Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 71 / 240 Wstecz Następny
Dyzio
stały bywalec

Ty to się masz z tymi praktykami o.O 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/02/2009 12:21 am
Mayka
bywalec

Zakończyłam praktyki w klasach 1-3, hurra! 😀 Ach, te dzisiejsze bachory, nie cierpię ich 😡 Nie umiem dyscypliny utrzymać ale dziś to już rekord miałam...

Loviisa, ja od 4 lat pracuję w szkole, właśnie z dziećmi z klas 1-3 i muszę przyznać, że niektóre potrafią być nieznośne. Moje początki też były trudne 😮 zupełnie nie mogłam utrzymać dyscypliny. Z czasem jednak wyrobiłam się i teraz nie mam z tym problemu. A wręcz mogę powiedzieć, że uwielbiam swoją pracę 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2009 12:30 am
Andros
bywalec

Czy ktoś tutaj oprócz mnie cieszy się tą jakże przepiękną pogodą? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2009 11:46 pm
Dyzio
stały bywalec

Ale przecież o tej porze to juz nie ma słońca 😮 Chyba , że podziwiasz planetę Wenus niedaleko księżyca na zachodnim niebie :spryciarz:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2009 11:59 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Masz rację Dyzio , pogoda sprzyja obserwcjom astronomicznym. U mnie zarówno wczoraj jak i dzisiaj odbywał się seans astronomiczny. Przez teleskop obserwowalismy Wenus. Jednak większe wrażenie wywarł na mnie księżyc z tymi swoimi kraterami. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 1:07 am
Dyzio
stały bywalec

Niestety, nie mam teleskopu ale przez lornetkę x50 też widać nierówności na powierzchni księżyca. Wenus wygląda jak najjaśniejsza gwiazda 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 1:19 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Wiesz,gołym okiem to niedawno bo 24 lutego można było obserwować kometę Lulin,odkrytą przed dwoma laty. Wtedy była najbliżej Ziemi. Widziałam w internecie jej zdjęcia. Ma dwa kolorowe warkocze.
Jednak nad Polską było zachmurzenie i nici z obserwacji. Następnym razem będzie mijać Ziemię za 1000 lat. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 2:34 am
adamrozew
stały bywalec

T pproponuje, abysmy sie juz umówili na wspolne forumowe oglądanie tej komety za 1000 lat.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 3:14 am
Lily
 Lily
Famed Member

I Lily- właścicielce najpiękniejszego awatara na forum (ciekawe, czy na zdjęciu jest ona sama, czy jej kot 😉 )

nie zauważyłam tego wpisu 😉
to kotka mojej mamy, Fizia 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 2:41 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Zafarbowałam sobie włosy na hebanowo-czarno i wyglądam super, tak z charakterkiem ^^ 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 1:01 pm
Bellis_perennis
Famed Member

O fajnie 🙂 a wycieniowałaś tak jak mi pokazywałaś? Teraz będziesz jak Azjatka 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 1:11 pm
StellaArtois
weteran forum

A ja też ścięłam! mam już tylko do łopatek i przefarbowałam na jasny brąz 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 1:14 pm
Dyzio
stały bywalec

No i ja też obciąłem wlosy bo czuję zbliżającą się wiosnę 🙂 Wyglądam jak Andrzej Kmicic z 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 2:46 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

O, Wy też :)? Nie ma to jak zima i wiosna i potrzeba zmiany 🙂 Bellis, nie, na razie nie mam kasy na porządnego fryzjera ale jak będę miała to się bezzwłocznie udam 😛 No i nie użyłam trwałej farby tylko kremu koloryzującego do 28 myć L'Oreal Creme Gloss ^^ Nie wszystkie pasemka mi chwyciło ale i tak prawie tego nie widać bo moje naturalne są średni/ciemny brąz 😉

[edytowane 7/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 3:51 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Dobre wieści 🙂 Wybieram się jutro do Wrocławia po dwa małe zakapturzone szczurki. Koniec samotności Denata! 🙂 I cieszę się, że wreszcie mogę zrobić coś sama, gdzieś się wybrać w pojedynkę, bez opieki, zdana na siebie. Nawet jeśli tylko na kilka godzin.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 11:13 pm
Strona 71 / 240 Wstecz Następny
  
Praca