Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Petycja - pomocy!  

sonya
początkujący

http://www.presja.org/index.php?action=show&idp=48

Lostofani, proszę was o pomoc, bo tylko wy zrozumiecie problem. Szukam ludzi chętnych do podpisania się pod petycją w sprawie dołączenia do pakietu Aster kanału AXN, na którym, już za miesiąc, będzie emiotwany LOST 3. Proszę was- wspomóżcie i zagłosujcie...
Każdy głos się liczy!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2007 11:16 pm
Koniara
stały bywalec

chodzi o to żeby top leciało w tv? I tak tego nie oglądam, ale jezlei uszczęśliwie podpisaniem kogoś no to dobra... Podpisze

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2007 11:27 pm
Reiha
stały bywalec

a mnie wkurza jezeli ktoś woła "pomocy" w tak beznajdziej sprawie. Zarejestrowałaś się tu pewnie tylko po to, zeby zostawić ten durny wpis :thumbdown:

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 2:00 pm
sonya
początkujący

I tu się mylicie, to już jestem od pewnego czasu... nie piszę dużo, ale więcej czytam.. umieściłam to tutaj, bo mam nadzieję, że ludzie dobrego serca mi pomogą, a nie zobaczę, że moja chęć obejrzenia Lost to beznadziejna sprawa..

skoro tak trudno wam kliknąć "za" to przykro mi z waszego powodu, bo to po prostu dobry uczynek, który naprawdę nic nie kosztuje..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 12:23 am
Olla
 Olla
bywalec

Ja nie rozumiem zachowania CZCIGODNYCH DAM, które wykazały się totalną ignorancją. 🙁

Pytanie czy być ignorantem i to zawsze pokazywać, czy lepiej temat przemilczeć.

Powiem szczerze, że ani nie mam Aster ani nie znam tego programu.
Ale bywam bezinteresowana tam gdzie nic mnie nie kosztuje by komus pomóc.
No i podejrzewałam Reiha, że wykpisz ten post.

I z miłą chęcią podpisze petycję i wyślę. Mam nadzieję, że mój głos się przyda. 🙂

ps. może skieruj tę prośbę to mężczyzn, bo on są zwykle prostolinijni i nie robią większych ceregieli.

[edytowane 16/1/2007 od Olla]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 12:35 am
Reiha
stały bywalec

pfff buahahaha 😀 🙂 😀 no i kto jest ignorantem? ja przynajmniej wiedziałam czego nie podpisuję, a ty nie wiesz co podpisałaś. Lost to serial - nie o zwierzakach tylko o ludziach zagubionych na wyspie. I nie ma nic wspólnego z wege czy ratowaniem zwierząt. I nikomu nie dzieje się krzywda, nie ma więc potrzeby wołać pomocy. Utarło się,że hasło "pomocy" na tym forum oznacza - zwierzetom dzieje się krzywda, potrzebna wasza pomoc. Ale jeśli ktoś woła pomocy, bo mu emisję serialu wstrzymali.... a i Olla nie rozumiesz słowa ignorancja. To nie znaczy ignorowac coś, jak ci się zdaje ale wykazywac się brakiem wiedzy czy nieuctwem co własnie uczyniłaś.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 3:21 am
Marci
rozmówca

Pfff...mi wszystko jedno, podpisałam się :yltype:

Marci

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 9:34 am
  
Praca