tak przy okazji: czy mnie się zdaje, czy Jadzia z Januszem mają dziś swój Szczególny Dzień??? 🙂 :heartpump: :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2008 4:08 am
Strona 50 / 240 Wstecz Następny
  
Praca