Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kaczor czy donald?  

kristif
początkujący

Może jaden z nich jest jednym z nas?Wiecie coś o tym?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2005 6:59 pm
Admin
stały bywalec

Że niby któryś z nich jest wege? 😉

Wątpię.
Widać to zresztą po zainteresowaniu, a ścislej brakiem zainteresowania pytaniami, które każdy z kandydatów niedawno otrzymał od otoz czy empatii.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2005 3:46 am
medusa
forumowicz

znamy w ogóle jakichś polityków - wegetarian?

lmoże chociaż wśród zielonych są jacyś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2005 7:54 pm
wege
 wege
forumowicz

No pani Szyszkowska jest wegetarianką.
Pani Bochniarz ponoć również - tak przynajmniej ku mojemu zaskoczeniu napisała w odpowiedzi na pytania Empatii.

Na stronie http://www.wybory.animals.gd.pl jest lista parlamentarzystów proanimal. Nie wiem ilu z nich weszło w skład powyborczego sejmu, ale dobrze wiedzieć, że sa tam jacyś ludzie, którzy mogą mieć wpływ na ustawy dotyczące zwierząt.
A może ktoś z nich jest wege?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2005 9:55 pm
medusa
forumowicz

mam pytanie (ciekawośc):

kto głosując kalkuluje co się staie z jego glosem (czyli np. nie gosuje na partie ani kandydatów , którzy nie mają szans na wejście do parlamentu, popiera tych którzy staowią realną alternatywę dla jakichś innych) a kto gosuje zgodnie z przekonaniem (np. na demokratów.pl albo sdpl partię korwina mikke albo inne takie)?

oczywiście wiem, że część głoujących na PO i PiS też gosuje z przekonania.. Ale czy gosowali byście na nich, gdyby wygrać miał kto inny?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2005 5:24 pm
kristif
początkujący

Ja glosowalem na Donalda i dalej bede bo wiem że jest dosc slabym graczem polityczym i wg.mnie w tym tkwi jego wartosc natomiast jest dosc porządnym czlowiekiem i to jest jego slabosc jako meza stanu.Ot paradoks

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2005 6:16 pm
Alispo
bywalec

Bochaniarz napisala ze jestr vege,ale w innym wywiadzie na pyt.co pani gotuje odpowiada:ostatnio ryby i grzyby...wyglada na to,ze jest jaroszka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2005 3:24 pm
kristif
początkujący

Ale Henryki już nie ma.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2005 7:43 pm
  
Praca