Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 99 / 240 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Zaliczyłam na bdb ćwiczenia z historii starożytnej powszechnej- a to oznacza na 95% zwolnienie z egzaminu. Jupi!!!
W związku z powyższym niestraszne jest mi to, że spałam dziś bardzo mało i muszę zakuwać na nudny egzamin z metodyki resocjalizacji, który jest z wrednym wykładowcą
Świat jest piękny pomimo tego, że doba powinna trwać dwa razy dłużej w czasie sesji
😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2010 1:03 am
hipiska
weteran forum

Gratulacje Jaga 🙂 To fakt, doba czasami jest za krótka niestety.....Ale czasu nie rozciągniemy 😉
Nie wiem czy kiedykolwiek wpisywałam się w weselniku, ale dziś mam ochotę. Dzień po prostu był...pozytywny. Bez większego powodu czuję się dobrze. Niesłychanie dobrze.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2010 1:11 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

takie dni, w których jest nam dobrze i pozytywnie bez jakiegoś szczególnego powodu są najlepsze 😉
Stron w weselniku jest znowu dużo mniej niż w marudniku- naprawdę nie macie powodów do radości? 😉
mój powód: spałam dziś aż 7 godzin

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2010 10:32 am
bułek
forumowy expert

takie dni, w których jest nam dobrze i pozytywnie bez jakiegoś szczególnego powodu są najlepsze 😉
Stron w weselniku jest znowu dużo mniej niż w marudniku- naprawdę nie macie powodów do radości? 😉
mój powód: spałam dziś aż 7 godzin

Wiesz Jaga że Polacy to taki naród wciąż narzekający i marudzący ;). Ja dokładałbym swoje cegiełki, ale stwierdziłem że pisanie o tym bardziej szkodzi niż pomaga. Staram sie nie marudzić. Przynajmniej publicznie. 🙂
Jadąc na uczelnie uciekł mi z przed nosa autobus to zamiast czekać i marznąć przeszedłem na następny przystanek. Ciepło chociaż było.
Kupiłem kiełkownice, ugotowałem super hiper smaczną szamę. Jestem szcześliwy :D.

[edytowane 25/1/2010 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2010 8:23 pm
greene
bywalec

Bułku, kiełkownica fantastyczna sprawa! Sami takową posiadamy od roku. Przez jakiś czas hodowałam tylko soczewicę i fasolę mung, bo łatwo i szybko rosły, ale teraz rozsmakowałam się w kiełkach rzodkiewki. Uwielbiam to bordowo-różowe warzywko. Teraz w zimie kiełki są jego świeżym substytutem. W dodatku bomba witaminowa 😀 No i zaczęłam sobie radzić z moim czokoholizmem, to też powód do wpisu na weselniku 😀
Jutro dwa egzaminy, ale póki co jestem optymistką.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2010 11:06 pm
sublime86
bywalec

Jago, gratuluję zdanych ćwiczeń:*
Ja mam teraz w czwartek egzamin praktyczny z niemieckiego a w przyszłym tygodniu z historii ustroju, co już dzisiaj spędza mi sen z powiek 🙁
Ale postanowiłam: od dzisiaj koniec z marudzeniem 😀 Jest tyle rzeczy i drobnostek, których na co dzień się nie zauważa- ostatnio np. szłam na pociąg i słuchałam sobie...śpiewu ptaków (wcale nie z mp3;))- nawet nie wiecie, jakie to uczucie w środku zimy 😉

[edytowane 25/1/2010 przez sublime86]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2010 1:13 am
greene
bywalec

wczoraj narzekałam w marudniku, więc dziś pora wpisać się do weselnika. zwłaszcza, że mam powód do radości- zaliczyłam sesję! Yupi 😀 Dziś słodka laba przed ekranem laptopa. Naściągałam zaległych filmów, wreszcie jest czas żeby je obejrzeć 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2010 7:32 pm
Mokosz13
rozmówca

Jaga, kobieto gratuluję takich wyników ze starożytnej, ja nie znoszę tej epoki, ale na szczęście mam ją już za sobą!
Dzisiejszy dzień był pozytywny, ponieważ 1,5 godzinny spacer wymroził wszystką złość! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2010 12:11 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

gratuluję Greene- jesteś WIELKA 😉
dziękuję za miłe słowa-sesja na historii już zakończona- bdb z powszechnej i bdb z pradziejów Polski (oj było kucia...było 😉 ). Teraz tylko pozostała do zakończenia sesja na pedagogice- ostatni egzamin (ustny niestety) w czwartek. Ale nie dam..pełna koncentracja i za 2 dni będzie po bólu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2010 1:05 am
bułek
forumowy expert

Sesyja zaliczona. :hiya: Jeden egzamin, ale stres i tak był. Teraz zabieram sie za magisterke, ale już bez ściemy 😉

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2010 6:20 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

gratulację Bułku.
Pochwalę się również: jestem po sesji, 6egzaminów za mną 😉 mam teraz kilka dni zasłużonych ferii

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2010 6:38 pm
hipiska
weteran forum

Dobrze mi. Bo czuję się potrzebna. A to jest mi potrzebne do życia jak tlen.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2010 10:47 pm
bułek
forumowy expert

Poszedłem dzisiaj pierwszy raz od prawie dwóch lat bycia wege na badania krwi. Przesuwałem ten termin z uwagi na igły których nie cierpie, ale stwierdzam że to głupi strach.
Zrobiłem sobie prywatnie i brałem z tańszych - morfologie, żelazo, magnez i wapń. Reszta to jakieś niezrozumiałe dla mnie nazwy, wiec dałem spokój. Jeśli będą jakieś niedobory to przy następnym badaniu zrobie sobie cholesterol i już na NFZ ;).

[edytowane 9/2/2010 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2010 10:15 pm
MuayThai89
bywalec

Ja jutro ide na badania Morfologi, OB, EKG i moczu :D...
Bo inaczej nie bede mogl trenowac be tych zbednych badan...
Jutro sie pochwale 😀

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2010 12:45 am
rubia
forumowy expert

Dużo miłości dla wszystkich, niezależnie od tego, czy ktoś obchodzi Walentynki czy nie. I wszystkiego najnajnajlepszego forumowym chińskim Tygrysom 😀 . To będzie nasz rok- musi być dobry 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2010 11:43 am
Strona 99 / 240 Wstecz Następny
  
Praca