Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kara śmierci - jesteście za ,czy przeciw ??  

Strona 9 / 9 Wstecz
adamrozew
stały bywalec

Wiem, ze sa rozni zwyrodnialcy i powinni byc odseparowani od społeczenstwa (tutaj podoba mi sie system anglosaski gdzie mozna skazac kogos np na 2xpo 80 lat wiezienia, nie wyjdzie wtedy na pewno z wiezienia). Dozywocie u nas powinno byc dożywociem, a nie, ze po 25 latach moze starac sie o wyjscie z wiezienia.
Co do kary smierci JESTEM ZDECYDOWANIE PRZECIW !, jestem przeciw nie dlatego, ze uwazam, ze zwyrodnialec jeden czy drugi na taka kare nie zasługuję. jestem przeciw ponieważ nikt nam ludziom nie dał takiego prawa by kogokolwiek mordowac nawet w majestacie prawa. Nie my stworzylismy zycie, to też nie mamy prawa go nikomu odbierać.
Pozdrawiam
Adam

[edytowane 30/11/2008 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2008 9:38 pm
Marines
rozmówca

Tak leczyć..?/
Mordercow,gwalcicieli,ktorych psychika jest wypaczona.
Jestem za karą smierci.
Takich ludzi powinno się pozbywac ze społeczeństwa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2008 1:19 am
StellaArtois
weteran forum

Tak leczyć..?/
Mordercow

wiesz, jest cała nauka poświęcona motywom, dla których ktoś popełnia przestępstwo, nazywa się kryminologia, zabic można z różnych pobudek, nie zawsze powodem jest zwyrodnienie sprawcy
mówię tu np. o przypadkach morderstwa w obronie własnej

[edytowane 30/11/2008 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2008 1:22 am
Marines
rozmówca

Chodzi o morderstwo z,bez powodu dla zabawy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2008 1:30 am
StellaArtois
weteran forum

no to ja nie jestem wróżką i nie wiedziałam, o czym konkretnie piszesz

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2008 1:31 am
Marines
rozmówca

no a ja myślałem że jesteś ..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2008 1:41 am
StellaArtois
weteran forum

no a ja myślałem że jesteś ..

to już jest offtop. szkoda, że na naszym forum jest tylko jeden moderator, który poczuwa się do wypełniania obowiązków...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2008 1:47 am
haku
 haku
rozmówca

jestem przeciw

życie ludzkie jest dla mnie zbyt cenne...
...poza tym zawsze wtedy pozostaje pytanie gdzie postawić granicę, a przynajmniej ja nie umiałbym tego osądzić...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2008 8:33 pm
lekki123
bywalec

jestem przeciw

zabiles to teraz siedz i mysl nad tym co zrobiles pokutuj tu i teraz, kara smierci jak dla mnie to zbyt proste i latwe wyjscie, pare minut strachu i bolu jest niczym w porownaniu z tak dlugim wyrokiem, a poza tym, nigdy nie ma sie pewnosci czy sie skazuje wlasciwa osobe

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2008 7:49 pm
Inessa
forumowicz

Jestem [b] przeciwna[/b] karze śmierci. Dlaczego?
Bo uważam, że gdy zabijemy nawet najgorszego zbrodniaża to:
1. Zniżymy się do jego poziomu i sami staniemy się poniekąd mordercami
2. Śmierć takiego człowieka niewiele zmieni, np. nie wróci życia jego ofierze, więc nikomu nie pomoże
3. Zabierze człowiekowi szansę na poprawę
4. Ominą go wyrzuty sumienia, szansa na przemyślenia, zastanowienie się nad własnym czynem. [b] Uważam[/b], że zabijając takiego człowieka robimy mu łaskę, bo on chwile się pomęczy i koniec, pozostali sami krzywdzą siebie, jemu oszczędzamy tych wyrzutów sumienia a w zamian nie mamy nic.

Inessa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 1:23 am
Strona 9 / 9 Wstecz
  
Praca