Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 109 / 286 Wstecz Następny
Sagamore
stały bywalec

hmm ciekaw jestem czy jakiś telebimek wam ustawią tam z tyłu...

aaa i się wyjaśniło...no i zawsze w trakcie koncertu można pokusić się o jakąś przeprowadzkę do innych sektorów (ja tak robiłem 😀 )

[edytowane 18/3/2009 przez Sagamore]

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2009 7:29 pm
carolinee
rozmówca

czapla_666 - dzięki, już wróciłam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2009 8:59 pm
Dyzio
stały bywalec

a mi wciąż brakuje 100zł do biletu, aaaarghh!!!

Dyzio pewno Ci pożyczy choć możliwe, że to nie będą prawdziwe pieniądze hehhe

Pożyczam prawdziwe ale pod zastaw a odbieram w złocie. Masz jakąś biżuterię ? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2009 10:25 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Yyy, tylko srebrny pierścionek z ametystem 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2009 10:53 pm
czapla_666
bywalec

Carolinee!:) Mi tez powoli przechodzi... Chyba pogoda nastraja taaak pozytywnie:) Wreszcie- wiecej sportu, podrozy, mniej siedzenia w domu i jedzenia:P No i niedlugo (za miesiac) swieta, trzeba pobiegac po sklepach, kupic prezenty... Az milo:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2009 11:03 pm
Dyzio
stały bywalec

Yyy, tylko srebrny pierścionek z ametystem 😛

Ooooooooo1 😮 Ametyst to bardzo wartościowy, szlachetny kamień. Zobacz co o nim znalazlem:
[b] Dwutlenek krzemu o pieknej fioletowej barwie.
Nazwa Ametyst pochodzi od greckiego Amethystos doslownie z greckiego: 'srodek przeciw upiciu sie'
Nazwa ta odpowiada jego wlasciwosciom w uwalnianiu nas od rozmaitych uzaleznien, w tym równiez od pijanstwa.
Czesto w starozytnym Rzymie wykonywano z ametystu puchary, które nie dosc, ze mialy chronic przed upiciem sie i kacem.[/b]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2009 11:41 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Wiem o tym wszystkim, wiem 😛 Bo ametyst to kamień dla Strzelców 😛

[edytowane 18/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 12:09 am

Nie wiem czy zdam z chemii bo mam naprawdę kiepską sytuację 🙁 W dodatku mam anemię i nic mi się nie chce ;/

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 7:53 pm
czapla_666
bywalec

Aleksandran, ty tez masz preoblemy z chemia? O masakra... W pon dostaniemy nasze sprawdziany, i podejrzewam, ze wpisze do do narzekacza;/ U mnie tez jest ciezko.. Powodzenia zycze:)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2009 10:21 pm
rubia
forumowy expert

Gdzie jest Krysia??? :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 10:01 am
krysia
bywalec

Gdzie jest Krysia??? :((

Rubia! Jezeli miałaś mnie na myśli ,to jestem.Ostatnio mało piszę,bo mam problemy i nie mam nastroju,ale codziennie wchodzę na forum.Jak się z tym wszystkim uporam,to Wam napiszę,narazie muszę to sama pozalatwiać nikt nie może mi pomóc,a Ci co by mogli to mnie olali,niestety proza życia.Narazie nie mogę nic powiedzieć.Pozdrawiam serdecznie i dziekuję za troskę.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 12:33 pm
naiada
forumowicz

Muszę dziś pomarudzić....Świeci słońce i mam mega ochotę isć na spacer z psem, potem wywietrzyć wszystkie kąty w domu i po prostu sie zrelaksować...powinnam się z tego cieszyć ale...ale muszę siedzieć w pracy i to do 17 a zanim dojade do domu bedzie 18 a na 19 muszę iść do lekarza i zapewne złośliwie jak zawsze w weekend będzie wiało, padało i nie będę miała takiej jak dziś ochoty do działania...a teraz jak mam ochotę i wenę twórczą to siedzę w pracy gdzie akurat nie mam co robić a wziać wolnego też nie mogę bo urlop zmarnowałam na sesję:/...o losie!!! WYPUŚCIE MNIE Z PRACY!!! czemu tak to jest w tym życiu, że najczęściej robimy to co musimy a na to co chcemy to brakuje czasu albo juz sił po tym życiowym wyścigu grrr

naiada

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 1:24 pm
krysia
bywalec

Muszę dziś pomarudzić....Świeci słońce i mam mega ochotę isć na spacer z psem, potem wywietrzyć wszystkie kąty w domu i po prostu sie zrelaksować...powinnam się z tego cieszyć ale...ale muszę siedzieć w pracy i to do 17 a zanim dojade do domu bedzie 18 a na 19 muszę iść do lekarza i zapewne złośliwie jak zawsze w weekend będzie wiało, padało i nie będę miała takiej jak dziś ochoty do działania...a teraz jak mam ochotę i wenę twórczą to siedzę w pracy gdzie akurat nie mam co robić a wziać wolnego też nie mogę bo urlop zmarnowałam na sesję:/...o losie!!! WYPUŚCIE MNIE Z PRACY!!! czemu tak to jest w tym życiu, że najczęściej robimy to co musimy a na to co chcemy to brakuje czasu albo juz sił po tym życiowym wyścigu grrr

Bo my tylko planujemy , a scenariusz pisze życie- niestety 😡

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 2:18 pm

Aleksandran, ty tez masz preoblemy z chemia? O masakra... W pon dostaniemy nasze sprawdziany, i podejrzewam, ze wpisze do do narzekacza;/ U mnie tez jest ciezko.. Powodzenia zycze:)

Generalnie to nigdy nie miałam problemów bo bardzo lubie chemie, ale dużo mnie w szkole nie było w tym roku... przez prawo jazdy. W ogóle nic mi do głowy nie wchodzi, przychodzę ze szkoły, zjem coś i idę spać.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 5:01 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

Rubia! Jezeli miałaś mnie na myśli ,to jestem.Ostatnio mało piszę,bo mam problemy i nie mam nastroju,ale codziennie wchodzę na forum.Jak się z tym wszystkim uporam,to Wam napiszę,narazie muszę to sama pozalatwiać nikt nie może mi pomóc,a Ci co by mogli to mnie olali,niestety proza życia.Narazie nie mogę nic powiedzieć.Pozdrawiam serdecznie i dziekuję za troskę.

nasza krysiu kochana trzymaj sie mocno na pewno poradzisz sobie z przeciwnościami losu ,bo jesteś najbardziej optymistyczną osobą i nawet jeśli teraz jest nieciekawie to jeszcze będzie dobrze.
trzymam za ciebie kciuki mocno i ściskam z całych sił.
tylko napisz coś od czasu do czasu bo nam tu bez ciebie smutno
:love: jazz

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2009 11:47 pm
Strona 109 / 286 Wstecz Następny
  
Praca