Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 174 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Marto już raz miałam mieć robioną punkcję ale z jakiegoś bliżej mi nieznanego powodu obyło się bez. Jutro mam laryngologa. Zobaczymy co z tego wyniknie. Na zatoki choruję od bardzo dawna. Czy chodzę w czapce czy bez :/ Nawet głupia infekcja gardła kończy się chorymi zatokami.
Blueberyy dziękuję 😀

[edytowane 17/2/2011 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2011 1:10 pm
waris
bywalec

Belis dużo zdrówka:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2011 1:45 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dziękuję bardzo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2011 1:57 pm

Bellis, poniewaz ja ciagle mam problemy ze stanem zapalnym ucha -zawsze mi pomaga lampa solux., fajnie nagrzewa. Spróbuj moze Tobie pomoże.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2011 5:08 pm
rubia
forumowy expert

Bella, trzymaj się zdrowo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2011 6:19 pm
n.i.x
stały bywalec

ludzie... jestem juz kilka dni po terminie porodu a dzidziol nadal sobie leniuchuje
i nie chce wyjść .... aaaaaaaaaaa
Zrobiłam juz wszystko co tylko idzie, porządki, ćwiczenia, ,wszelakie herbatki , i nic...
z nudów co chwile siedzę przy kompie huśtając sie na tej olbrzymiej piłce do ćwiczeń i zaśmiecam fora miliardem postów i tematów.
co tu robić?

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/02/2011 9:21 pm

co tu robić?

Czekać. xDD
Mam nadzieję, że maleństwo niedługo ujrzy światło dzienne... ^^

Bellis, jak tam się trzymasz? 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/02/2011 10:07 pm
StellaArtois
weteran forum

Moja praca mnie wykańcza. Poza tym, jak teraz słyszę, że ktoś się gdzieś odwoływał, pisał reklamacje itd., to dostaję wysypki i w moim towarzystwie jest to faux pas ;p Od razu mi się przypominają ci wszyscy ludzie, którzy będą się awanturowali o głupią złotówkę, albo wszczynali awantury o to że sami (!) nie przeczytali postanowień umowy.
Nosz cholera mnie bierze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/02/2011 10:39 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jakoś żyję Nevciu 😀

Fasol nie ma nic gorszego nisz praca w obsłudze. Okropność! Doświadczyłam i nie mam zamiaru powtarzać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2011 12:19 pm
n.i.x
stały bywalec

a u mnie ciągle nic 🙂
dzidzia sobie smacznie śpi w brzuchu a ja juz nie wiem co mam ze sobą zrobić...
Chciałabym mieć to juz za sobą..
Jak do jutra nie ruszy to będę musiała juz isc leżeć do szpitala..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2011 12:48 pm
Nantosvelta
forumowy expert

n.i.x trzymam kciuki 🙂 Żeby Twój poród był jak u mojej siostry: 8 minut i po sprawie 😉

A ja jestem rozdarta pomiędzy nadopiekuńczością, zbyt rozwiniętą empatią, (jednak >..< I nie mówcie, że skoro nie do końca podoba mi się w mojej pracy, to mam ją zmienić, bo sobie to codziennie powtarzam.

Najsmutniejsze, że kilka dni temu zmarł mój znajomy z dzieciństwa 🙁 Miał 23 lata i się zaczadził 🙁 Czemu ze świata najwcześniej odchodzą ludzie, których uśmiech przesłania wiele? 🙁

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2011 11:21 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

dzisiaj o 7,30 musiałam uśpić mojego pieska :(( :(( :(( :((

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2011 11:10 am
waris
bywalec

rok temu przeżyłam to samo współczuję:(:(trzymaj się mocno.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2011 11:47 am
Bellis_perennis
Famed Member

Oblałam egzamin z hodowli zwierząt. Facet zadawał mi pytania na które nie mogłam znać odpowiedzi bo nie było to przerobione na zajęciach. Upierał się, że mówił o tym... Resztę przepuścił. Pytania mięli banalne.

Jestem wściekła :exclam:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2011 3:05 pm
Fatty
weteran forum

Bellis, następnym razem pokaz mu co potrafisz. Razi mnie coś takiego.

Załatwienie praktyk studenckich to wcale nie taka prosta sprawa :/ : "Pani kierownik nie wyraża zainteresowania". Coz im to szkodziło, przecie chyba wytrzymaliby ze mną te 13,5 dnia... 🙁

Jutro ciąg dalszy poszukiwań.

Natknęłam się gdzieś na artykuł o sowie - w czasie meczu piłkarskiego została trafiona piłką i spadła - gdy leżała bezbronna i oszołomiona uderzeniem, jeden z piłkarzy z premedytacją kopnął ptaka 🙁 (z jaką siłą kopią piłkarze! ) - ptaszyną zajęli się weterynarze ale poprzez kopnięcie doznała takich urazów wewnętrznych, że nie udało się jej uratować 🙁

[edytowane 3/3/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2011 3:40 pm
Strona 174 / 286 Wstecz Następny
  
Praca