Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 168 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

(...)życzę Ci znalezienia tej wegetarianki.

która to przemieni Cię w kłębek nerwów, taki jaki tylko kobieta potrafi i z tegoż kłębka szalik sobie wydzierga, aż zatęsknisz do pojedynczego stanu... :diablo:

Boli mnie, jak się czepiam to mi lepiej.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 6:23 pm
Pietras1988
forumowicz

dzięki dziewczyny. Niestety teraz trudno znaleźć w ogóle jakąś fajną, bo teraz większość to niestety dziwki lub zajęte :(. Co do mojego żywienia to powiem tak - na stancji głoduję, w weekendy przyjeżdżam do domu i dużo jem :/

http://pl.kurow.wikia.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 6:35 pm
Lily
 Lily
Famed Member

No proszę, jaki miły forumowicz. Dziwki lub zajęte. Bez komentarza.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 7:08 pm
Pietras1988
forumowicz

No proszę, jaki miły forumowicz. Dziwki lub zajęte. Bez komentarza.

napisałem, że większość, a poza tym w tych czasach naprawdę tak jest :/

http://pl.kurow.wikia.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 9:08 pm
Mokosz13
rozmówca

Niestety teraz trudno znaleźć w ogóle jakąś fajną, bo teraz większość to niestety dziwki lub zajęte

Ble, ble, ble...gadanie frustrata, żeby się jakoś wytłumaczyć.

Wracając do tematu...kończą się Święta! 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 9:56 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ble, ble, ble...gadanie frustrata, żeby się jakoś wytłumaczyć

No na tym forum zawsze musi być jakiś frustrat.

Co do marudzenia to coś mnie przeziębienie bierze, święta się skończyły..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2010 11:55 pm

Pietras, może i jestem za młoda, żeby się mądrzyć, ale zgodzę się z N.i.x. - miłość przychodzi niespodziewanie i często nie jest to ta wymarzona osoba... 😉
A gotować warto się nauczyć. 🙂 Przynajmniej wiesz, co jesz. xDD
No i Bułek ma rację z tym, że umiejętnością gotowania możesz oczarować swoją wybrankę. 😉
Co jeszcze... Nie wszystkie kobiety to dziwki. Otwórz się bardziej na świat, a się przekonasz. xPP

Mój powód do narzekania? Chcę zamówić 2 płyty z amazon.com i nie chcą przyjąć karty... ;/ ;/

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 12:02 am
n.i.x
stały bywalec

napisałem, że większość, a poza tym w tych czasach naprawdę tak jest :/

wcale ze nie....
po prostu wartościowi ludzie nie zawsze rzucają sie w oczy... 🙂

rada szamana Rafiki:
Patrz poza to, co widać!
czyli w serducho 😀

Hakuna mattata ...
życzę Wam na ten nowy rok więcej wiary w dobrych ludzi 🙂
pozdrawiam

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 12:10 am
Bellis_perennis
Famed Member

Do takich ludzi trzeba też z złośliwym uśmieszkiem i broń bosze nie dać po sobie poznać, że się denerwuje. Sama się znudzi. Współczuję takiej teściowej zouzy :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 12:19 am
MuayThai89
bywalec

Typowe ludzkie, stereotypowe myślenie...
Normalnie zero równouprawnień...
Jak facet zalicza panienki to jest nazywany "alfa" i ten "fajny"...
A jak dziewczyna chce się zabawic, to już jest nazywana "dziwką"...

Sam osobiście nie preferuje takiego stylu życia, ale jak ktoś tak lubi, to tego nie oceniam i uważam że to jego wybór. W końcu żyjemy w kraju "wolności"...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 12:20 am
Bellis_perennis
Famed Member

Uważam, że wszystko jest ok jeśli się nie krzywdzi innych. Jeśli ktoś jest sam niech robi co chce. Chociaż sama tak nigdy nie postępowałam i tego nie rozumiem.

[edytowane 26/12/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 12:23 am
hipiska
weteran forum

Boli noga , nie wiem jak sobie ulżyć. Zamęt w głowie - i na to niestety też nie znam sposobu 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 1:26 am

Moja rada - muzyka jest dobra na wszystko. 🙂
Albo spróbuj się wyciszyć i uspokoić ten zamęt w głowie... lub do uporządkować.
Co do bólu nogi... Na to rady nie znam... Może spróbuj o nim zapomnieć, zajmując się czymś innym.

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 1:48 am
Fatty
weteran forum

Bellis, trzymam kciuki za tatę.

hipisko- a cóż jest przyczyna bólu? Rozjechałaś się na drodze?

Normalnie zero równouprawnień...
Jak facet zalicza panienki to jest nazywany "alfa" i ten "fajny"...
A jak dziewczyna chce się zabawic, to już jest nazywana "dziwką"...

tak jest, i jest to bardzo ciekawe - bo zaczyna się już od dzieciństwa. Chłopcy mają przyzwolenie na rozbijanie kolan, sianie zniszczenia do pewnego stopnia i "łobuzowanie", a z kolei dziewczynka ma być cicha, grzeczna, czyściutka ,dla wszystkich serdeczna, jeżeli jej coś nie pasuje musi przemilczeć, bo małej damie nie wypada. A potem wyrasta z małej, grzecznej kobieta, która poprzez schematy których uczono ją całe życie odezwać się nie potrafi, ale ciśnienie w środku nieraz mało jej nie rozerwie 😛

Czasami takie stereotypy sieją tez same kobiety - jestem chaosem, gdzie ja, tam bajzel 😛 , i niegdyś koleżanka wystartowała do mnie "Utrzymuj porządek, bo jesteś dziewczyną!"

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 10:42 am
rubia
forumowy expert

koleżanka wystartowała do mnie "Utrzymuj porządek, bo jesteś dziewczyną!"

Udusiłabym gołymi rękami 😡
Ja jeszcze lubię kiedy koleżanki mówią: "Wiesz, tak Ci się wydaje, bo nie masz dziecka. Jak się ma dziecko, to dopiero wiadomo, co to jest życie i małżeństwo" oraz "To może zrobimy sobie babski wypad na zakupy ciuchowe?" Wrrrrr...Nie chcę miec dzieci, a zakupów nie znoszę, ale przede wszystkim uważam, że myślenie stereotypami cofa w rozwoju intelektualnym 😛

Żeby zupełnie nie off-topować: jestem najedzona po uszy, liodówka pełna, a gości nie da się zaprosić, bo wszyscy sa w podobnej sytuacji. Ech, biedne brzuszysko...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2010 12:27 pm
Strona 168 / 286 Wstecz Następny
  
Praca