Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

obrzydzenie  

Strona 2 / 2 Wstecz

[b]Admin[/b]
widzę różnicę pomiędzy kurczakiem żywym a takim na talerzu, tak samo jak widzę różnicę między żytem a bułką, ale jedząc bułkę też nie łącze jej z tym z czego została zrobiona. i może Cię to zdziwi, ale nie jestem jedyna. ludzie nie łączą produktu na talerzu z jego składem.

[i]a co do "przy okazji" to skąd pomysł na takie pytanie?[/i]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2006 10:31 pm
yolin
bywalec

jak dobrze pomysle eastre to musze Tobie niestety przyznac racje.. sa tacy ludzie bezmyslni,
jak to sie ladnie mowi " glupota nie boli"

http://www.u2-site.com/ http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2006 6:40 pm
waszakicia
stały bywalec

Ja tam nie żywie do miesożerców urazy za to że jedzą mieso...:/ nieodpowiada mi ich jadłospis...ale nie najezdzam na nich,....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2006 3:54 pm
unvege
forumowicz

Po drugie dlaczego uważasz, że kotlet mielony, parówki czy pizza to produkty mięsne?

proooosze! ludzie! a co sie wam kojarzy na pierwsza mysl jak ktos powie "mielone", czy "parówka". no chyba nie chcecie mi powiedziec ze myslicie wtedy o produkcie sojowym! pewne jest to ze najpierw powstaly takie produkty miesne a dopiero potem ktos sobie wymyslil zeby robic ich "podruby".

co do pizzy to nie mowilem ze musi byc miesna (bo wegetarianskie sa w miare normalne), ale weganska? jesli dobrze rozumiem ten przymiotnik to oznacza on "0 produktow odzwierzecych" -pizza bez sera?! to jakis idiotyzm!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2006 12:47 pm
yolin
bywalec

nie macie innych problemow? 😎

[edytowane 2/12/2006 od yolin]

http://www.u2-site.com/ http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2006 1:12 pm
Krusto
bywalec

Unvege ile lat nie jesz mięsa?
Powiem Ci szczerze, że ja po 6 latach wegetarianizmu jak usłysze słowo mielone (chodzi o jedzenie) to właśnie kojarzy mi się to moim kotlecikiem mielonym a nie z żadnym trupem!!!

Pizza bez sera... nie widze tu żadnego idiotyzmu tak samo jak hamburger bez mięsa!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2006 2:00 pm
Toby
 Toby
forumowicz

Kotlet mielony możesz robić ze wszystkiego, co uda Ci się zmielić, nawet z siana, jeśli będziesz w stanie to spożyć.

Wy to jednak macie poczucie humory...

Swoją drogą podobnie jak kolega (bądz kolezanka 😉 ritch ) nie bardzo rozumiem przesłanie jakie niesie (czy moze raczej powinien niesc) ten temat...
Radzę zająć się czymś pozytecznym, albo jak zasugerował kolega admin. ''napchać sianem'' -oczywiscie to jest moja interpretacja jego słów...
pzdr...

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 4:43 pm
unvege
forumowicz

Unvege ile lat nie jesz mięsa?

a kto ci powidzial ze ja nie jem miesa 🙂 jem mieso czesto i namietnie, jestem stworzeniem wszystkozernym.
co do celu tego tematu, to poprostu lubie zadawac dziwne pytania ludziom ktorych nie rozumiem (np wegetarianom).

pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 1:39 pm
Toby
 Toby
forumowicz

Sam nick 'unwege' świadczy o tym, że jego posiadacz z wegetarianizmem niewiele ma wspólnego...

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 5:23 pm
Krusto
bywalec

A co tu dziwnego do rozumienia 😮 Nie jem mięsa bo nie lubie, nie pije mleka bo mam sraczke 😉 , pije piwo bo jest zajebiste!!!
Co tu jest dziwnego do rozumienia bądź nie rozumienia 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 8:17 pm
unvege
forumowicz

co do piwa..... mam kolezanke ktora pije tylko..... nie pamietam.... lecha? bo to ponoc jedyny browar do ktorego nie jest dodawane cos tam odzwierzece -nie pamietam dokladnie o co chodzilo, ale sie dowiem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2007 12:08 pm
Admin
stały bywalec

nie jedyny, nie jedyny 😎

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2007 12:22 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca