Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 124 / 286 Wstecz Następny
Loviisa-chan
stały bywalec

Wiecie co o.O Siedzę przy otwartym oknie, i słyszę na zewnątrz, że dziecko płacze a ktoś go uderza, i ten facet, co go uderzył drze się na niego: "uspokój się bo Ci je*nę, ch**u!" O.O Do tego jakaś babka też się na niego drze o.O Biedne dziecko >:< I potem się dziwić, że bandyci wyrastają...je*nięci to są ci rodzice 😡
Aż żałuję w takich chwilach, że nie mam nadprzyrodzonych mocy i nie mogę sama wymierzać sprawiedliwości 🙁

[edytowane 6/7/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 10:49 pm
pmk
 pmk
bywalec

Lois możesz zadzwonić po policje;)

Zawsze jest rozwiązanie, najgorsza jest ignorancja:(

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2009 1:04 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Ta, ja zadzwonię po policję a oni już dawno pójdą w siną dal, nie ma co : ]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2009 1:31 pm
pmk
 pmk
bywalec

Ta, pewnie dlatego ludzie tego nie robią ...

***

A teraz coś od siebie, nie dość, że w nocy spałem jak królik z powodu burzy, to jeszcze któryś raz z rzędu o 7.30 budzi mnie ktoś z góry, kto kupił sobie w ostatnim czasie wiertarkę i jego ulubionym zajęciem stało się ranne wiercenie.

Poza tym pada i jest brzydko

Beznadzieja.

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2009 1:43 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ta, pewnie dlatego ludzie tego nie robią ...

Słuchaj, oni od razi gdzieś poszli, ja zadzwoniłabym na policję, policja przyjeżdża, gdzie oni są? A ja: nie wiem. Inteligentnie, nie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2009 4:18 pm
pmk
 pmk
bywalec

Nie męcz zmęczonego człowieka ... gdyż przyznałem ci racje 🙁

[edytowane 8/7/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2009 4:23 pm
noe
 noe
rozmówca

jak w ciągu jednego dnia można przebić 3 razy oponę w rowerze 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2009 2:08 am
velvet
bywalec

Dlaczego do ciężkiej anielki tak szybko człowiekowi mogą "odrastać" kamienie na nerce? sie.t

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2009 4:57 pm
noe
 noe
rozmówca

kurde, czemu mi tak policzek spuchł 🙁

nie wiecie, co jest dobre (ze sposobów domowych; szałwia nie pomaga..)na opuchliznę ?
wizytę u stomatologa mam umówioną dopiero na wtorek 😡

[edytowane 12/7/2009 od noe]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2009 1:45 am
rubia
forumowy expert

To jakaś prawdziwa plaga opuchlizn! Kilka dni temu, bladym świtem, jakiś skrzydlaty drań dziabnął mnie w dolną powiekę- wskutek tego byłam przez pewien czas kobietą z jednym okiem. Ukąsił mnie też w ramię, ale to już było mniej przykre, choć rownie bolesne. Teraz jest już lepiej- pomogła rodzina ze swoimi preparatami ziolowymi- sądząc po zapachu- na bazie rumianku. Swoją droga, kiedy byłam małą dziewczynką, ukąszenie komara oznaczało swędzącą czerwoną kropkę na skórze, która znikała po ok 2-3 dniach. Od kilku lat jest to bolesna, gorąca, nabrzmiała buła, znikająca po ok. tygodniu. Nie jestem na nic uczulona, a znajomi maja podobne obserwacje.

P.S. Noe: spróbuj z tym rumiankiem- mnie pomógł. Na pewno ma właściwości odkażające. Albo u żyj dentoseptu. Jest też taka mieszanka ziół w torebkach...nazywa sie chyba sanosept. Mnie te preparaty pomogły kiedyś przy stanie zapalnym spowodowanym bolesnym przebijaniem się "ósemki".

[edytowane 12/7/2009 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2009 2:39 am
noe
 noe
rozmówca

rubia, dzięki za szczere chęci, ale nic nie pomogło

🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2009 7:40 pm
bułek
forumowy expert

1. Panny nadal brak. Pomimo pewnych starań, na razie bez sukcesów ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2009 2:37 am
mika24
forumowicz

To raczej sytuacja przejściowa. Takie ciastko jak Ty nie może być długo samo 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2009 12:38 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Uuuuuuuuu jaki jawny podryw 😉 bułek a może chcesz podpis nad avatarem: forumowe ciacho 🙂 jestem za 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2009 6:39 pm
Dyzio
stały bywalec

No i koniecznie trzeba by było zmienić avatar a poza tym weź udział w konkursie na :
Najsexowniejsi wege 2009. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2009 7:12 pm
Strona 124 / 286 Wstecz Następny
  
Praca