Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 159 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Wielkie sprzątanie czas zacząć.

i niechże się ktoś wpisze do weselnika!

[edytowane 4/9/2010 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 9:05 pm
Pocahontas
bywalec

Jutro poniedziałek. Po szkole w domu, o 17 😡 najgorszy dzien u mnie w szkole, dla mojej klasy... Ale mają nam zmienić i będziemy konczyć po 13 a nie po 16 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2010 1:21 pm
lekki123
bywalec

w poniedzialek dopiero o 17, to wam pojechali i to z grubej rury tak na sam poczatek tygodnia, wspolczuje, u mnie w liceum to najgorsza byla chyba sroda, z tego co pamietam, w poniedzialki to nigdy nam nie dowalali tylu lekcji.

ale jesli zmienia to nie ma sie co martwic

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 12:25 pm
Pacyna
bywalec

No ja w czwartek na "dzień dobry" miałam 9 lekcji. Tak, żeby sobie przypomnieć jak milutko się wraca do domu o 16.30.

Pomarudzę sobie na nauczycieli. Co lekcję słyszę o MATURZE. Że czas się już określać, srata tata. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdybym nie była w 2. klasie. Tak, ja rozumiem, że trzeba już się ukierunkować, ale to od dawna spędza mi sen z powiek. Nie spodziewałam się, że z takiej rury wylecą nagle.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 8:58 pm
Pocahontas
bywalec

w poniedzialek dopiero o 17, to wam pojechali i to z grubej rury tak na sam poczatek tygodnia, wspolczuje, u mnie w liceum to najgorsza byla chyba sroda, z tego co pamietam, w poniedzialki to nigdy nam nie dowalali tylu lekcji.

ale jesli zmienia to nie ma sie co martwic

Maja nam zmienić, bo gdyby nie fizyka po 2 wfach to konczylabym o 13:15. I jak juz zmienia to wtedy tez srode bede miala najciezsza. Zazwyczaj jest tak ze sroda jest najciezsza bo jest najlepszy podział na tydzien szkolny: do środy - masakra, po środzie - luz 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 9:10 pm
hipiska
weteran forum

Jestem złem wcielonym, najbliżsi mi ludzie mnie nie rozumieją, ale co najgorsze - ja sama siebie nie rozumiem. Wszystko mnie przerasta, jestem słaba. Dość, dość, dość! Mam dość. A co w tym wszystkim jest najgorsze? Nie mam komu tego powiedzieć, przestałam ufać ludziom.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 11:52 pm

Jestem złem wcielonym, najbliżsi mi ludzie mnie nie rozumieją, ale co najgorsze - ja sama siebie nie rozumiem. Wszystko mnie przerasta, jestem słaba. Dość, dość, dość! Mam dość. A co w tym wszystkim jest najgorsze? Nie mam komu tego powiedzieć, przestałam ufać ludziom.

Najważniejsze że Kwiaty Cię rozumieją, uwierz mi One Ci pomagają, kto gada z Kwiatami dzisiaj?, nikt, bo nikt Ich nie rozumie. 😛 rozmawiają zapachem ze słoneczkiem i wodą i ziemią.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 11:59 pm
bułek
forumowy expert

Najgorsze to nie mieć z kim pogadać. Jeśli masz problemy to wal do mnie (gg czy cuś), chętnie wysłucham no i może coś doradzę ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 12:02 am
hipiska
weteran forum

Najważniejsze że Kwiaty Cię rozumieją, uwierz mi One Ci pomagają, kto gada z Kwiatami dzisiaj?, nikt, bo nikt Ich nie rozumie. 😛 rozmawiają zapachem ze słoneczkiem i wodą i ziemią.

Trochę mnie rozbawiłeś 😉 Kwiaty niestety mi nie pomagają 😉

Bułek dzięki za wsparcie, ale już tak mam, że nie za bardzo lubię "wywnętrzać" się na komunikatorach czy przez smsy.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 12:13 am
Sagamore
stały bywalec

koleś z roboty zwinął mi samochód sprzed nosa na którego czekałem 2 miesiące :mad2:
Myślałem, że normalnie urwę mu łeb ze złości ale ostatecznie uratowało go jego kierownicze stanowisko... Ludzie bywają podli 😡

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 4:05 pm
Pocahontas
bywalec

Saga, a on wiedział, że ma być dla Ciebie? Może to była 'niecelowa złośliwość' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 8:44 pm
Sagamore
stały bywalec

wiedział, wiedział. Tacy są ludzie Poca...

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 11:40 pm
Pocahontas
bywalec

Kiedyś sie odegrasz, zobaczysz 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 12:00 am
bułek
forumowy expert

Weź mu gwoździem przejedź. Porysowanego nie będzie chciał ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 12:45 am

To jest znak że awansujesz i będziesz więcej zarabiał pieniędzy.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 1:42 am
Strona 159 / 286 Wstecz Następny
  
Praca