Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 73 / 240 Wstecz Następny
roxanne007
rozmówca

Wiosna za oknem powolutku się zbliża i ja do fryzjera też się chcę wybrać, bo mi moje włosy się już znudziły (do ramion, brązowe). Trochę obawiam się pójścia do tego fryzjera, bo nie wiadomo jaką fryzurkę wymyślę (zawsze na poczekaniu 🙂 ) i co to potem będzie? 😀

Miałam kiedyś szamponetką rude włosy zrobione i bardzo mi się podobało 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2009 6:07 pm
StellaArtois
weteran forum

Trudno zrozumieć kobiety... 😉

A facetów jeszcze trudniej. 😛
Rudy już u mnie przedziera się przez warstwę brązu, następnym razem przefarbuję się na czarno 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 2:44 am
Filomena
bywalec

Popieram zmiany na wiosne, zwłaszcza w kwestii włosów 🙂 od razu człowiek lepiej się czuje! Ja parę lat lemu z długich ostrzygłam się na króciutkie i to był strzał w 10. Miałam potrzebę zmiany i okazało się, że to fryzura własnie dla mnie. Warto eksperymentować!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 10:42 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Rudy już u mnie przedziera się przez warstwę brązu, następnym razem przefarbuję się na czarno 😎

Mój czarny też się spłukuje z każdym myciem, buuu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 12:01 pm
Dyzio
stały bywalec

To jakiś nietrwały barwnik do włosów. Albo stosujesz bardzo skuteczny szampon 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 1:32 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Poczułam głód informacji z zagranicy, konkretnie z Japonii i Tajwanu, tak więc dodałam sobie do zakładek internetowe,angielskojęzyczne wydania kilku tamtejszych dzienników i natrafiłam na fotografię, która "made my day" (jak to przetłumaczyć..? może "sprawiła, że mam świetny humor od rana" 😉 ) oto ona:
http://mdn.mainichi.jp/photojournal/graph/photojournal/1.html
Patrzę na nią i mam takie "światowe" uczucie....kurczę, no ja sobie siedzę tu, w Polsce nad notatkami do jutrzejszego warunku z PNJA i piję sobie kawusię, a ta dziewczyna i tłum innych 19-latków gdzieś w Tokio pewnie teraz siedzą w pubach i świętują przejście przez sito najcięższego egzaminu wstępnego w Japonii ^^ Kurczę no, świat jest piękny 😀 [mam nadzieję, że chociaż jedna osoba na tym forum rozumie, co czuję ;P]

[edytowane 10/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 4:27 pm
adamrozew
stały bywalec

Wczoraj byłem (troche sie spożniłem- praca:() na spotkaniu z Panią prof. Marią Szyszkowską filozofem, etykiem oraz jej partnerem życiowym poetą, rysownikiem Janem Stępniem. Bardzo ciekawi i mądrzy ludzie, zresztą od kilkunastu lat wegetarianie.
Teraz czytam ksiązkę Pani profesor 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 8:54 pm
Filomena
bywalec

Kupiłam na allegro kilka rzeczy i sprzedawca zaczął mi wysyłać maile na prywatny adres, tyle że niewiele miały wspoólnego z transakcją 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 11:27 pm
Sagamore
stały bywalec

from Loviisa-chan:

natrafiłam na fotografię, która "made my day" (jak to przetłumaczyć..? może "sprawiła, że mam świetny humor od rana" ) oto ona:
http://mdn.mainichi.jp/photojournal/graph/photojournal/1.ht ml

dzięki za użytecznego link'a Loviisa... cóz ja wczorajszy dzień spędziłem na zwiedzaniu Tokyo (Rainbow Bridge) i Yokohamy (Sankeien Garden)...dzięki ci Google Earth 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2009 2:50 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

dzięki za użytecznego link'a Loviisa... cóz ja wczorajszy dzień spędziłem na zwiedzaniu Tokyo (Rainbow Bridge) i Yokohamy (Sankeien Garden)...dzięki ci Google Earth 😎

Nie ma za co, świetna ta dziewczyna, nie :)? A Rainbow Bridge mam na tapecie w słońcu 😀

[edytowane 11/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2009 5:35 pm
Sagamore
stały bywalec

świetna, świetna 🙂
he i wiesz co, ja też mam Rainbow Bridge na tapecie tyle, że o zachodzie słońca 😛
za rok, półtora obejrzę go sobie osobiście - to już postanowione hehhe

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2009 2:21 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Jasne?! Ja też "postanowiłam", że po magistrze zwiewam stąd na kilka lat co najmniej do Tokio, ale wiesz, postanowić sobie mogę, a jak to z kasą będzie to zobaczymy 😛 A Ty masz już fundusze i konkretny plan?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2009 4:15 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja z Loviisa-chan budujemy już tratwę bo na bilet lotniczy nie mamy kasy. Segamore możesz się podczepić na kole ratunkowym 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2009 7:11 pm
Sagamore
stały bywalec

A Ty masz już fundusze i konkretny plan?

na razie 1 tysiak a cały mój konkretny plan to to, że jadę 😎
niedługo poważnie zacznę układać plan takiej podróży (z pewnością odwiedzę Kyoto i Tokyo i parę innych miejsc jak Kamakura albo Nara)

plan z budowaniem tratwy też wydaje się godny uwagi choć wolałbym siedzieć z Wami niż być ciągnięty w kole ratunkowym 😀

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2009 7:23 pm
Dyzio
stały bywalec

Ja z Loviisa-chan budujemy już tratwę bo na bilet lotniczy nie mamy kasy.

Mogę Wam dać silnik od łodzi motorowej ze specjalnym uchwytem do zamocowania na tratwie i zapas paliwa na jakieś 200 kilometrów 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2009 8:36 pm
Strona 73 / 240 Wstecz Następny
  
Praca