Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 81 / 240 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

xxl a ja nie widzę co jest na tym zdjęciu, jedynie mogę się domyślać. 🙁 🙁 🙁
Ja mam myszki 🙂 dwie, śliczne, najcudowniejsze w świecie :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 7:55 pm
Dyzio
stały bywalec

Ja też nie widzę co jest na tym zdjęciu. Jest tylko sama ramka a u góry w lewym rogu jest napis : 😮

Juz widzę . Dzięki 🙂

[edytowane 24/3/2009 przez Dyzio]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 10:17 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

echh xxl wiem co czujesz ,bo ja codziennie zakochuje się coraz bardziej w swoich zwierzakach.
można by pomyśleć że aż za bardzo :rotfl: ale nie mogę się powstrzymać 😮
ps: xxl cieszę się że znowu jesteś szczęśliwa :hiya:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 10:26 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dyzio a może musimy je zawołać aby się pokazały? 😉

edit: O!!! już widzę! Głośno wołałam 😎

[edytowane 24/3/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 10:42 pm
Dyzio
stały bywalec

A jak się woła na szczurki, ci ci ci, czy kiziu miziu ? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 10:45 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Wołałam po imieniu i machałam orzeszkami przed monitorem 😉 moje myszaki tam lubią orzechy wszelkiego rodzaju 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 10:50 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Dziękuję wszystkim za przychylne reakcje 🙂 Szczurki można wołać i nauczyć reagowania na imię, ale ci spryciarze i tak przybiegną tylko wtedy, kiedy łaskawie będą mieli na to ochotę 🙂 Co do orzeszków, małe uwielbiają fistaszki. Denat też, choć jest zbyt leniwy by samemu rozłupać strączek i zwykle czeka aż ja zrobię to za niego 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 10:59 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

quote:Jestem MEGA SZCZĘŚLIWA Dostałam pracę i przyjęto mnie na wolontariat do Białowieskiego Parku Narodowego na cały wrzesnień

Bellis gratuluję serdecznie Co Ty będziesz robiła w tym lesie ?

Może spotkasz tam Adama Wajraka, dziennikarza GW zaangażowanego w Obronę Doliny Rospudy. On tam mieszka w Teremiskach, w samym sercu Puszczy Białowieskiej a żubry przychodzą pod jego dom...to musi być piękne...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 10:30 pm
Likwidator
bywalec

Muszę to ogłosić wszem i wobec 🙂 Zakochuję się z każdym dniem coraz mocniej w moich szczurkach. Ci trzej jajcarze to takie małe słoneczka, rozświetlające mi codzienne życie. Co rusz sprawiają, że się śmieję, choć raz już doprowadzili mnie do łez. Kiedy garną się na kolana i wspinają na ramię, przejmuje mnie jakieś takie wzruszenie, a gdy dają buzi, coś mi drga w sercu. Bawię się z nimi, dzielę jedzeniem, rozmawiam, robię zdjęcia, głaszczę, łaskoczę, tulę, całuję i to wszystko sprawia mi błogą radość. Czuję, że wreszcie mam na kogo przelewać swoje serce, o kogo mogę się troszczyć i okazywać czułość. A oni... oni mnie lubią. I to jest cudowne. Czuję się kochana.

Czy może mnie coś teraz bardziej uszczęśliwiać? Chyba tylko myśl, że to dopiero zalążek naszej więzi. Denat jest ze mną od trzech miesięcy, a bliźniaki od dwóch tygodni. Jeden z nich ma już imię - Amant - ze względu na zamiłowanie do całowania. Gdy daje buzi, rozpływam się cała jak czekoladka na słońcu 🙂

Staram się poświęcać im jak najwięcej czasu. Zaczyna odbijać się to trochę na innych moich obowiązkach, zwłaszcza szkole, ale nie żałuję żadnej wspólnej chwili. Nie mogłabym tego czasu spędzić lepiej. Oni wnoszą do mojego życia znacznie więcej i są to o wiele cenniejsze wartości. Mają zbawienny wpływ na mnie, moją psychikę, samopoczucie, samoocenę. Wypełniają pewne luki we mnie. Uwielbiam ich.

[img] [/img]

Kochajcie swoich podopiecznych!

[edytowane 24/3/2009 od xxl]

Jak miło!
😀 To samo mogę chciałem napisać (zwierzaki z każdej chandry potrafią wyleczyć 😉

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2009 3:28 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[b] Ayna[/b] czyżbyś go znała? Facet ma niebywałe szczęście mieszkać w tak wspaniałym miejscu... Ja JUŻ chcę tam być!!! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2009 4:39 pm
Mayka
bywalec

Dokładnie dziś mija rok jak rzuciłam palenie :hiya: Paliłam ponad 10 lat i rzuciłam z dnia na dzień, kiedy pierwszy raz weszłam na to forum i zobaczyłam zdjęcia psów, na których testowały firmy tytoniowe. Jestem szczęśliwa i czuję się wolna, bo myślę, że udało mi się i już nie wrócę do tego nałogu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 8:50 pm
xGetBoredx
bywalec

Gratuluję! Widzę po moich rodzicach jak trudno rzucić.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 9:05 pm
czapla_666
bywalec

Rowniez gratuluje:)
Moi rodzice (w koncu) zgodzili sie na impreze 18-stkowa wedlug mojego, nie ich pomyslu;D Juhu:P

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2009 12:23 am

Rowniez gratuluje:)
Moi rodzice (w koncu) zgodzili sie na impreze 18-stkowa wedlug mojego, nie ich pomyslu;D Juhu:P

o prosze, a kiedy kończysz? Bo nie wiemy kiedy mamy się szykować na imprezkę 🙂

Co do tematu: Jestem najbardziej zakochaną osobą na świecie! 🙂

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2009 2:38 am
czapla_666
bywalec

Koncze za dluuugo;) Dopiero w styczniu mam, ale juz planowalam (zreszta nie tylko ja:P) jak wygladac bedzie moja impreza;) Aleksandran, jak dasz rade przyjechac w styczniu, to zapraszam:P Mieszkam w Wielkopolsce:)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2009 2:52 am
Strona 81 / 240 Wstecz Następny
  
Praca