Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Z kim z tego forum chcielibyście się spotkać osobiście?  

Strona 2 / 9 Wstecz Następny
Koniara
stały bywalec

Aj przypomniałam sobie jeszcze pare osób 😉 więc... Soulsista, Asia, Siwcia, Wiejka i Marchewka 😉

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2006 9:32 pm
punk
 punk
forumowicz

tam niebede mówić że zostałam pominięta :D:D ja bym chciała wszystkich zobaczyć i niebede sie bawiła w wypisywanie bo moge kogoś pominąć 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2006 9:47 pm
ALchemik
bywalec

heh , mimo ze nie znalazlem sie w jej gronie wybrancow 🙂 😛 to mimo tego nie zywie do niej zadneij urazy i poiwem zupelnie szczerze ze z tego forum chcialbym sie spotkac z Owo 🙂 a na uzasadnienie podam ..... no wlansie nic nei podam 🙂 😛 🙂 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2006 11:07 pm
MikelRebel
początkujący

a ja was znam tylko z czytania (więc najlepiej poznałbym wszystkich;)), dlatego wymienię osoby, których słowa przyjemnie mi się czyta albo takie, z którymi wydaje mi się, że mam coś wspólnego 😉
zacznę od kammy, bo zawsze z jej słów płynie jakby ciepło, zrozumienie i pozytywna energia, a kryje się za nimi życiowa mądrość i pełne miłości serce 😉
to teraz Srebrna - podoba mi się jej determinacja, wydaje mi się, że ma fajny, silny charakter 🙂
Fabryka Słów - mamy conajmniej jeden wspólny cel w życiu - weganizm, a poza tym jesteś bardzo pozytywną osobą 🙂
no i ALchemik 🙂 - bo wydaje się trochę być buntownikiem, jest trochę postrzelony (czyt: pozytywny :D), no i pewnie kieruje się w życiu podobnymi wartościami 😉

a przede wszystkim chciałbym poznać osoby, które tak jak ja, czasem wolą być tylko obserwatorami tego forum i często ich posty pozostają gdzieś w cieniu innych.
a tak w ogóle to 🙂 !! WESOŁYCH ŚWIĄT !! 🙂 wszystkim, nawet tym, którzy ich nie obchodzą, bo to pewnie mój ostatni przed świętami post 🙂 a życzeń składać chyba nie muszę, bo i tak wiecie że życzę wszystkim jak najlepiej 😉

ps. dopiero teraz sobie uświadamiam, jak wielu osób nie wymieniłem, choćby np. Wege-Anety - duchowonastawionej znajomej ;), czy Jędrusia - surawkowego tłumacza 🙂 i pewnie wielu innych - wiec najbezpieczniej napisać, że z chęcią poznałbym wszystkich 🙂

[edytowane 21/12/2006 od MikelRebel]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 11:21 am
Jędruś
stały bywalec

Witam MikelRebel
Można również porozmawiać np. przez Skype, na trzy sposoby: pisanie (chat), rozmowa audio i video to już jest coś.
Chyba większość osób zna ten program:
http://www.skype.com/help/guides/stepbystep/installskype_windows/index.html

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 12:08 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Trudno mi powiedzieć, bo z nikim nie nawiązałam bliższego kontaktu. Ale chętnie z ludźmi z okolicy :), tzn. ze Śląska.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 4:38 pm
Krusto
bywalec

Myślę, że miłym doświadczeniem było by się zpotkać z kilkoma osobami, poczynając od tych litościwych po radykałów 😛 😀
Jest pewien sposób na bliższe poznanie sie poprzez czat. Przecierz po wejściu na stronę możemy się od razu zalogować i czekać aż ktoś wejdzie na czat.. Wprawdzie to nie real no ale...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 5:12 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ja mam nieustająco ten sam problem z czatem. Wyskakuje mi okienko, że użytkownik Lily jest już zalogowany i nie mogę wejść. Czekam, i dalej nie mogę.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 5:15 pm
Admin
stały bywalec

Lily, zerknij tu: [url=FAQ-index-myfaq-yes-id_cat-1.html#28]www.wegetarianie.pl/FAQ-index-myfaq-yes-id_cat-1.html#28[/url]

Zgadzam się z Krusto. Przecież okienko czata można mieć cały czas otwarte. Wowczas napewno kolejne osoby zaczęłyby się pojawiac widząc, że ktoś już tam jest.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 5:29 pm
Blanka
bywalec

ile sie musialo stac bym wypisala Ritcha:)to nie jest na zasadzie jak on mnie to ja jego ale wiem ze odnalezlibysmy wspolny temat i wogole:)ja caly czas poznaje tu ludzi i co jakis czas moge kogos wypisywac:)

Zainteresowal mnie jeszcze Alchemik, Marchewka2808 i EvilOne:)pzdr

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2006 11:53 pm
Surri
bywalec

Hahaha, przez czat 😉 no to ja czekam kiedy to wypali.
Uwazam , że kazda osóbka z tego forum jest warta poznania.
Chociaż jest kilka szczególnie intrygujacych osób (ale, które to zostawie dla siebie 😛 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 6:45 pm
visel
bywalec

jak znam zycie to jestem na tej liscie,echhhh

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 9:54 pm
Surri
bywalec

He he Vis, no jak by Cie można było pominąć 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2007 9:24 pm
vanityy
bywalec

Kamme- lubie ją od tak po prostu 🙂
Jędrusia- bo on mądry chłopak a ja lubie mądrych ludzi 🙂
z Ritch'em bo ma fajne zdjęcie w galerii 🙂
Siwice - jej czyny są godne naśladowania:)
Visela- bo ma mi dać trochę miodu z kwiatów 🙂
Kroz'a bo jest z Torunia tak jak ja 🙂
evilOne- wydaje sie być interesująca i ma fajnego awatara (czy jak to się tam zwie ; P):)
I wszystkich pozostałych też 😛 a co tam ; D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2007 3:31 pm
elhija
rozmówca

taki wielki wege-zlot! Z atmosferką wprost z tego forum 🙂

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2007 4:31 am
Strona 2 / 9 Wstecz Następny
  
Praca