Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy nasza planeta może eksplodować?  

Strona 2 / 2 Wstecz
Ktosiek
stały bywalec

Ktoś tu ma manię na punkcie końca świata :rotfl:

Pamiętam jak będąc u dziadków na nowy, 2000 rok widziałam w telewizji jakichś ludzi z transparentami i krzyczących, że to jest KONIEC 😀
Pewnie to był jakiś odłam religijny, nie pamiętam, miałam 6-7 lat.

[i] "Niestety droga TAO, wszyscy mają to głeboko gdzieś, że ich matka umiera!!!!
Mają w końcu tyle wazniejszych spraw na głowie..."[/i]

Jasne, ale zważ, że na świecie są miliardy ludzi i - pomijając już, że sama liczba jest dla Ziemi zabójcza - większość z nich to nie są ekolodzy.

Miłego martwienia się o koniec świata. Ja będę sobie spokojnie żyć w moim przyszłym domku z gliny i świnka wietnamską w ogórdku i nie będę się modlić do Wielkiej Bogini, odkrywać setnego wymiaru czy robić czegokolwiek innego by sie uratować.

Po prostu kiedyś nadejdzie nasz czas, jesteśmy kolejnymi dinozaurami.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2008 6:34 pm
Stanisław
weteran forum

To jak już zbudujesz ten domek z gliny to zaproś mnie do siebie. Chętnie skopię Ci ogródek, narąbie drewna, przyniosę wody ze studni, i wykonam wiele innych pożytecznych prac. Mało jem a dużo robię. Będziesz ze mnie zadowolona :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2008 8:13 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A ja jestem zwolenniczką teorii wybuchu. Zanim jednak pochłonie nas słońce , zamierzam cieszyć się dniem dzisiejszym. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2008 4:52 am
Ktosiek
stały bywalec

To jak już zbudujesz ten domek z gliny to zaproś mnie do siebie. Chętnie skopię Ci ogródek, narąbie drewna, przyniosę wody ze studni, i wykonam wiele innych pożytecznych prac. Mało jem a dużo robię. Będziesz ze mnie zadowolona :red:

Dziękuję Stanisławie 🙂
Myślę jednak, że wystarę ja i mój partner.
Pochodzę z rodziny leśników 😛

Pozdrawiam z resztą z gospodarstwa agroturystycznego moich dziadków.

Moja znajoma mieszka na wsi i jakoś tak to podłączyli, że ma wodę ze studni w kranach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2008 6:38 pm
kamma
stały bywalec

Co to za jakiś katastroficzny temat.
Ja bardziej obawiałbym się zanieczyszczenia powietrza i gleby, które doprowadzi do licznych chorób i alergii słabszych jednostek ludzkich i masowe wymieranie.
Ale nie wolno takimi myślami zaczynać dnia! Liczy się pozytywne myślenie.

Ależ to JEST pozytywne myślenie! 😉 😉 😉

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2008 11:12 pm
Stanisław
weteran forum

Kamma ja jestem nastawiony pozytywnie do świata i do ludzi, i raczej mam codziennie dobry humor lecz niepokoją mnie zmiany klimatyczne i zwiazane z tym anomalie pogodowe. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 12:52 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca