Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 125 / 286 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

łączę się w bólu z posiadaczami napuchniętych dziąseł...ósemka mi rośnie- tylko problem w tym, że ona sobie rośnie "na raty" od kilku lat. Obecny atak trwa już 3 dzień 🙁

Forumowe Ciacho-bomba 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2009 8:36 pm
noe
 noe
rozmówca

mi opuchlizna już zeszła... ale za to rozpoczął się ból zatruwanego ząbka :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2009 8:38 pm
rubia
forumowy expert

Uuuuuuuuu jaki jawny podryw 😉 bułek a może chcesz podpis nad avatarem: forumowe ciacho 🙂 jestem za 🙂

Popieram inicjatywę Bellis;). Michu, a może Ty po prostu za mało się chwalisz przed dziewczynami swoimi umiejetnościami kulinarnymi? Gdybym była wolna i w Twoim przedziale wiekowym, to na pewno bym na Ciebie zapolowała 😀 . Póki co, mogę Ci tylko zaoferować posadę dobrze płatnego prywatnego kucharza, jak już będziemy z osobistym obrzydliwie bogaci (co, mam nadzieję, wkrótce nastapi 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2009 10:21 pm
bułek
forumowy expert

To raczej sytuacja przejściowa. Takie ciastko jak Ty nie może być długo samo

Mika nie przesadzaj :P. Lepiej umieść w galerii to swoje super zdjęcie z wycieczki - wszyscy "zaniepiszą" z wrażenia 😀

bułek a może chcesz podpis nad avatarem: forumowe ciacho; jestem za

Ciesze się, że rośnie mój fanklub. Ja sam nie uważam się za "ciacho". Wole tytuł "nadwornego kucharza", bo jest mi chyba do niego bliżej ;).

Michu, a może Ty po prostu za mało się chwalisz przed dziewczynami swoimi umiejetnościami kulinarnymi?

Staram się mówić o moim zainteresowaniu. Wygląda na to, że nie trafia to na podatny grunt.

poza tym weź udział w konkursie na : Najsexowniejsi wege 2009

Rozmyślam o tym. Dobrze, że to do któregoś tam września, wiec może się w końcu zdecyduje.

Mnie też dopadła opuchlizna (to już epidemia:P)- uderzyłem się w pedał od roweru.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2009 2:42 am
Bellis_perennis
Famed Member

A ja wolę ciacho 😛 zgłaszaj się zgłaszaj to zagłosuję na Ciebie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2009 2:52 am
mika24
forumowicz

No, no ...jeden mały komplement pod adresem Bułka i jaki odzew tłumu 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2009 11:50 am
Sagamore
stały bywalec

łeee skończył mi się urlop 🙁

dla wszystkich żyjących w niepewności - taak, Bałtyk nadal podmywa tą nieszczęsną Jastrzębią Górę hehe

poza tym weź udział w konkursie na : Najsexowniejsi wege 2009

hę gdzie to znajdę, jest odpowiednik dla avatarów ?

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2009 3:40 pm
Dyzio
stały bywalec

[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2009 4:47 pm
hipiska
weteran forum

Chciałabym uciec przed tą zła atmosferą, która dziś panuje w moim domu....Jest okropnie 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2009 6:50 pm
hipiska
weteran forum

Znowu ja.....
Pieniądze niby szczęścia nie dają, ale bez nich o nie trudno.... 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2009 6:25 pm
czapla_666
bywalec

Choroba kolan daje o sobie znac. Szczegolnie podczas wysilku;/ Ale jestem uparta- zadna choroba nie powstrzyma mnie przez lazeniem po gorach:] "bo w gorach jest wszystko, co kocham...":)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2009 2:40 am
noe
 noe
rozmówca

"bo w gorach jest wszystko, co kocham...":)

są takie fajne koszulki (pewnie o tym wiesz...)

w miniony weekend właśnie w takiej koszulce chodziłem po... łebskiej plaży. Zdziwienie "turystów" po przeczytaniu napisu - bezcenne 😀

tylko jedna "pani" (może miała 20 latek...) zapytała: "skąd się pan wziął" 😡
Ja na to - przyjechałem pochodzić po wydmach - są prawie jak góry 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2009 1:27 am
hipiska
weteran forum

Kolejny raz bliska osoba nie dotrzymała obietnicy. I jeszcze ma do mnie pretensje. 🙁 🙁 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2009 8:38 pm
mika24
forumowicz

Smutno mi 🙁 Czemu czasami sami nie wiemy, czego chcemy? :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2009 12:59 am
hipiska
weteran forum

Źle się czuję. A zaraz muszę iść na kurs 🙁 No i przyjaciółka konsekwentnie mnie olewa. 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2009 9:13 pm
Strona 125 / 286 Wstecz Następny
  
Praca