Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

król i królowa 🙂  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
joasiotek
bywalec

Nie obraźcie się, Krusto, braad i Zol, ale nie trafiłam na wasze zdjęcia w galerii i w ogóle... nie obraźcie się, ale się zastanawiałam jakiej wy płci jesteście.

haj dka nbie conajmniej dziwne wytlumaczenie ! 😛 co jak co ale chyba to samo sie nasuwa czytajac ich wyowiedzi jakiej sa plci 🙂 tz nie chodzi mi o styl wypowiedzi ze sa np typowymi samcami i mjaca samcze poglady i wogle :p tylko o srone gramatyki np pewnie pisza ja bylem a nie ja bylam 🙂 no ale jak wiadomo diabel brzmi w szczegolach i sie juz nie czepiam tej sprawy 🙂

no to trudno powiedzieć, bo np. złapałam Zola, na ,,usiadłabym'' w temacie o kanapach:).

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 1:29 pm
ALchemik
bywalec

widze ze zabawa nabiera romiencow 🙂 skoro juz Admin wlacza sie do zabawy to chyba przestaje jzu byc zabawa 🙂 swoja drga za "wsparcie" Admin bo moze wiele osob pojdzie za Twoim przykladem bo wkoncu jak by nie bylo nie ejstes tu byle kim 😛 😛 🙂 a teraz takie sprawy techniczne 🙂 mysle ze zabawa potrwa do 31.XII.2006 roku panskiego 🙂 mysle zepodsumowanie zrobie dopiero o nowym roku gdyz od soboty nie ma mnie w domu najpierw praca potem sylwester 🙂 ale wszytko bedzie 🙂 wiec zapraszam do glosowania bo czas ucieka 🙂 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 3:04 pm
kamma
stały bywalec

myślę, że to troszkę za krótko, ALchemiku:) Ludziom teraz inne rzeczy w głowach: kreacje sylwestrowe, narty, fryzury, imprezowe menu...
Daj im jeszcze tydzień z nowego roku. 😎

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 3:15 pm
ALchemik
bywalec

mysle ze poraz kolejny kamma masz racje 🙂 szczerze mowiac nie pomysalem o tym tz o braku czasu choc sam mam go teraz pierunsko malo ;/ 🙂 no wic szanowni panstwo nie spieszyc sie 🙂 nie ustalam naarzie konca plebiscytu , ale bede informowal na bierzaco 🙂 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 3:32 pm
Weronika
bywalec

świetny pomysł ALchemiku:) masz dar tworzenia pozytywnej atmosfery:D i chwała Ci za to! Od siebie daję Ci tytuł "wice-króla';) gdyż króla zarezerwowałam juz dla Jędrusia, a królowa ptakbezgłowy

🙂

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 10:53 pm
Koniara
stały bywalec

No to w końcu można wybrać te księżniczki, nie?
No to ja wybieram jako księżniczke Blanke 😉
A jako księcia... hm, no nie wiem może Krusto? No niech będzie krusto.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 11:19 pm
ALchemik
bywalec

mysle Koniaro ze ograniczymy sie tylko albo az :p jak kto woli 🙂 do wyboru krola i krolowej 🙂 a ksieciuniem i ksiezniczka zostanie kolejna osoba w plebiscycie 🙂 mysle ze tak bedzie chyba latwiej 🙂 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 11:57 pm
Krusto
bywalec

O nie Alchemiku 😛 🙂 A już mi dobrze szło 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 12:22 am
ALchemik
bywalec

a myslisz ze dlaczego nie zgodizlem sie na wybor ksiecia ! jak aj nie bede ksieciem to nikt nim nie bedzie !! 😛 😛 🙂 ale o krola mozesz smialo powaczyc , jest jeszce czas 🙂 moze nei bedziesz walczyl ze mna bo ja jestem zbyt skromny coby sie pchac na takie stanowisko 😛 ale masz kilku godnych rywali 🙂 :Pale wisz , dgadamy sie jakos po konkursie 😀 🙂 to dosaniesz jakas fuszke mala na zamczysku 🙂 nie wyjdziesz na tym zle 🙂 😛

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 12:31 am
Koniara
stały bywalec

Ale jakoś moniulekm mogła/mógł zagłosowac nie tylko na księżiniczke i księcia, a ja nie! 😐

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 1:34 am
Krusto
bywalec

Ależ Ty też możesz 🙂 Aczkolwiek nie musisz 🙂 Możesz wybrać nawet nadwornego piekarza jak Ci się podoba 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 12:21 pm
Paulina_p
bywalec

od siebie dorzucam:
Król Admin
królowa Wiejka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 3:48 pm
SurykatkaxD
rozmówca

Moim zdaniem tytuł królowej nalezy się euridice, a na króla typuje Krusto

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 6:04 pm
euridice
stały bywalec

ohhh, wszystkim bardzo dziekuję za głosy, jestem wzruszona... 🙂

hmm... to moze tak:

królowa: Srebrna ex aequo z fabryką_slow
król: Admin

🙂 🙂 🙂

[edytowane 30/12/2006 od euridice]

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 11:31 pm
EvilOne
stały bywalec

ja chciałam zgłosić kandydatów na królewskich pijaków wałęsających się pod murami zamku-ja i Ritch. Ktoś musi spadać z mostu zwodzonego, czyż nie?? :D:D:D

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2006 11:40 pm
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca