Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

PREZENTY  

Strona 5 / 6 Wstecz Następny
jazz
 jazz
stały bywalec

mała ma dopiero 2 mc
a ja na chrzest idę 1 raz w życiu ;)))))

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 3:57 am
Lily
 Lily
Famed Member

😀
Ja nie wiem, czemu zobaczyłam, że jedziesz na komunię :rotfl: :rotfl: :rotfl:

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 4:00 am
jazz
 jazz
stały bywalec

o tym Lily , napiszę za jakieś 9 lat oki :rotfl: :rotfl: :rotfl:
i pewnie też będę potrzebowała pomocy bo na żadnej nie byłam :rotfl:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 4:04 am
eRZet
weteran forum

Pierwsze co wujek google powiedział:

[url] http://lista-osobista.pl/pomysly_na_prezenty/jaki_prezent_na_chrzest.html[/url]

Myślę, że ta sztabka złota to dobry pomysł :rotfl:
W wersji ekonomicznej może być sztabka cyny, albo żelaza - przecież nie wiadomo, jak będą kształtować się ceny metali za kilkanaście/-dziesiąt lat 🙂

[edytowane 26/5/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 4:11 am
jazz
 jazz
stały bywalec

ta sztabka złota mnie rozwaliła 🙂

serio potrzebuje pomysłu!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 4:14 am
eRZet
weteran forum

Takie małe buciki? Grzechotkę? Samochodzik? Pluszowego misia? Plastikowy krucyfiks? Paczkę pampersów? Śliniaczek?

Nie znam się, może taką książkę, która udaje, że jest trójwymiarowa, z otwierającymi się budynkami czy czymś tam...
Może klocki takie drewniane?

Małe dzieci jeszcze nie piją, prawda?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 4:33 am
waris
bywalec

jazz ja proponuje taki kocyk http://www.kocyki.pl/o-kocykach

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 12:58 pm
Fatty
weteran forum

Nie znam się, może taką książkę, która udaje, że jest trójwymiarowa, z otwierającymi się budynkami czy czymś tam...
Może klocki takie drewniane?

takie rzeczy to przeważnie od 2,3 lat są. Takie książeczki maluchom smakują, memlają aż zjedzą 😉

Jazz ja proponowałabym się rozejrzeć za pozytywkami- pluszowe bądź plastikowe, przeważnie kształtują się w cenach 15- 30 zł.
Inna użyteczna rzecz - jakiś ładny kocyk przyda się zawsze, użyteczne(i śliczne bo często z haftami) są ochraniacze na łóżeczko, tylko pasowałoby się zorientować, czy już nie mają tego na wyposażeniu.
Inna sprawa to dziecięce body ze śmiesznym napisem np "Jestem królową", "Przepraszam Panowie, ale moja mama jest juz zajęta", "51% mamy, 49 % taty"...

Innym patentem byłoby zorganizowanie zrzutki z kilkoma osobami na np. drewniane krzesełko do karmienia ze stolikiem(takie 2 w 1) - koszt ok 100 zł.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 1:05 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

hej
tym razem potrzebuje pomocy z prezentem na roczek dla dziewczynki
proszę o pomysły??? 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 7:27 pm
Fatty
weteran forum

jazz- duże klocki, np Wader ma Middle Blocksy z atestami od roczku- uczyłaby się je składać i miałaby już na przyszłość 🙂

Fajne są też poducho pluszaki- moze być poduszką, jak go spiąć rzepem pod brzuchem robi się pluszak na 4 łapkach.

Jak będziesz w sklepie zabawkowym to zerknij jakie mają zabawki drewniane, głównie chodzi mi o puzzle- duże, proste z uchwytem, takie do dopasowywania kształtów.

Co do kształtów, fajnym pomysłem dla takiego smyka kogą być sortery- czyli kulka/domek do dopasowywania i wrzucania kształtów, dostępne są zwykłe, oraz z bajerami(dźwiękiem, światełkami)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 9:39 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

Fatty dzięki za pomysły wezmę je pod uwagę podczas zakupów

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2012 10:17 pm
Gabryella
początkujący

ja siostrze kupuje ostatnio modną monster high ;/, bo żyć nie da nikomu jak tego nie dostanie. A rodzicom statuetkę i płytę z koncertu depeche mode. Jakby ktoś chciał też statuetkę to tu są http://finezaupominki.pl/produkt/choinka-3d-z-dowolna-trescia-zyczen

[edytowane 23/11/2012 przez Gabryella]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2012 3:47 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

W tym roku postanowiłam (ze względu na panujący kryzys) zrobić prezenty własnoręcznie na szydełku, to będą aniołki, dzwoneczki na choinkę, serwetki w kształcie gwiazdy betlejemskiej itd. Muszę do świąt zrobić około 12 sztuk 🙂
Myślę, że obdarowani to docenią 🙂 :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2012 7:42 pm
Samanya
bywalec

u mnie w domu NIGDY nie było prezentów pod choinkę..nie wiem czy to dobrze czy źle, ale w podstawówce i gimnazjum było zawsze losowanie na Mikołajki i tyle.
W średniej nie brałam udziału w imprezach tego typu. Po części dlatego,ze właśnie nie wiedziałabym co komuś kupić 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2012 8:21 pm
cienkun
rada starszych

Ja też muszę zrobić jakieś rękodzieło. To jest niezły pomysł. Ale co zrobić? Podpowiedzcie. Kiedyś oprawiałem noże, ale noża nikt u mnie w domu nie doceni.
Zresztą kiedys już podarowałem matce własnoręcznie wykonany nożyk.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2012 8:31 pm
Strona 5 / 6 Wstecz Następny
  
Praca