Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gitara?  

Strona 3 / 3 Wstecz
Ambrozja
bywalec

Gram na czarnym epiphonie wcześniej na akustyku firmy SX (bardzo ładne brzmienie ale troche twarda) hmmm gram pare lat. poza tym harmonijka ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2007 12:45 pm
punk
 punk
forumowicz

zawsze chciałam nauczyć sie grać na gitarze ale jakoś brak czasu i samo zaparcia zeby cwiczyć w domu mam 4 gitary a ja nieumiem grać 😀 mój brat gra , mama i siostra sie uczy 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2007 4:03 am
Reiha
stały bywalec

wczoraj przyjaciel pożyczył mi [bezterminowo 🙂 ] swojego klasyka do nauki. Szaleję z radości, bo bardzo chcę grac na gitarze, a jemu dzwięk klasyka już nie odpowiada [gra teraz na basie]. Jak tylko pozbędę się sztucznie przedłużanych paznokci to zasiadam do nauki chwytów. Znacie jakies dobre strony z chwytami, poradami dla poczatkująCYCH?

[edytowane 14/1/2007 od Reiha]

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 2:07 pm
Blanka
bywalec

Reiha, w necie masz tego pełno:D...wpisz po prostu tabela akordow czy cos:D

poza tym mozesz zalogowac sie na stronce [url] www.guitarnet.pl[/url] i tam sobie posciagac...albo zalatwic program guitarpro...z fajnymi rzeczami...:Dale najczesciej tam taby sa:D

podsumowujac, to nie polecam nauki gry od wkuwania akordow:Dpozdro

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 2:13 pm
EvilOne
stały bywalec

i kupuj sobie gazete TOP GUITAR-jak już będziesz czaiła o co chodzi to będzie pomocna:) bo to trochę bardziej dla zaawansowanych;)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 3:43 pm
Blanka
bywalec

o Evil dobry pomysl, tez o tym zapomnialam:D ale polecam gazetke jak juz na prawde wiedziala do czego sluzy gitara:D

fajna jest jeszcze "gutara + bas +bebny":D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2007 1:15 pm
Blanka
bywalec

oj oj, ritch, zdolny tyś chłoptaś:D...hehe

czasem dobrze jest sobie poczytac te gazetki i dowiedziec sie czegos wiecej:) na pewno nie szkodzi;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 2:14 pm
EvilOne
stały bywalec

Blanka,
ciężko będzie kupić gitara+bas+bębny, ponieważ gdzieś od roku nie ma już tej gazety. Teraz jest własnie wyżej wspomniane TOP GUITAR dla gitarzystów i basistów, a TOP DRUMMER dla perkusistów;) w sensie gazeta sie podzieliła na dwie tak jakby;)

a co do sprzętu i czytania gazetek... miałam na myśli analizowanie warsztatów bluesowych, poznawanie harmonii jazz'owej czy chociażby ciekawe warsztaty "tapping oburęczny" (świetna technika) itp. a nie czytanie tak bo prostu bo o gitarze:)

Reiha, najlepiej idź na lekcje do mojego chłopaka. Biedny student, wiec wiesz... dasz 10 zł i dwie godziny lekcji masz:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 10:49 pm
Blanka
bywalec

Blanka,
ciężko będzie kupić gitara+bas+bębny, ponieważ gdzieś od roku nie ma już tej gazety

ej to nie mozliwe...:D hehe...:D....niby bylo cos ze zmienili na tylko :gitara + bebny"...ale wydawalo mi sie ze jeszcze jest:D...a jak ja zniesli to raczej troche krocej niz rok bo mam tam jakis nie za stary numer....:D

pzdr

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2007 12:41 am
czarna
bywalec

Ja to probowalam nawet pare razy,podchodzic do grania na gitarze...ala,ale z tego wzgledu ze brak mi cierpliwosci i nic mi nie wychodzilo...wiadomo gitara poszla.......i nie wraca do dzis dnia wole posluchac to nie wymaga zbyt wiele...

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2007 5:14 pm
cienkun
rada starszych

Jak odkurzyć wnętrze pudła starej zakurzonej gitary? (to jest archtop i trudno cokolwiek włożyć przez te otwory w kształcie efów. ) I czym umyć brudną, zakurzoną podstrunicę?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2014 10:56 pm
czarymary
bywalec

Ja grywam na pianinie od 7 roku życia (a mam prawie 24), od 16 roku życia gram na organach a od zawsze śpiewam, co mnie najbardziej pożera- w pozytywnym tego słowie znaczeniu.

Muzyka zawsze Cię znajdzie- jeśli naprawdę chcesz grać.

Pozdrawiam wszystkich muzyków i słuchaczy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2014 1:21 am
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca