Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Reklama LPR  

Strona 1 / 2 Następny
EvilOne
stały bywalec

Widzieliście reklame wyborczą LPR?? Mowią ze skończą z przemocą, narkotykami itd. a na koniec nie wpuszczają do szkoły 4 dzieci-metali i punków.
To oni w reklamie kupuja narkotyki, biją inne dzieci w kiblu... charakterystyczne pieszczochy i tak dalej nie dają wątpliwości...
Co wy na to??

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 10:04 pm
kamma
stały bywalec

EvilOne, przecież nie ulega wątpliwości, że Ty byłaś jednym z tych chuliganów;) Co Ty teraz, biedactwo, zrobisz? Pozostaje Ci szkoła pod specjalnym nadzorem, Ty zła, w czerń zakutana wegetarianko!

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 10:13 pm

tak ja też to widziałam 🙂 w p**ę spot. i też mnie ruszyło to, że nie pokazali drechów tylko metali, punków ...! ch***wa poprostu. czemu nie pokażą MW? to jest dopiero zagrożenie.
ja mam 23 lata i być może mnie też obejmie reforma Gertycha - fajnie by było. chciałabym poczuć smak tej reedukacji 😀 ciekawe jak to jest być wszechpolakiem i nie mieć 3/4 mózgu. ehh to musi być życie...

a wiecie co Owsiak zrobił któregoś roku na Woodstock? jak się pokazali skini (dla mnie skin to prawie wszechpolak) to ich wywiózł do lasu i tam zostawił 🙂 pamiętam że jak ich ganiali po polu to straszne sceny się działy. chłopaki uciekali, aż się za nimi kurzyło... bidulki... i tak powinni zrobić z Gertychem i jego MW. moja mama dodałaby jeszcze, że powinni ich rozebrać i zostawić. niech sobie pobiegają po lesie. może nauczą się na jakim etapie ewolucyjnym się znajdują.

[edytowane 19/10/2006 od eastre]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 10:36 pm
EvilOne
stały bywalec

Nie mogą sie nauczyć na jakim etapie ewolucji sie znajdują bo przeciez nie było zadnej ewolucji!!!!
:D:D:D

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 10:49 pm

Watpie zey mysleli wtedy 'przygotujemy ten spot zeby dopiec punkom i metalom' ^^
Oni chyba kojarzą slowo punk, ale metal już na penwo nie (:
Czy w internecie mozna gdzieś to znależć?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 10:58 pm

jeśli chodzi o spoty to są na wrzucie. albo na o2. polecam 🙂
a jeśli chodzi o to czy myśleli tak czy inaczej "tworząc" te spoty, to ja wiem z doświadczenia że skini i MW nie lubią punków i metali. moja koleżanka za to, że była metalem dostawała kilka razy w tygodniu wpi*****l - sory za wyrażenie ale tego inaczej się nie da nazwać. zresztą i ja ze znajomymi kiedyś zostaliśmy pobici przez tych nieświadomych wszechpolaczków i innych skinów i lperowców. także sory, ale ja jestem do nich uprzedzona i nie wierzę w ich nieświadomość.
chcą pokazać wszytskim starszym ludziom (czyt. ich zwolennikom) jaka to ta młodzież co słucha metalu (lub innego co nie jest piosenką religiną - serio wiem co mówię) i chodzi na czarno ubrana jest zła i jak to się jej trzeba bać. słucham RM (radio maryja) to wiem co oni mówią. 😎
wiecie co powiedzieli o manifestacji po i sld, że tam nie było normalnych lduzi, tylko lobby homoseksulane, liberałowie, masoni, lewactwo (czyt. baardzo źli ludzie co chcą zawłaszczyć polskę w ich mniemaniu), a wogóle to tam była garstka ludzi, bo cały naród poszedł za Romanenm albo Pisuarem :exclam:

[edytowane 19/10/2006 od eastre]

[edytowane 19/10/2006 od eastre]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 10:59 pm
kamma
stały bywalec

http://www.wrzuta.pl/film/cpZ1NzkBEL/2006_2
Tutaj

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 11:00 pm
EvilOne
stały bywalec

aaaa!! wrrrrr!!
własnie ogladam wydarzenia 😡 a propos teorii ewoluji biolog powiedział jasno, ze szympansy maja 98% IDENTYCZNEGO materiału genetycznego jak ludzie, a jakiś profesor z uniwerku, zapytany czy teoria ewolucji to prawda, odparł ze głupio mu odpowiadać na to pytanie, bo to tak jakby zapytać astronoma czy Ziemia sie kręci.
To chyba jakaś paranoja!! powiedzcie ze to nieprawda!!
aż mi sie wstyd zrobilo....

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2006 11:09 pm

Nawet nie wyglądaja na porzadnych metali... moim zdaniem ta oprawa jest troche naiwna, ale nie widze w tym zadnego glebiej zakodowanego ataku, moze dlatego ze nie slucham radia...
A subkultury- niestety nie traktuje ich serio... a Włochatego lubie za głos zwierząt a nie Triumf anarchii nad tyranią... lubie za to falę radioheadowobjorokowosigurrósową jesli juz jestesmy w temacie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2006 12:42 am
Dżakonda
bywalec

Subkulturą mówie stanowcze nie! Ale jak ktoś chce się na siłę uniformizować to proszę bardzo droga wolna:).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2006 2:32 am

ja jednak uważam, że coś w tym jest.
nie wiem czy się orientujecie w temacie Przystanku Woodstock. za każdym razem jak się ma odbyć to przecież jest taka fala przeciwników i to głównie związanych z LPR i Rydzykiem. 😡
nie doszukje się na siłę związku, ale faktem jest to, że na Woodstock nie jeżdżą dresiarze, wszechpolacy, czy skini - no może tylko po to żeby się powyżywać na uczestnikach tej imprezy, czyli właśnie metalach, punkach, hippisach. te trzy ostatnie subkultury zalazły już za skórę LPR i Radiu Maryja. dlaczego? proste: 😎
nie generalizując, ale zwykle są to osoby wrażliwe, które mają więcej niż ćwierć mózgu, i to głównie oni się pojawiają na przystanku i to oni się pokazują na manifestacjach przeciwników LPR i im podobym 🙂
więc jednak nadal tkwię w przekonaniu, że spot jest prowokacją i bardzo robi nieładną reklamę tym subkulturom. zupełnie zresztą bezpodstawną (z reguły).
ale to jest chyba odpowiedź na oczekiwania potencjalnych wyborców L(epiej) P(oprzyj) R(omana). :exclam:
co do ostatniego nie mam żadnych wątpliwości!!!
posumowując:
Gertych ma powody żeby nie lubić tych właśnie subkultur. sam do nich nigdy nie należał, bo poszedł w ślady wszechpolskie. nie ma się więc co dziwić. a znając jego zwolenników to oni wszystko co inne wolą na wszelki wypadek nienawidzić 🙁 a poniekąd taki jest właśnie przekaz spotu.
a przykładem, że takie subkultury są inne niż w tym spocie jest szkoła "Kąt".

[edytowane 20/10/2006 od eastre]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2006 3:05 pm

teraz coś naprawdę mocnego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jest pewna strona na temat RM i osób z nią związanych, także partii politycznych.
http://www.ojciec-dyrektor.de/
czasem niestety nie otwiera się od razu, ale jak się już otowrzy to powala z nóg!!!
jest na niej sporo bardzo ciekawych rzeczy.
polecam tylko tym, którzy są narapwdę przciwni temu co się dzieje obecnie w państwie naszym i nie popierają starań ojca Rydzyka.
polecam sczególnie ściągnijęcie sobie jedynego w swoim rodzaju wiersza, twórczości anonimowej poetki-słuchaczaki pt. Unia Europejska - Niemiecka Nierządnica
życzę dobrej zabawy 😀

[edytowane 20/10/2006 od eastre]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2006 3:48 pm
Hobbit
bywalec

Spotu nie wdzialem, ale z tego co piszecie... bez sensu, to akurat zupelnie nie te subkultury są agresywne ( w końcu
sam bylem hipem, kuplowalem się z punkami, metalami)
myslalem, że dawno już przestano w potocznym wyobrazeniu utożsamiać rockowe subkultury z agresją. W zasadzie stykalem się w mediach raczej z sympatycznym przedstawianiem "klimaciarzy". Mozliwe, że rzeczywiście - tak jak pisze Eastre - chodzi giertychowi o to, że by dokopac owsiakowi, Woodstockowi itp. Paranoja... Swoją drogą przypomina mi się jak czytalem kiedyś wspomnienia hippisa lat 70-tych i byla tam mowa o komunistycznej propagandzie propagandzie z tamtego okresu, która przedstawiala pokojowych hippisów jako huliganów. Historia lubi się powtarzać?

[edytowane 20/10/2006 od Hobbit]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2006 1:04 am
petka
bywalec

Hobbit powiedział to co sama chciałam napisać. Ja też nie mam nic do tzw subkultur. Sama się wychowałam wsród ludzi, którzy na tym spocie wyladowali "za kratkami" i uważam, że są to bardzo inteligentni ludzie, oczytani i jak ktoś to wcześniej ujął, bardziej wrażliwi. Przez to też odrózniają się od bezmyślnego szarego tłumu. A jak nam wszystkim tu wiadomo, podejscie, jak ktoś jest inny to musi być gorszy jest dość popularne. Zastanówcie sie sami, przecież "wegetarianie/weganie to nie są normali ludzie", nieprawdaż???

[edytowane 21/10/2006 od petka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2006 2:28 pm
kamma
stały bywalec

Oczywiście, a poza tym inteligentnymi indywidualistami trudniej rządzić:) Więc lepiej przedstawić ich w złym świetle, a potem ich walkę o normalność przedstawić jako chuligańskie wybryki. Przeciętniaki są najlepsze - na tyle rozwinięte, żeby wykonywać proste polecenia, a za mało, żeby dostrzegać absurdy władzy.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2006 4:32 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca