Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 173 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Jeśli to Cię pocieszy to z jednego mojego okna widać las z innego tory i ekrany przeciwdźwiękowe. Mieszkam obok skrzyżowania trasy kolejowej i trasy szybkiego ruchu. Żeby było śmiesznie obok jest las. Samachody to nic, gorsze są pociągi 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2011 12:03 am
Fatty
weteran forum

A jednak, pożalę się na niesprawiedliwa wykładowczynie.

Kolokwium napisawszy opuściłam salę po ok 45 minutach(kolokwium dwuczęściowe, łącznie przewidziane na 50 min), tematy wyczerpawszy - w zbliżonym czasie co większość.
Zostały 4 sztuki które dane kolokwium "pisały" jeszcze godzinę dłużej...
Ciekawostka - zdała tylko ta czwórka 😛 z relacji tych szczęściar wynika, że wykładowczyni prac nie czytała, tylko na nie zerkała , kreśliła ocenę i odkładała.

Załamać się nie załamię, ale troszkę zgrzytam zębami na fakt, że poświęciłam na naukę sporo czasu a jej nawet nie chciało się czytać.
Teraz idę do weselnika 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2011 10:00 pm
hipiska
weteran forum

Wszystko dzisiaj idzie nie tak. Chciałabym zostać sama i słyszeć jedynie muzykę....

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2011 5:15 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Cykam się przed egzaminami :/

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2011 5:42 pm
sublime86
bywalec

Tęsknię za Espanią 🙁
Teraz się zapowiada że dopiero na wiosnę wrócę tam w odwiedziny do moich amigos ...

Póki co pocieszam się nartami, hodowlą kiełeczków i czytaniem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2011 6:40 pm
Fatty
weteran forum

Nie mam siły 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2011 11:21 pm
hipiska
weteran forum

Znowu to zrobiłam. Zachowałam się wobec moich rodziców jak ostatni parszywiec. Sama nawet nie wiem jak to nazwać. Nie mam do siebie siły. I co najgorsze - nie mam pomysłu jak ich przeprosić i czy w ogóle próbować , obawiam się, że mogę tylko pogorszyć sytuację. Tyle, że to też jest beznadziejna opcja. Jak ja bym chciała wreszcie nauczyć się panować nad tym co mówię, a nie tak paplać bez sensu co tylko mi się w tej durnej głowie uroi. Jestem cholernie zła. Na siebie. 😡

[edytowane 6/2/2011 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2011 4:54 pm
Melis
początkujący

i nadszedł moment, kiedy i ja, i cała moja mięsożerna rodzina siedzi wkurzona na bezmyślnych idiotów. wczoraj ktoś wyrzucił psa na drodze, podobno biegał potem za każdym samochodem... ech, znieczulica ludzka nie zna granic.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2011 10:03 pm

Hipiska, współczuję... Nie będę pytać, co się stało, bo rozumiem, że może nie masz ochoty mówić...

Kurde... Tęsknię, strasznie tęsknię...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2011 10:04 pm
hipiska
weteran forum

Nie tyle co nie miałabym ochoty mówić, co wstyd mi za siebie i dlatego nie opisuję szczegółów.
Dzisiaj natomiast złapał mnie dół iście dziecinny, naiwny i zupełnie bezsensowny - w koło zadawałam sobie pytanie : Dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe? Aż mi wstyd, że dopadają mnie takie retoryczne pytania,. W ogóle ostatnio znowu mi ciężej. Coś co miało dać mi radość obraca się przeciwko mnie, nie radzę sobie z obowiązkami ( głównie przez własne lenistwo ) i nie spełniam swoich oczekiwań. Dawna aspiracje zupełnie się ulotniły, popadłam w marazm, szarość. A do tego ten ciągły, przeszywający ból nogi i ciągłe chodzenie po lekarzach, czego szczerze nienawidzę. 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2011 1:40 am
xxl
 xxl
weteran forum

Szczurek Grubasek umarł. Jego serduszko zatrzymało się podczas operacji. Zgasło moje stadko.

[img=240x180] [/img] [img=155x220] [/img]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2011 10:20 pm
Fatty
weteran forum

Trzym się, xxl 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2011 12:31 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Chore zatoki, chore uszy do niedawna w parze szło zapalenie spojówek. A w kolejce do lekarza można spokojnie wyzionąć ducha.
Dodatkowo dużo do nadrabiania... oj dużo, dużo :/ to nie jest dla mnie dobry czas na chorowanie. Jak pech to pech.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2011 9:58 pm

Ojej Bellis uważaj z tymi zatokami, bo to poważna sprawa. U mnie w pracy dziewczyna- ma ciągle z tym problem-bardzo często boli ją głowa, bierze leki przeciwbólowe- okazało się ,ze ma ropę w głowie- pozostałość po zatokach i teraz będzie miała ściąganą ta ropę. Masakra. Dlatego ważne jest,zeby nosić czapkę zimą (gadam jak własna mama) . pzdr

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2011 11:54 am
Blueberry
bywalec

Ech, Bellis, ja też niedawno przeszłam zapalenie ucha, wiem co to za ból :(, szczerze współczuję, mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz...

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2011 1:10 pm
Strona 173 / 286 Wstecz Następny
  
Praca