Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 97 / 240 Wstecz Następny
Nantosvelta
forumowy expert

Frutaniva, tak trzymaj 😀
Póki co nie chcę zapeszać, więc konkretów nie powiem 😀 Ale zaczęłam się bardziej przygotowywać na zajęcia teatralne i tu się dowiedziałam,że przedstawienie ma być już pod koniec marca xD mam nadzieję tylko, że uda mi się napisać moją pracę dyplomową i obronić w terminie, żebym marzec miała już wolny 😀 A najlepsze, ze to przedstawienie być może odbędzie się na dworcu PKP w moim mieście xD

A 'pogodziłam' się z koleżanką po wczorajszej kłótni ^^
A zaraz do pracy ^^ I jak początek tego tygodnia był przerażający, tak dzisiaj nawet udało mi się spotkać z przyjaciółką, a nie widziałyśmy się już chyba od kilku miesięcy 🙁
Więc teraz jestem zadowolona 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2009 10:19 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

zaliczyłam łacinę na 5 🙂 ach...żeby egzaminy też były takie przyjemne 😉
Pada śnieg...a za tydzień Święta i mam nadzieję, że w Bieszczadach będzie uroczo-biało.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2009 4:49 pm
hipiska
weteran forum

i mam nadzieję, że w Bieszczadach będzie uroczo-biało.

Ponoć w te święta mają być roztopy i zero śniegu, ale zawsze warto mieć nadzieję 😉
Gratuluję zdania egzaminu 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2009 7:13 pm
aleksandra_
początkujący

Mieszkam w Bieszczadach i mogę Was zapewnić, że tam zima nigdy nie zwodzi 🙂

A ja za każdym razem jak popatrzę za okno jestem szczęśliwa. Góry i śnieg i czego chcieć więcej!

Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2009 4:58 pm
lauraP.
forumowicz

Ledwo co wystartowałam z wege, a zakochuję się w jedzeniu wegan. Bez wysiłku, bez wyrzeczeń, samo przychodzi. A mój facet anty-wege (o wegan to mu nawet boję się wspomnieć) je te wegańskie jedzenie, nie wiedząc, że jest wegańskie, nie zwrócił uwagi, że już od miesiąca nie je mięsa. (Przedtem mało gotowałam, mięso było tylko w sobotę i niedzielę) I codziennie mówi, że ten wegetarianizm to fanaberia.:)

Just free love.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2009 9:32 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Codziennie życie zaskakuje. Właśnie dzisiaj dowiedziałam się że wychowawczyni mojej córki - gimnazjalistki jest weganką.Może to nie powód do radości ale pozytywna wiadomość więc musiałam się nią z Wami podzielić . 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2009 10:46 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Cytując zdanie z marudnika "jaki sylwester taki rok' trzeba coś tutaj naipsać ;D

Od wczoraj jestem posiadaczką szpilek, 10 cm ;D Po kilku latach nie chodzenia w szpilkach będzie dla mnie hardcorem na początku ^^ a dzisiaj jadę w nich na sylwestra ;D Kij z zimą i tym, że czeka mnie 2 godznna podróż xD

A juz się nie mogę doczekać sylwestra, bo czeka mnie impreza rodzinna 😀 tzn, z przyjaciółmi <3 hihi

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2009 12:28 pm
kropkaaaa
bywalec

ponieważ marudnik ma się dobrze, a tu nikt nic nie pisze, to ja coś napiszę 🙂

mam wspaniałych przyjaciół, za których dziękuję Bogu. dzisiaj pewna osoba pokazała mi, że jestem dla niej, a właściwie dla niego, ważna i że zawsze mogę na niego liczyć, nawet w największych kryzysach, on zawsze znajdzie czas. i wczoraj inny ktoś uświadomił mi, że on zawsze o mnie pamięta i zawszę mogę na niego liczyć. to jest cudowne uczucie, gdy wiem, że jest ktoś kto mnie kopnie w tyłek jak mam doła i pokaże za ile rzeczy w moim życiu mogę i powinnam dziękować.

jest pięknie. 😀

'i think therefore i am vegetarian' ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2010 10:50 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Mam już skompletowane wszystko, co potrzebne mi będzie na studniówkę 🙂 A to już 9-go i zapowiada się jeden z najwspanialszych dni w życiu, kiedy poczuję się kobieco jak nigdy dotąd 🙂 Zarzekałam się od miesięcy, że pójdę w spodniach i płaskich butach, ale odkąd skończyłam 18 lat, diabli biorą większość moich planów i skończyło się na długiej sukni i dziesięciocentymetrowych obcasach 🙂 Nie poznaję siebie. Odkąd schudłam, trochę zmalały mi kompleksy i to wystarczyło, by zaczęło mi odbijać 😛 Na szczęście jak dotąd z samymi pozytywnymi skutkami.

I jeden z moich kolegów postanowił spróbować wegetarianizmu 🙂 Fantastyczna wiadomość.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2010 12:52 am
hipiska
weteran forum

I jeden z moich kolegów postanowił spróbować wegetarianizmu 🙂 Fantastyczna wiadomość.

Bliski kolega? 😉 Jeśli tak to tym bardziej cieszę się twoim szczęściem.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2010 12:59 am
xxl
 xxl
weteran forum

Jeden z bliższych, ale nie ten, o którym myślę, że Ty myślisz 🙂 Jeszcze nie :>

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2010 1:03 am
hipiska
weteran forum

😉 I tak dobrze 😉 Napisz po studniówce jak było 😉 Mnie czeka dopiero za rok.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2010 1:06 am
adamrozew
stały bywalec

Brawo Nantosvelta, brawo xxl, Dziewczyna slicznie ubrana cieszy oczy i dusze :). Drogie Panie macie tyle mozliwosci wyrazania swojej osobowosci, a rzadko to wykorzystujecie. Tylko wam zazdroscic.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2010 9:17 am
sublime86
bywalec

Cieszę się z Wami.
Chociaż ja tam akurat unikam takich oficjalnych imprez typu bale sylwestrowe, studniówki. Wolę kameralnie i w malym gronie, ale za to w dobrym towarzystwie. Dobra impreza poprawia nastrój- zwłaszcza zimą. Brrr!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2010 10:00 am
n.i.x
stały bywalec

a ja sie ciesze ze w okresie świątecznym udało mi sie uratować sikorkę ze zwichniętym skrzydełkiem 🙂
31. grudnia.09 wypuściłam ją na wolność do innych sikorek 🙂
To był najpiękniejszy koniec roku 😀

Ptaszek skakał po drzewie z taką radością ze aż oczom nie wierzyłam...
normalnie rozkoszował się wolnością 🙂

pozdrowienia
i spóźnione WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !! w nowym roku

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2010 3:26 pm
Strona 97 / 240 Wstecz Następny
  
Praca