Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 9 / 240 Wstecz Następny

Konara- zauroczenie to tez uczucie. Dla mnie miłosc(czyli element zakochania sie...chyba :D) wiąze sie ze znajomoscią do innej osoby, przywiazaniem, zeufaniem itp. Jednak zauroczenie jest dobrym uczuciem, napewno nie nalezy go tak sobie lekcewazyc. W kazdym razie zycze powodzenia (:

Ja się cieszę, ze jeszcze chodze do mojego przydupasowatego gimnazjum, bo pewnie trafię (znając moje lekko chore ambicje) w najciezszej klasie w najciezszym LO (:. I ciesze sie, ze wyjezdzam na spotkanie Rady Młodziezowej PCK do Zgierza na 4 dni...w czw chyba. W sumie pewnie zgubie sie miedzy Łodzią a Zgierzem, ale tam(:.

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2007 10:02 pm
czarocha
forumowicz

Czytam te wasze wypowiedzi i az mi sie "micha jarzy", Usmeicham sie jak glupi do sera i mysle co mnie tak raduje w moim zyciu i tak :
1 i najwazniejsze. Mam bratnia duszyczke, z moim chlopakiem ejstesmy juz 7 lat (mimo iz nikt nam nie wrozyl dlugiego zwiazku)
2.w koncu sie zabralam do pisania pracy mgr 😀
3.skonczylam ostatnio kurs szybkiego czytania i szaleje czytajac 1000 zlow na minute:D
4. jestem wegetarianka i to zdrowa wbrew przepowiednia rodziny ze pewnie bede chorowala i ledwo zyla
5. mowie to co mysle, nie wchodze w pupe ludziom.
6.Jestem nienormalna 🙂
7.raduje mnie poza tym kazdy dzein, kazdy promyk slonak wpadajacy do mojego pokoju, raduja mnie moje dwa kundelki i moja rybka Aslanek:) Raduje mnie jak moge zasnac przytulajac moja czarna pluszawa kaczuszke Anolka 🙂 -ale mam maskotke modna w tych czasach haha
8. raduje mnie to ze wy sie radujeci 😀
uuu moglabym wymienaic i wymieniac ... Ale za 5min koncze prace wiec musze konczyc:)
Buzka, usmeichajmy sie ludziska:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2007 8:15 pm
Koniara
stały bywalec

a czemu sie jeszcze nie spotkaliście?? nie ma co się męczyc w oczekiwaniach i niepewności

No w sumie ja nie mam nic przeciw spotkaniu, ale wolałabym zeby on to zaproponował, Tylko że on mieszka daleko Pozyjemy zobaczymy 🙂 Bedzie dobrze 😀

aco do tego tematu, to wydaje mi się ze powinien być jednak ten marudnik ;/ Wszystko jest źle... A najgorsze, bo wychowawczyni ma, kazała pani pedagog ze mna porozmawiac i prawdopodobnie pójde do psychologa
Ups ;X a ta rozmowa miała zostan miedzy mną a nią ;X Ale do was mam zaufanie 🙂
Pozdrawiam

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2007 10:32 pm
Marci
rozmówca

A jestem dumna z tego, że jako jedyna na I semestr z mojej klasy mam 5 z polaka !!!
Oczywiście nie chcę być próżna...ale taki temat, nie ?? 🙂
Pozdrowionka

Marci

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2007 10:49 pm
Koniara
stały bywalec

No, nareszcie mi się humor poprawił więc przyszłam zeby sie pochwaliś 😀
Wczoraj czyli 15 miałam egzamin w s.muzycznej. A że przez święta nie grałam, o egzaminie dowiedziałam się 5 stycznia to nie miałam za wiele czasu zeby wyćwiczyć game sposobami i 2 etiudy ale jakos sie udało!! Dostałam mocną 4 i jade na jakiś konkurs czy przesłuchanie do Rybnika. Kurde ale jestem szczęśliwa. I nawet się nie stresowała, w ogóle...
Pozdrawiam :D:D

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 7:35 pm
braad
stały bywalec

a ja sie ciesze
ze wy sie cieszycie
bo to oznacza
ze nie straszne zycie

gdy strumieniem plynie
czas jak w mlynie
jest tez czas na smiech
ach to zycie, ech ...

czym ja sie cieszyc mam
gdy tu przebywam
otorz nie wiem sam
moze gdy u nieba bram ...

moze gdy slonce zaswieci
lub gdy moje dzieci
powiedza mi szczerze do ucha
ze nie straszna zawierucha

gdy sie razem siedzi
nawet w wielkiej zamieci
znajduje sie w szczerosci
plomyk prawdziwej milosci

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 9:07 pm
siwcia
stały bywalec

😉 No, No Braad ujawnił się Twój niesamowity talent! Niezły tekst! Pozdrówki! 😛 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2007 1:52 pm
Fatty
weteran forum

A tak w ogóle mało kto jest przystosowany do życia w samotności..:P..

bo człowiek to zwierzę stadne jest 😛 Ja jestem sama i sama zamierzam pozostać, ale bynajmniej nie jestem samotna 🙂 Mam rodzinę i zwierzaki poza którymi świata nie widzę 🙂

do weselnika: jakoś sobie radzę..

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2007 7:15 pm
braad
stały bywalec

dzieki za komplementa
odnosnie mego talenta
nie wiem skad to sie wzielo
tak jakos samo wyplynelo

a co do weselnika tego
kolezanko i kolego
usmiech mam na mysl o tym
co jutro zjem sobie po tym

takie pyszne i niezdrowe
smazone kotlety sojowe
przyprawie je dobrze sobie
kolendra i czosnykiem na zdrowie

potem poleje bez zalu
musztarda i ketchupem pomalu
ach jak ja je uwielbiam
nazeram sie az wymiekam

i jeszcze sie dzisiaj ciesze
bo ku mojej uciesze
postanowili w trybunale
ze akcyze pobierali niedbale

niedbale to tez oznacza
tego co sie nie wybacza
wiec winni mi sa wg zapowiedzi
ponad piec tysiecy sledzi

co z tego wyniknie sie okaze
niespodzianki zapowiadaja zbrodniarze
bo puki kasy na koncie nie mam
to nie jestem do przodu jak mniemam

[edytowane 18/1/2007 od braad]

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2007 12:27 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Zdałam pierwszy w życiu egzamin, nawet "niedospanych" nocy mi nie żal 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2007 11:12 am
siwcia
stały bywalec

Jaga gratulacje i trzymam kciuki za kolejne;) 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2007 11:27 am
Reiha
stały bywalec

dostałam pracę 🙂 wprawdzie żadną "niewiadomo-jaką" ale jednak legalną pracę w której nikomu nie przeszkadza że studiuję 🙂

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2007 2:19 pm
siwcia
stały bywalec

Reiha w takim razie gratulacje i powodzonka!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2007 2:48 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Widzę Siwciu, że masz dziś dobry humor, wszystkim gratulujesz itd...oby tak dalej 😉
Mamy weekend, życzę wszystkim pozytywnego leniuchowania, u mnie będzie pracowicie, ale i tak się cieszę.
Gratuluje Reiha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2007 11:17 pm
Reiha
stały bywalec

tfu, tfu "niedziękuję" - nie zapeszam, w pn pierwszy dzień 😉

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2007 4:17 am
Strona 9 / 240 Wstecz Następny
  
Praca