Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W szkole tylko ty jesteś wege??  

Strona 2 / 2 Wstecz
Megumi
rozmówca

ogolnie to załuję, ze w klasie ne tworzymy jakiejs zwartej wege-grupy... ale my sami za bardzo jestesmy podzieleni - ja pro-vegan, dwie jakby odchodzące od wege i dwoje wege, ale raczej za mlekiem, serem, jajkami etc. szkoda...

ech, to mnie zawsze smuci. i po co te podzialy? 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2006 1:45 am
petka
bywalec

Ech tak to już bywa z tym naszym wege. Bardzo podobała mi się odpowiedz Ritcha..."że dla mnie wege to tak samo jak oddychania i spanie i zakończyłem rozmowę na ten temat"...Zgadzam się też, z pomysłem po co te podziały. Każdy żyje wg swojego sumienia i nie nam oceniać.
Ja już też klasy nie mam, ale jak miałam to wege nie było w ogóle omawiane w moim środowisku. Dopiero na studiach się zainteresowałam tym tematem i tak już pozostało do dziś. W moim otoczeniu sa trzy wegetarianki, jeden mężczyzna, który nie jada mięsa i ja jako weganka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2006 2:38 pm
Blanka
bywalec

o, a na czym grasz?

Koniarus to juz chyba jasne czyz nie?...Klarnet.....:))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2006 4:10 pm
joasiotek
bywalec

na stówce szkolnej zobaczyłam, ze koleżanka nie je miesa i zapytałam czy jest wegetarianką, powiedziała, ze tak, a ja, że ja też. Chociaż chyba jest dosyć krótko bo powiedziała, że jakby rodzice się dowiedzieli to by ja zabili. Jest jeszcze jeden buddysta w mojej klasie, więc wnioskuję, że wegetarianin.

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2006 9:37 pm
yolin
bywalec

joasiotek, jesli buddysta to niekoniecznie wege- niestety
sa tez buddysci miesozercy, chociaz dla mnie to troche nie logiczne. znam takich

http://www.u2-site.com/ http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 12:19 am
EvilOne
stały bywalec

moja siostra cioteczna chodzi do 1 gimnazjum i też ma wege ziomali w klasie!! 🙂

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 6:09 pm
żandarmerka
początkujący

Ja jestem niedługo wege, ale jestem pewna, że u mnie w klasie oprócz mnie nikogo nie ma.

Kasia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 6:40 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

narazie spotkalam tylko jedna dziewczyne, ktora jest wege.. Dzieki niej w sumie dowiedzialam sie ze mozna w szole zamawiac kanapki bez szynki i masla bo zawsze byly z tym problemy. Ale im wiecej ludzi zamawia tym moz ewiecej bedzie kobitka zamawiac. A ilu jest weegatrian to nie mam pojecia 🙂

co do klasy- to jestem sama wegetarianka, inni mocno sie zbulwersowali jak sie dowiedzieli. Nijak nie szlo ich ptrzekonac "ze nic nie trace z powodu tego pysznego mieska" jak to jeden z rzeznikow nazwal. heh ich sprawa

[edytowane 17/12/2006 od Wege-Aneta]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 7:40 pm
angie007
forumowicz

teraz na studiach (znaczy na moim roku) chyba nikt nie jest wege ale w klasie w liceum miałam koleżanke, która nie jadła mięsa od urodzenia i w ogóle nie znała jego smaku...to było coś 😛

A prayer for the wild at heart, kept in cages...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 8:01 pm
Paulina_p
bywalec

u mnie w liceum chyba jestem jedyna:( skoda...
kiedy byłam w gimnazjum nie byłam sama- moja nauczycielka od biologii była (i chyba jest nadal)wegetarianką, a jeszcze miałam taką koleżankę z klasie która wszystkim naokoło mówiła że jest vege ale wcale nie przejmowała się tym co jeść a czego nie, widziałam jak jadła galaretke(ale oczywiście w jej własnym przekonaniu była vege )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 9:04 pm
Ewe
 Ewe
początkujący

Raczej jestem sama 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2006 1:09 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca